Boar Boyz/Savage orc Boar Boyz

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
FAZIK
Oszukista
Posty: 861

Re: Boar Boyz/Savage orc Boar Boyz

Post autor: FAZIK »

Aron_Banalny pisze:czemu flee usmierca fanoli?
Bo tak stoi w ich zasadach?
Life's a game with save and load features disabled.

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Własnie też myślałem nad tym combo wurzug + skarsnik. Mam jednak wątpliwości czy fastonocniki to naprawde dobry unit. Armia cierpi na LD przy takim zestawieniu. Czy nie lepiej sameo wurzuga i samodzielnie złożony lord?
Azhag też wydaje się spoko - w końcu death to death, a wiśienką ten przerzut animozji
Gorbad ciekawy ale chyba za miętki, potrzebuje wagonu wolfirderów lub coś w tym guście.
Grimgor ostry łaps ale strasznie uziemiony w tych blackach.
Reszta w mojej opini się nie liczy.

paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Post autor: paulinka17 »

Skarsnik, wurzag i NG 2lvl maja szanse mieć 4 czary ofensywe. 2 pociski, prodera i stopę. Potrzeba 8-10 kości, żeby to rzucić.

Można do tego zrobić bagno NG i zostawić sobie opcje na zajazd w 1 turze jakby skarsnik zatrzymał jakiś ważny oddział.

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

To prawda że ukad czarów bedzie fajowy.
Pociski z małego waagh to na śmieci jednak a stopa jak to stopa - mi ... a uj nie będe tego przeżywał ;)

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Mam do was pytanko, próbowaliście kiedyś grać na Black Orcach kowbojach ? Bez problemu wchodzi dwóch ziutków za 150 punktów jeden z savem na 1 i wardem na 4, drugi z savem na 1 z przerzutem, bądź coś w tym stylu? Ewentualnie w tych śmiesznych Orc Bossach kowbojach 40 punktów tańszych z np. save na 4 ward na 4 i gw. i tego typu śmieszne kombinacje. Opcji jest masa a kowboje zawsze są fajni.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Kowboje czarni nie mogą dawać flee, bo są ITP. Pozatym są straszliwie drodzy. Lepiej już gobliny na wielkich pająkach, są znacznie lepsze.

ODPOWIEDZ