Zamienniki O&G

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Zamienniki O&G

Post autor: QQrydza »

To moj last resort - mam, ale chcialbym w rezerwie meic jako fascik. Moze z jakeigos innego systemu sie cos trafi :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

A próbowałeś wziąć zwykłego plastika i zmienić mu troche ułożenie i grubość nóg? Jakieś kolce, ostrza? Może bitsy do tyranidów?

Ewentualnie to: https://www.reapermini.com/OnlineStore/ ... test/77025

Bones są wymarzone do konwersji.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Yamcha pisze:A próbowałeś wziąć zwykłego plastika i zmienić mu troche ułożenie i grubość nóg? Jakieś kolce, ostrza? Może bitsy do tyranidów?

Ewentualnie to: https://www.reapermini.com/OnlineStore/ ... test/77025

Bones są wymarzone do konwersji.
Tyranidy! chyba tej inspiracji potrzebowałem, dzięki! No to będzie zabawa :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Nie zapomnij, potem wkleić fotek, swojego dzieła.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2016, o 20:08 przez Yamcha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MarkusNord
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45

Post autor: MarkusNord »

Czy znacie kogoś kto robi np. odlewy tarcz do O&G albo jakieś inne źródło tarcz?

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

No ja kogoś znam...

Awatar użytkownika
Qsownik
Chuck Norris
Posty: 397
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Post autor: Qsownik »

Czy ktoś wie czy można gdzieś jeszcze dostać Orc Cavalry (8819) firmy Zvezda?

anian1
Plankton
Posty: 2

Post autor: anian1 »

:)

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Ktoś chciał tanią wyverne:
Obrazek
Carnosaur stary spod kroq-gara, można tanio dostać z tego co widziałem, a samego kroq-gara dobrze sprzedać na kowboja na cold onie.
Skrzydła to balrog wings gw, chyba ze 30zł nowe.

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Myślę że nie jest to rozwiązanie ani tanie ani łatwe ale na pewno zajebiste:P Jak już skończe wszystko co mam do zrobienia przy swoich zielonych to postaram się o trzecią wyvke w takiej postaci:)

Awatar użytkownika
Qsownik
Chuck Norris
Posty: 397
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Post autor: Qsownik »

MAĆKO pisze:Myślę że nie jest to rozwiązanie ani tanie ani łatwe ale na pewno zajebiste:P Jak już skończe wszystko co mam do zrobienia przy swoich zielonych to postaram się o trzecią wyvke w takiej postaci:)
Start Collecting = 175 zł = carni + coki + saurusy
I tylko sprzedaj co nie potrzebujesz :P

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

ten carni metal to 8-10 dyszek na allegro, model za 130 i napeirnicza. Fajny
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Ale zapominacie jeszcze o samej pracy;) Która jak zwykle jest bezcenna:D

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

No niestety nikt za darmo figurek nie rozdaje ale możesz spróbować pożebrac na jakimś masterze ;)

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Nie do końca wiem czy mnie już obraziłeś czy może jeszcze nie;)
Ale chodziło mi o zwrócenie uwagi na fakt że zrobienie takie modelu jest generalnie dość czasochłonne i skomplikowane przez co jego wartość zdecydowanie wzrasta. $ są drugorzędne w tym wypadku.
Sam darmowych modeli nie szukam, mam już dwie wyverny by GW.
Mimo wszystko takiego carniego sobie kiedyś zrobię, chociaż pewnie nie będzie aż tak kozacki:D

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Bo ja wiem czy aż takiej czarnej magii tam trzeba
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

http://www.coolminiornot.com/155229

Tutaj macie przed malowaniem tego stworka. Widać że trzeba wyrzeźbić mięśnie pod skrzydłami. W tym wypadku żeby model nabrał dynamiki gość przestawił trochę ogon w połowie jednocześnie go wydłużając. I masę innych rzeczy, używał procreatera więc słabo widać ilość naniesionego materiału na model.



ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Cześć! Pytanie małe:
Na jakiej podstawce prostokątnej zmieści się Maw-Krusha? A jakieś inne zamienniki wyverny? Czy od razu 100x100 jest potrzebne czy jednak coś mniejszego będzie w stanie "obsłużyć" dużo figsów alternatywnych?
Obrazek

ODPOWIEDZ