Gigant

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Re: Gigant

Post autor: loko »

dalej nikt na nim nie gra? pytam bo ja swojego nawet nie mam kiedy testować a silesian tuż tuż.. :roll:
ale: podstawkę ma mniejszą niż sie spodziewałem i tym bije aroka na głowę i ma tyle ld że jest mega samowystarczalny.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Khay
Wałkarz
Posty: 51

Post autor: Khay »

Ostatnio kumpel wystawil po stronie chaosu... dostal manglerem i sie poskladal no ale od dobrze wymierzonego manglera sporo moze sie posypac. Wogole mu wtedy 2 manglery natrzaskaly 750pkt :P
..."W świątyni dumania wolę jednak ambitniejsze dzieła. Właściwości żelu do golenia, skład proszku do prania, zalety odplamiacza. Słowem, a w zasadzie trzema: klasyka toaletowego gatunku"

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

czy teraz jest na rydwanowej podstawce?
czy od woundów bez hitów są wardy lub regena?
jak rozlosowywać woundy w gościa na smoku z ataku gdy bije lagą po niezdanym teście I?
Obrazek

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

czy od woundów bez hitów są wardy lub regena?
A niby dlaczego miało by ich nie być :-s :-k ? Są na normalnych zasadach ( czyli np. PoK nie ma warda, bo to atak bez siły )
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

nie mam rb pod ręka , a ilczyłem na RAW-owe podejscie na zasadzie ward jest tylko od hita. nie ważne

a jak losuje się woundy jak kolo jest na smoku? standardowo?
Obrazek

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Save-y są od ran, nie od hitów przecież :P .
a jak losuje się woundy jak kolo jest na smoku? standardowo?
Losujesz jak przy strzelaniu jak sądzę.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Sokół
Mudżahedin
Posty: 307
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Sokół »

Ostanio odkryłem, że nasz Gigant jak już dojdzie do combatu (;P) z Large Targetem jakimś co ma mniej inicjatywy od niego to jest praktycznie niepokonany :) Necrosfinks czy jakiś kościany gigant nie są mu stanie zagrozić

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

a wiesz co wymienione przez ciebie stwory robią na widok spider bannnera?
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Sokół
Mudżahedin
Posty: 307
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Sokół »

A chętnie sprawdzę :)

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

loko pisze:a wiesz co wymienione przez ciebie stwory robią na widok spider bannnera?
nawet nie dojdą dość blisko by go zobaczyć, na długo przed tym zejdą o katapult i doomów
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Magnaf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113

Post autor: Magnaf »

likaon pisze:
loko pisze:a wiesz co wymienione przez ciebie stwory robią na widok spider bannnera?
nawet nie dojdą dość blisko by go zobaczyć, na długo przed tym zejdą o katapult i doomów
powodzenia przebić T8 sfinksa. Ja bym nie marnował tego strzału licząc na 6stke na woundzie z dooma.

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Magnaf pisze:
likaon pisze:
loko pisze:a wiesz co wymienione przez ciebie stwory robią na widok spider bannnera?
nawet nie dojdą dość blisko by go zobaczyć, na długo przed tym zejdą o katapult i doomów
powodzenia przebić T8 sfinksa. Ja bym nie marnował tego strzału licząc na 6stke na woundzie z dooma.
sfinks z katapy, kościany olbrzym z dooma
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Magnaf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113

Post autor: Magnaf »

powodzenia przebić T8 sfinksa. Ja bym nie marnował tego strzału licząc na 6stke na woundzie z dooma.
sfinks z katapy, kościany olbrzym z dooma[/quote]


sfinks z katapy zejdzie jak ladnie trafi i kulniesz 5-6 na liczbe woundow :-), gorzej jak przeciwnik ma 3 takie egzemplarze - 200pkt / sztuka i gorzej jak nie ubijesz od razu i jakis glupi hierofant go zregeneruje o 3 woundy.

Co do kosciakow to tez na 5tce woundujesz wiec bez szalu, ale zawsze coś.

Prawde mowiac chyba wolalbym w to wypalić z 40 łuków z poisonem (nawet na 6+ to juz statystycznie wrzuca bestii 6-7 woundow i posyła ją do piachu). Armory te bestie mają żaden, a tofnes wyciagniety w kosmos. Moja pierwsza armia to khemri i niestety ale najbardziej boli poison, bo nawet armata sie czasem zatrzyma.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

jak widze 2 sfinksy albo więcej to się rozpędzam i zatrzymuje na drugim końcu stołu. mniam mniam.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

ODPOWIEDZ