Orkowie pomozcie!

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Orkowie pomozcie!

Post autor: QQrydza »

Gorzow i wielka szansa - suzkam pomalowanej armii (bo wszystko przed DMP u malarza) i potrzebuje waszego wsparcia! kto poratuje sporą iloscia modeli? Moze was byc wielu bylebysmy sie wszyscy spotkali na Gorzowie! :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Pożyczyłbym wszystko poza trollami, niestety termin gorzowski mi w ostatniej chwili zajęto.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Co ty Grimgor ? :D
Ja bym takiemu lewakowi i pisiorowi jak Qc nawet reki nie podał a co dopiero figurki pożyczać :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Eltharion pisze:Co ty Grimgor ? :D
Ja bym takiemu lewakowi i pisiorowi jak Qc nawet reki nie podał a co dopiero figurki pożyczać :mrgreen:
zryj gruz katolu:

https://www.youtube.com/watch?v=eZRsoPmeZXk

Chlopaki - oto lista poszukiwanych!!!:

Gorbad
Wurzzag piechota

2 kowboje pajecze duze grubasne na 50x50 :(

3 dziki dzikie nietresowane zdrowe

Jestesmy blisko na razie pomaga JeZusek! (dla neigo szukamy 15 savadzy)

Dzieki DaBossowi! :)
Ostatnio zmieniony 25 cze 2015, o 14:34 przez QQrydza, łącznie zmieniany 3 razy.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Edit - zamiast doomdivera potrzebne 3 czuki i jeden dziki swiniak, a tresowane swianiaki potrzebne juz nie sa :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Zostalo mi jeszcze tylko kilu wojowniów:

gorbad, wurzzag
2 kowobje na pajonkach
3 dzikie dziki orcze

:)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MikiChol »

Podpinam się tutaj.
Pożyczę 1 arachnaroka lub zamiennik na DMP. Zapłata będzie godziwa. Pomożecie?

ODPOWIEDZ