Armia Czarnych Orasów

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
diuk
Falubaz
Posty: 1487

Re: Armia Czarnych Orasów

Post autor: diuk »

Que,

jeśli chcesz sobie zrobić ładną armię, to nic nie stoi na przeszkodzie.

Wrzuć sobie tych orkowych łuczników i pomaluj ich jak by byli młodymi czarnuchami, podoklejaj kilku głowy z bitsów BO, co to za problem?

W High Elfach na przykład możesz sobie na luzie zrobić Spearmanów z Lion Peltami i nazwać ich Włócznikami z Chrace, ale chłopaki będą nadal mieli zasady Spearmanów.

Tak samo i tutaj. Możesz nawet zrobić Black Trolla. Tak samo na knurach podoklejaj sobie głowy i elementy BO i po sprawie.

Gorzej z Goblinami, ale zawsze możesz zamienić Gobliny na jakieś inne ludziki (na przykład w maszynach) - na przykład na hobgobliny albo jakiś inny szczep goblinów który twoim zdaniem bardziej pasuje do orasów. Może regiment gnoblarów zamiast goblinów by nie przeszedł, ale coś można zawsze pokombinować.

Na przykład gobliny z Pathfindera: http://paizo.com/products/btpy89up?Path ... n-Warriors

Albo co tam ci sie podoba. Rusz głową.

Taka myśl na koniec - skoro lubisz tylko BO to może się przestawisz na WoCh - klimat podobny i można wystawiać zapuszkowanych kolesi w Corze.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

Najcenniejsze informacje w tym temacie zawarl w swoim poscie P17
Obrazek

Morok

Post autor: Morok »

No i taka odpowiedz już mi się podoba ;) Nie nie nie ten sam bo z 3 miasta kolo

Morok

Post autor: Morok »

diuk pisze:Taka myśl na koniec - skoro lubisz tylko BO to może się przestawisz na WoCh - klimat podobny i można
nie nie mój klimat WoCh chociaż z Tego co mi wiadomo to Black Orki są od Chaos Dwarfów ponoć byli ich niewolnikami i uciekli :D

Awatar użytkownika
monter1983
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: monter1983 »

paulinka17 pisze:Cieszymy sie ze przetestujesz za nas te Black orki i mamy nadzieje spotkać Cie na turnieju i spuścić Ci manto lepszymi build'ami.
Aron_Banalny pisze: Najcenniejsze informacje w tym temacie zawarl w swoim poscie P17
P17 Mam nadzieje spotkać Cię kiedyś na turnieju i skopać Ci dupę.. między innymi Czarnymi Orkami :)
Obrazek

paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Post autor: paulinka17 »

Moge Ci grafik podsylac gdzie będę grał. Możesz sobie nawet armie wybrać (OG, Liz, WE). Problem jest taki, ze nasze mirrory są dość nudne, ale możemy i tak zagrać.

ODPOWIEDZ