Konwersje

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Re: Konwersje

Post autor: Cosmo »

wiadrowod pisze: a kulka ja bedzie wracała zmiecie tych machaczy biednych hahhaha :lol2:
Zdrada! ;-D

Awatar użytkownika
Pistolet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 170
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Pistolet »

Co myślicie o fillerze w postaci grajka z Hameln? Zrobiłbym go z muzyka imperialnych handgunnersów, ponieważ on chyba jedyny ma flet. Za nim dałbym trochę małych szczurków. Myślę z w regonie fajnie by to wyglądało. W końcu szczur to szczur, nie ważne jaki ale lubi dobrą muzyke :mrgreen: Niestety mam problem, bo nie wiem skąd wziąć małe szczurki, orientuję się, że są w pudełkach ale nie wiem których. Może jakaś dobra skaveńska dusza ma na zbyciu kilka?

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

małe szczury masz w rat ograch i w plag monkach :) a patent na filer całkiem w pyte :D mi sie pomysł bardzo podoba ale zrobił bym jakoś Gs'em z grajka obdartusa takiego żeby pasował do szczurzego klimatu :)

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

A obok taki już całkiem w klimacie kloc slavów złożony z dzieci drepczących za grajkiem (może to być szczur ucharakteryzowany na cżłowieka), coby prawie jak w Hameln było... :twisted:

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Re Pistolet: W starych Clanratach tez byly. Jezeli wybierasz sie na Koziolka, moge Ci pare wziac.

Awatar użytkownika
Pistolet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 170
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Pistolet »

KrzysiekW pisze:A obok taki już całkiem w klimacie kloc slavów złożony z dzieci drepczących za grajkiem (może to być szczur ucharakteryzowany na cżłowieka), coby prawie jak w Hameln było... :twisted:
To jest myśl. =D> Może nie cały klocek dzieci, a powtykać trochę dzieci w regon. Tylko skąd ja te towarzystwo wezmę :mrgreen:

@Cosmo
Dzięki za propozycje, lecz niestety do Koziołka nie pomaluje szczurków.


Myślę o tego typu konwersjach, ponieważ nie chcę mieć skavenow takich jak wszystkie, a poza tym strasznie podoba mi się klimat małej szczurzastej apokalipsy (dzwon, lore ruin, DW itp). Dlatego skupiam się na Skyre i Warlord, a z pesti i moulder biorę tylko to co niezbędne (mnisi i giant raty)

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Taki grajek by zajebiście wyglądał w klocku giant ratów jako poganiacz
Obrazek

Awatar użytkownika
Pistolet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 170
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Pistolet »

To był pierwszy pomysł, ale uznałem, że jako filler bardziej będzie budował klimat armii. Poza tym poganiacze są za, a szczury idą teoretycznie za grajkiem.

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Nie musisz stawiać poganiaczy w ostatnim ranku. Możesz równie dobrze wepchnąć ich w sam środek oddziału, przez co będzie wyglądał jak otoczony przez ordę futrzaków ;)
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

W bajce szczury nie tylko szły za grajkiem ale i przed nim. Gdyby szły tylko za nim to sam by pierwszy musiał skoczyć w przepaść :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Pistolet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 170
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Pistolet »

w rzekę :mrgreen: przynajmniej tak jest w legendzie
jako poganiacz odpada, WYSIWYG no i stawia go jako tło a nie jedną z dramatis personae
ale dziękuję za koncept

Awatar użytkownika
slifek
Pseudoklimaciarz
Posty: 28

Post autor: slifek »

Mój pomysł na konwersje. 8) Nie wygląda rewelacyjnie bo poniewarz trzyma kose jedną ręką. Myślałem rzeby kancerki zrobić w takim klimacie - z kosami zamiast korbaczy i zeby smuga zieleni ciągneła sie za kosą. Ale narazie jestem noobem wiec troche potrwa zanim to zrealizuję :D
http://blip.pl/s/59805021%20
http://blip.pl/s/59804887
(sorki że wrzucam w takiej formie ale nie chciało mi sie po 150 razy wrzucac fotek w różne miejsca :P )

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Hmmmm wygląda dobrze, ale fluffowo nie pasuje. Censerzy jak sama nazwa wskazuje mają w łapach kadzielnice pełne spaczeniowego kadzidła i kosa tak średnio pasuje.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

zgadza się... kosa mi kompletnie nie pasuje censerom, plague monkom prędzej...

Awatar użytkownika
slifek
Pseudoklimaciarz
Posty: 28

Post autor: slifek »

Chciałem cos mniej standardowego zrobić :D Myśle że klimat będą miały choćaż flufa już nie :] Figsy michów się srednio nadają bo sa zbyt statyczne i kije trzymają jedną łapą przy boku. Censerki są akurat zrobione w pozie ataku dwurakiem :D Cerserki są metalowe? bo jeśli tak to troche drogo było by z nich cały oddzial monków zrobić :( Zawsze można zrobić sobie Czempiona albo figsa na generała żeby się ładnie w tlumie wyróżniał :]

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Pistolet pisze:w rzekę :mrgreen: przynajmniej tak jest w legendzie
jako poganiacz odpada, WYSIWYG no i stawia go jako tło a nie jedną z dramatis personae
ale dziękuję za koncept
Nie wiem dlaczego miałem przed oczyma grajka, który skręca w ostatniej chwili przed urwiskiem a szczurki się nie wyrobiły:)
Przecież szczury rzucone w rzeczne fale pływają kur...a doskonale :D
Jako WYSIWYG imo dały by rade, patrz goblin squig herder z kobzą jako poganiacz squigów.
Jak chcesz dramatis personae to może jakiegoś hero zrób a nie filler oddziału. Będziesz miał WYSIWYG odrazu jako pipes of piebald :)
Obrazek

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

daję to zdjęcie tutaj, bo konwersja (ani samo zdjęcie) nie jest jakimś mistrzostwem świata. Oto jak sobie poradziłem z bonebreakerem:

Obrazek

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

czemu on na nim siedzi? o co chodzi? cco to za figurka?
]arrrr

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

rat ogr dla lorda
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3132
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Mój piec
Obrazek
I mój dzwon
Obrazek

Takie tam zdjęcia poglądowe z turnieju, jak już zrobię jakieś lepsze, to założę własną galerię na forum ;-) Oba modele wykonane przez Jasif's Mini Studio ;-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

ODPOWIEDZ