Rudy Goblin

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Rudy Goblin

Post autor: QQrydza »

Jeżus, jak chcesz załozyć bloga w którym opisujesz swoje przygody z orkami to smiało :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

To będzie blog o charakterze astrologicznym. Będę tłumaczył (w bardzo mądrych artykułach), jak do tego doszło, że w roku Rudego Warbossa populacja orków zmniejsza się.
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Chodzi o to, że nie pożyczę Ci pacynek :D ? No sorry sam też gram :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

QC, jestes w stanie powiedzieć mi jak sie mają gabarytami tarantule do słoni schleigha? przejdzie takie coś?
Obrazek

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

http://animaltoyforum.com/index.php?topic=444.0
Tutaj masz napisane, że "shoulder height is 164 mm (24 mm taller than the Safari Ltd Wildlife Wonders Asian Elephant which can be seen in the comparison shots)"
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie mam oryginalnych arokow - gram na gork idolu (wiecej niz 160mm) i na maw crushach (chyba okolo 150mm). Aroki powinny sie miescic w tej skali

Z ostatnich bitew:

towarzysko 19-1 z DE, na turku 20 z OK (rozpa wloska z grubsza) 8 z DE 7 z CHD

Rozpa dalej spoko, dalej dość uniwersalna, ale ciagle mi cos nie pasuje :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Panowie, czelka sobie rzucam: rzucajcie tu style gry, pomysl albo chocby jednostki na ktorych kanwie da sie zrobic rozpiske. A ja to wszystko pozlepiam i zrobie kompedium rozpisek orkow :D

Nie wiem czy sie przylaczycie ale jakby co ja mam juz z 3-4 na start ;)

Wszystkie competitive ale z przymruzeniem oka (beda 2 wywerny)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Post autor: paulinka17 »

Jest dział rozpisek :D
Tu czytamy o Twoich perypetiach tylko.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ale ja tutaj prosze o wasze pomysly i wenetrzne spojrzenia :D

Rozpisek na razie jest 8 (9 licząc monster masha od gmyrka ktorego jeszcze nie wklepalem :P) czekam na pomysly. Opcja bez magii na latajacym naporze juz zostala rozpracowana na 5 wersji :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
ninjaska
Chuck Norris
Posty: 386

Post autor: ninjaska »

Masz juz taka, gdzie kawaleria dzikow jest swietna?
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Kilka rozpisek, możemy zrobić community vote nad czym pracować i czym grać w okolicach turnieju w Pradze. Jak wybierzemy jedno to wrócę do tematu rozpiskowego :D Misclicków może trochę być więc je proponuje olać.

Niech każdy zainteresowany wybierze 3 rozpy i pomysly na ich zmianę, w kolejnosći i będzie my punktować o ile odpowiednia ilość osób się wciągnie
1

Feral Orc Warlord: General, Great Weapon, Bluffers Helm, 180
Iron Orc Warlord on War Boar: Sword of Might, Enchanted Shield, Talisman of Supreme Shielding, Divine Icon, 245
Feral Orc Chief: BSB, Great Weapon, Mithril Mail, Lucky Charm, Waaaargh! Paint, 135
Common Orc Shaman: Level 2, Big Green Gods, Dispel Scroll, 125
Common Orc Shaman: Level 2, Big Green Gods, Wand of Stability, 105
Common Goblin Shaman: Level 2, Little Green Gods, Tome of Arcane Lore, 100
2 x 1 Common Goblin Chief on Wolf: Shield, 55
30 Feral Orc 'Eadbashers: Musician, Standard, Paired Weapons, 330
40 Common Goblins: Musician, Standard, Shortbow&Shield, 160
7 Common Orc Boar Riders: Musician, Standard, Shield, 137
2 x 10 Gnasher Dasher: 110
9 Gnasher Dasher: 100
2 x Greenhide Catapult: Splatterer, Orc Overseer 100
2 x Goblin Wolf Chariot: 60
Gargantula: 225


2

Feral Orc Warlord: General, Great Weapon, Bluffers Helm, 180
Feral Orc Chief: BSB, Great Weapon, Mithril Mail, Lucky Charm, Waaaargh! Paint, 135
Common Orc Shaman: Level 2, Big Green Gods, Dispel Scroll, 125
Common Orc Shaman: Level 2, Big Green Gods, Wand of Stability, 105
Common Goblin Shaman: Level 2, Little Green Gods, Tome of Arcane Lore, 100
2 x 1 Common Goblin Chief on Wolf: Shield, 55
30 Feral Orc 'Eadbashers: Musician, Standard, Paired Weapons, 330
50 Common Goblins: Musician, Standard, Shortbow&Shield, Banner of Courage, 200
5 Common Orc Boar Riders: Standard, Shield, 95
2 x 1 Giant: 135
3 x 9 Gnasher Dasher: 100
2 x Greenhide Catapult: Splatterer, Orc Overseer 100
2 x Goblin Wolf Chariot: 60
Gargantula: 225


3


Iron Orc warlord on Wyvern: General, Plate Armour, Razor Blade, Enchanted Shield, Talisman of Supreme Shielding, Crown of Scorn, 360
Iron Orc warlord on Wyvern: Plate Armour, Shield, Sword of Skill, Dragonscale Helm, Sprout of Rebirth, Divine Icon, 360
Feral Orc Chief: BSB, Great Weapon, Mithril Mail, Lucky Charm, Waaaargh! Paint, 135
29 Feral Orc 'Eadbashers: Musician, Standard, Paired Weapons, Banner of Speed, 344
2 x 5 Common Orc Boar Riders: Standard, Shield, 95
2 x 5 Common Goblin Raiders: Shield, 65
3 x 10 Gnasher Dasher: 110
2 x Greenhide Catapult: Splatterer, Orc Overseer 100
2 x Gargantula: 225


4


Iron Orc Warlord on War Boar: General, Waaaaaargh!, Plate Armour, Great Weapon, Dragonscale Helm, Sprout of Rebirth, Crown of Scorn, 310
Iron Orc warlord on Wyvern: Plate Armour, Sword of Skill, Enchanted Shield, Talisman of Supreme Shielding, Divine Icon, 350
Feral Orc Chief: BSB, Great Weapon, Mithril Mail, Lucky Charm, Waaaargh! Paint, 135
2 x 1 Common Goblin Chief on Wolf: Shield, 55
29 Feral Orc 'Eadbashers: Musician, Standard, Paired Weapons, 319
2 x 8 Common Orc Boar Riders: Standard, Shield, 153
2 x 10 Gnasher Dasher: 110
9 Gnasher Dasher: 100
2 x Greenhide Catapult: Splatterer, Orc Overseer 100
2 x Gargantula: 225


5


Iron Orc Warlord on War Boar: General, Waaaaaargh!, Great Weapon, Dragonscale Helm, Sprout of Rebirth, Crown of Scorn, 310
Iron Orc warlord on War Boar: Plate Armour, Great Weapon, Bluffers Helm, Talisman of Supreme Shielding, Divine Icon, 295
Feral Orc Chief: BSB, Great Weapon, Mithril Mail, Lucky Charm, Waaaargh! Paint, 135
3 x 1 Common Goblin Chief on Wolf: Shield, 55
29 Feral Orc 'Eadbashers: Musician, Standard, Paired Weapons, 319
2 x 8 Common Orc Boar Riders: Standard, Shield, 153
2 x 10 Gnasher Dasher: 110
9 Gnasher Dasher: 100
2 x Greenhide Catapult: Splatterer, Orc Overseer 100
2 x Gargantula: 225

6


Iron Orc warlord on Wyvern: General, Plate Armour, Blade of Strife, Enchanted Shield, Talisman of Supreme Shielding, 365
Iron Orc warlord on Wyvern: Plate Armour, Shield, Sword of Skill, Dragonscale Helm, Sprout of Rebirth, Divine Icon, 355
Iron Orc Chief on War Boar: BSB, Plate Armour, Razor Blade, Lucky Shield, Dragonfire Gem, Crown of Scorn, 165
10 Common Orc Boar Riders: Musician, Standard, Shield, 185
2 x 5 Common Orc Boar Riders: Standard, Shield, 95
4 x 5 Common Goblin Raiders: Shield, 65
3 x 10 Gnasher Dasher: 110
2 x Greenhide Catapult: Splatterer, Orc Overseer 100
2 x Gargantula: 225


7

Iron Orc warlord on War Boar: General, Plate Armour, Great Weapon, Bluffers Helm, Talisman of Supreme Shielding, Divine Icon, 295
Cave Goblin Big Shaman: Level 4, Little Green Gods, Wand of Stability, 215
Forest Goblin King on Huntsmen Spider: Heavy Armour, Backstabbin Dirks, Enchanted Shield, Duskstone, 138
Forest Goblin Chief on Huntsmen Spider: Great weapon, Poisoned Attacks, Shield, Armur of Destiny, 121
Cave Common Goblin Shaman: Level 1, Little Green Gods, Dispel Scroll, 95
Common Goblin Chief: BSB, Shield, 60
2 x 50 Night Goblins: Musician, Standard, Shield, Nets, 245
30 Common Goblins: FCG, Shortbow&Shield, 135
3 x 9 Gnasher Dasher: 100
2 x Greenhide Catapult: Splatterer, Orc Overseer 100
2 x Gargantula: 225

8

Forest Goblin King: General, Green Tide, Wizard's Hood, Crown of The Cavern King, 140
Forest Goblin King on Huntsmen Spider: Heavy Armour, Backstabbin Dirks, Enchanted Shield, Duskstone, 138
Forest Goblin King on Huntsmen Spider: Heavy Armour, Shield, Beast-Bane Halberd, Dragonscale Helm, Sprout of Rebirth, 178
Forest Common Goblin Shaman: Level 1, Little Green Gods, Dispel Scroll, 95
Forest Common Goblin Shaman: Level 1, Little Green Gods, Wand of Stability, 75
Forest Goblin Chief: BSB, Shield, Ring of Fire, 85
60 Cave Goblins: Musician, Standard, Shield, Nets, 290
30 Forest Goblins: FCG, Standard of Discipline, 145
2 x 5 Common Orc Boar Riders: Standard, Shield, 95
2 x Goblin Wolf Chariot: 60
3 x 9 Trolls: 350

9

Cave Goblin King: General, Green Tide, Wizard's Hood, Crown of The Cavern King, Scroll of Shielding, 160
Forest Goblin King on Huntsmen Spider: Heavy Armour, Backstabbin Dirks, Enchanted Shield, Duskstone, 138
Forest Goblin King on Huntsmen Spider: Heavy Armour, Beast-Bane Halberd, Dragonscale Helm, Sprout of Rebirth, 173
Cave Common Goblin Shaman: Level 1, Little Green Gods, Dispel Scroll, 95
Cave Common Goblin Shaman: Level 1, Little Green Gods, Wand of Stability, 75
Cave Goblin Chief: BSB, Shield, Ring of Fire, 85
60 Cave Goblins: Musician, Standard, Shield, Nets, 3 Mad Gitz, 350
30 Cave Goblins: Musician, Standard, Standard of Discipline, 2 Mad Gitz, 175
5 Common Orc Boar Riders: Standard, Musician, Shield, 105
1 x 9 Trolls: 350
2 x Greenhide Catapult: Splatterer, Orc Overseer 100
Greenhide Catapult: Git Launcher, Orc Overseer 100
3 x Skeewer: 45
2 x Gnasher Wreckin' Team: 65
Gargantula: 225

10

Cave Goblin King: General, Green Tide, Wizard's Hood, Crown of The Cavern King, Wand of Stability, 160
Forest Goblin King on Huntsmen Spider: Heavy Armour, Backstabbin Dirks, Enchanted Shield, Duskstone, 138
Forest Goblin King on Huntsmen Spider: Heavy Armour, Beast-Bane Halberd, Dragonscale Helm, Sprout of Rebirth, 173
Cave Common Goblin Shaman: Level 1, Little Green Gods, Dispel Scroll, 95
Cave Common Goblin Shaman: Level 1, Little Green Gods, Tome of Arcane Lore, 75
Cave Goblin Chief: BSB, Shield, Ring of Fire, 85
60 Cave Goblins: Musician, Standard, Shield, Nets, 3 Mad Gitz, 350
33 Cave Goblins: Musician, Standard, Standard of Discipline, 2 Mad Gitz, 184
5 Common Orc Boar Riders: Standard, Shield, 95
2 x Greenhide Catapult: Splatterer, Orc Overseer 100
3 x Skeewer: 45
2 x Goblin Wolf Chariot: 60
3 x Orc Boar Chariot: 80
2 x Gargantula: 225

11


Forest Goblin King: General, Green Tide, Wizard's Hood, Crown of The Cavern King, Wand of Stability, 155
Forest Goblin King on Huntsmen Spider: Heavy Armour, Backstabbin Dirks, Enchanted Shield, Duskstone, 138
Forest Goblin King on Huntsmen Spider: Heavy Armour, Shield, Beast-Bane Halberd, Dragonscale Helm, Sprout of Rebirth, 178
Forest Common Goblin Shaman: Level 1, Little Green Gods, Dispel Scroll, 95
Forest Common Goblin Shaman: Level 1, Little Green Gods, Tome of Arcane Lore, 75
Forest Goblin Chief: BSB, Shield, Ring of Fire, 85
60 Cave Goblins: Musician, Standard, Shield, Nets, 290
30 Forest Goblins: FCG, Standard of Discipline, 145
2 x 5 Common Orc Boar Riders: Standard, Shield, 95
2 x Greenhide Catapult: Splatterer, Orc Overseer 100
3 x Skeewer: 45
2 x Goblin Wolf Chariot: 60
3 x Orc Boar Chariot: 80
2 x Gargantula: 225

12

Forest Goblin King: General, Green Tide, Wizard's Hood, Dispel Scroll, 135
Forest Goblin King on Huntsmen Spider: Heavy Armour, Backstabbin Dirks, Enchanted Shield, Duskstone, 138
Forest Goblin King on Huntsmen Spider: Heavy Armour, Shield, Razor Blade, Dragonscale Helm, Sprout of Rebirth, 158
Forest Goblin Big Shaman: Level 4, Shadow, Wand of Stability, 215
Forest Goblin Shaman: Level 2, Little Green Gods, Tome of Arcane Lore, 100
Forest Goblin Chief: BSB, Shield, 60
60 Cave Goblins: Musician, Standard, Shield, Nets, 290
30 Forest Goblins: FCG, Standard of Discipline, 145
2 x 5 Common Orc Boar Riders: Standard, Shield, 95
2 x Greenhide Catapult: Splatterer, Orc Overseer 100
3 x Skeewer: 45
2 x Goblin Wolf Chariot: 60
2 x Orc Boar Chariot: 80
2 x Gargantula: 225

13

Cave Goblin King: General, Green Tide, Crown of The Cavern King, 105
Forest Goblin King on Huntsmen Spider: Heavy Armour, Backstabbin Dirks, Enchanted Shield, Duskstone, 138
Forest Goblin King on Gargantula: Great Weapon, Spider-Mother Shrine, Poisoned Attacks, Wizard's Hood, Dispel Scroll, Lucky Shield, Gemstone Amulet, 470
Common Orc Shaman on War Boar: Level 1, Big Green Gods, Tome of Arcane Lore, 95
Cave Goblin Shaman: Level 2, Little Green Gods, Wand of Stability, 100
Cave Goblin Chief: BSB, Shield, Standard of Discipline, 85
2 x 1 Common Goblin Chief on Wolf: Shield, 55
60 Cave Goblins: Musician, Standard, Warbanner, Shield, Nets, 305
30 Cave Goblins: Musician, Standard, Shortbow, 1 Mad Git, 135
2 x 5 Common Orc Boar Riders: Standard, Shield, 95
3 x 6 Gnasher Dashers: 70
2 x Greenhide Catapult: Splatterer, Orc Overseer 100
Gargantula: 225

14

Forest Goblin King: General, Green Tide, Crown of The Cavern King, 100
Forest Goblin King on Huntsmen Spider: Heavy Armour, Backstabbin Dirks, Enchanted Shield, Duskstone, 138
Forest Goblin King on Gargantula: Great Weapon, Spider-Mother Shrine, Wizard's Hood, Dispel Scroll, Lucky Shield, Gemstone Amulet, 460
Forest Goblin Shaman: Level 1, Little Green Gods, Tome of Arcane Lore, 75
Forest Goblin Shaman: Level 2, Little Green Gods, Wand of Stability, 100
Forest Goblin Chief: BSB, Shield, 60
2 x 1 Common Goblin Chief on Wolf: Shield, 55
60 Night Goblins: Musician, Standard, Shield, Nets, 290
30 Forest Goblins: FCG, Standard of Discipline, 145
2 x 5 Common Orc Boar Riders: Standard, Shield, 95
3 x 6 Gnasher Dashers: 70
2 x Greenhide Catapult: Splatterer, Orc Overseer 100
Goblin Wolf Chariot: 60
Gargantula: 225
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Zdecydowanie 1,2,3

Przydałby się w nich lore Wilderness, zwłaszcza że po dwóch szamanów orkowych jest.
Ten push o D3+2" z attribute naprawdę fajnie popycha Eadbasherów naprzód

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Moim ogrywanym juz faworytem jest 13 :D

Tak serio to nigdy problemem savagy jak grałem nie było, że byli za daleko,raczej problemem było to, że cal od nich stała odginaczka :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Zmiany sa jednak oklepane. Dotarły o nas zapowiedziane nerfy: drozsze aroki, hoppery. Trafiły inne: droższe fanole, fasty out z coreów, droższe mounty pod herosami małymi. Boli wylotka starej dyscypliny, ale dzieki temu mam super opcje na granie bez magii w opcji gobo i niegobo. Herosi mają niesamowity potencjal pod spam, a z loreów mamy kluczowe thraumaturgie i shmanismy. Z tego co widze - ale zaczynam skladanie od gobosków - jest potencjał na dużorozpisek okołopiechotnych, niestety meta troche od tego odjezdza. Ale mozemy spokojnie pograc na MSU co moim zdaniem - wstepnie - promuje gobliny, ze wzgledu na brak dostepu do 9ld i 18 zasiegu gienia sensownej dla orkow. Wyverny w slocie aroków to traunma, ale rzyjemną niespodziankę zobaczycie jak przeczytacie boltki :)

Jestem na tak
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Ale book słaby.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Book oczywiście słaby Slivek, Ty wiesz, ja wiem. Więc bierz sie do boostowania i agituj bo nie da się grac ;)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Szymu
Chuck Norris
Posty: 358
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Szymu »

Jak dla mnie wygląda to naprawdę ciekawie :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

http://www.tourneykeeper.net/Team/TKInd ... px?id=1309

tylko manniemu jakos poszloreszta bieduje. Zrobie jakies porwonanie i podsumowanie potem :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Czy ktos ma pomysl na fajne trolle?

mam z 6ed okolo 20 rzecznych iskalnycg, mam 3 varghiesty i 3 grube z titanowej armii orko-zombie - wiec szukam jeszcze 4-6 ciekawych modeli trollowych :D ktos coś ;) ?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Może Gamezone?

ODPOWIEDZ