Idzie nowe...

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Idzie nowe...

Post autor: Klafuti »

Nie wiem, czy wiecie, ale znalazłem ciekawą informację, że GW poszukuje kontaktu do likaona, gdyż chce wykupić od niego prawa autorskie do armii NG, żeby wydawać ją pod swoim szyldem.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

nie stać ich. chyba że przepakują orki jeszcze raz , tym razem po5 szt.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Post autor: Szemkel »

Klafuti pisze:Nie wiem, czy wiecie, ale znalazłem ciekawą informację, że GW poszukuje kontaktu do likaona, gdyż chce wykupić od niego prawa autorskie do armii NG, żeby wydawać ją pod swoim szyldem.
:mrgreen: A UE zakazała smażenia schabowych. :mrgreen:
Naród polski jest wspaniały! Tylko ludzie kur...

Brygu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Brygu »

No i okazuje się w FAQu, ze Orki, dzieki zasadzie Chopa, jak maja tarcze to maja ws 4+ a nie 6+...

Edit po czasie, żeby już nie mylić.
1 kwietnia...
Ostatnio zmieniony 4 kwie 2011, o 17:50 przez Brygu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Post autor: Szemkel »

TO GW wydało w końcu FAQa? :mrgreen:
Naród polski jest wspaniały! Tylko ludzie kur...

Awatar użytkownika
maciom
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: wro

Post autor: maciom »

nie ma na stronie GW
czy jeśli mam przedmiot, który pozwala mi przerzucać każdego warda to, czy mogę też przerzucać ochronę magiczną?

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kauczuk
Mudżahedin
Posty: 317

Post autor: kauczuk »

zastanawiam sie nad orkami. ale najpierw bym chcial na sucho, czy moze mi ktos wyslac skad wziasc najnowszy podrecznik do orkow czy tu czy na pw?
wiem ze piractwo itd ale szkoda mi wyrzucac hajs narazie bo moge nie zaryzykowac ta armia

jak sie wstydzicie to wyslijcie na pw. kazdy tak zaczynal by przetestowac. ja od dziecinstwa krasnoludy i teraz chcialbym looknac nowe wiec nie oceniajcie mnie tez zle. jak juz zbieram to kazdy book mam :)

Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Post autor: Szemkel »

Na forum jest temat z Army Builderem tam powinieneś znaleźć zrobiony plik. A pdf'u raczej nie uświadczysz bo od jakiegoś czasu GW poluje na nie intensywnie.
Naród polski jest wspaniały! Tylko ludzie kur...

kauczuk
Mudżahedin
Posty: 317

Post autor: kauczuk »

czy moze ktos byc tak mily i napisac co jest na stronie 109 i 111 w podreczniku?

109 to koszta pajaka chyba, cos jeszcze tam jest?

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

na 109 masz początek rarowych jednostek: Lobbę, DD, snota, arachnoka;
na 111 masz wzorniki stopy i upadku giganta, możesz je pobrać ze strony GW.
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

kauczuk
Mudżahedin
Posty: 317

Post autor: kauczuk »

a czy moze ktos wrzucic skan 109 strony do netu? to tylko jedna strona. please :))
albo przeslac mi ja na email : kauczuk999@o2.pl

bede bardzo wdzieczny za ten nieduzy naklad pracy

Marek15
Mudżahedin
Posty: 314
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Marek15 »

Zauważyliście że z nieznanego powodu (pewnie przeoczenie, ale co tam, ważne że właśnie tak w podręczniku wydrukowali) Squig Hoppers nie podlegają animozji?

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

To calkiem logiczne. Jeśli tak jest to raczej nie przeoczenie.
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Hoppersi są zbyt zjęci próbami utrzymania się na suigu by zajmować się tym co robią inni :mrgreen: . Dziwnie by było jakby podlegali animozji.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Marek15
Mudżahedin
Posty: 314
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Marek15 »

W poprzedniej edycji podlegali :D a czemu poganiacze (Sqiug Herd) nie są aż tak zajęci swoimi pupilkami i podlegają animozji? To nieistotne, ważne że tak jest i że miłe jest to że hopki nie podlegają animozji. (Najważniejsze że jak jakimś innym idiotom odbije to nie wciągną w hopków).

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Ma ktoś plik AB do nowych orków?
Obrazek

Reksio
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Reksio »

Jest gdzieś w dyskusji ogólnej przywieszony. Poszukaj dobrze w tematach dotyczących AB.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Panowie, moze jakas dyskusja na temat herezji, ktore powypisywalem w artykule o orkach w nowym numerze "Mlotkowego"?

Dla niezorientowanych: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 54&start=0
Obrazek

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

bless pisze:Panowie, moze jakas dyskusja na temat herezji, ktore powypisywalem w artykule o orkach w nowym numerze "Mlotkowego"?

Dla niezorientowanych: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 54&start=0
Może tylko tyle, że są w sumie dwa sposoby radzenia sobie z animozją (bo wokół niej kręci się Twój artykuł :) ), jeden taki, jaki proponujesz - unikać oddziałów podatnych a drugi taki, że nawet jak nie wyjdzie, to się nie martwimy, bo oddział robi w sumie to, co od niego chcemy - idzie w stronę wroga a może nawet szarżuje skutecznie. W sumie nie jest to jakaś przełomowa filozofia ale jeśli ograniczymy oddziały, które nie lubią walki (strzelanie oraz słabe oddziały goblinów) to powinno to jakoś działać. W końcu akcje pod tytułem "lekka kawa wjeżdża w klocki przeciwnika i tylko go przyspiesza albo chroni przed ostrzałem" są w 90% zarządzalne a poza tym rzadkie. Boimy się wtedy tylko 1 na tabelce ale tutaj z pomocą przychodzi odpowiednie ustawienie oddziałów i duży procent czarnych orków w armii.

Nie grałem jeszcze orkasami w tej edycji dostatecznie dużo ale będę chciał to podejście wypróbować gdzieś po wakacjach (wcześniej nie da rady pomalować wszystkiego).

Maciek

ODPOWIEDZ