Wynaturzenie z Piekielnej Otchłani

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Szambonur Ponury
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Re: Wynaturzenie z Piekielnej Otchłani

Post autor: Szambonur Ponury »

no ten kon to tragedia jakas, moglbys ta abomke wystawiac w poprzek jako konia chaosu :P
co do reszty to sam worm jest ok wkoncu z czegos takiego powstaje abomka wedlug podrecznika, natomiast powinienes skasowac te lby a la hydra i dac zamiast nich kolce jakies bo to przesada juz.

generalnie kupa to nie jest ale troche trzeba to dopracowac (jak na moj gust brakuje temu projektowi konkretnej wizji przez co wyglada malo wiarygodnie i nijako)

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

No cóż - w istocie - częścią tego modelu jest koń. Oprócz wyżej wspomnianego robala inspirował mnie stworek o nazwie vozdh ze starego wampira:maskarady - składający się z wielu pozszywanych ciał.
Ta figurka ma już kolce - i to sporo, ale przy surowej kolorystyce zlewają się z resztą bitsów. Myślę że jak będzie pomalowany, to będzie łatwiej ocenić, o co mi chodziło.

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Za bardzo staracie się ujednolicić wszystkie abominacje. "A po co jej te głowy?", "Trzeba kolce dodać." Konwersje robi się po to aby wprowadzić swoje pomysły. Zrozumiałbym jeszcze utyskiwania gdyby ktoś War Dancerów zastąpił gorylami ale to wątek o wynaturzonym, szkaradnym i dziwacznym potworze, który zawsze występuje w innej formie.
Pomysł z koniem mi się podoba szkoda tylko, że wybrałeś tak statyczny model. :D
Given the choice, whether to rule a corrupten, failing empire or to chalange the fate through another throw, a better throw against one's desteny, what wos a king to do?

Awatar użytkownika
Luciu
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Luciu »

Chciałbym mieć taką jak twoja abomke :) A jakbym ją miał to najsamprzódy wychrzaniłbym tego konia, bo mnie wkurza i dał jednak takie duże kolce na grzbiecie :D Tak czy inaczej fajna :D

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

powiem tak - dla mnie aboma rewelka :D tylko końcówka ogona i ten koń mnie bawią okrutnie :D ale tak nie mam zastrzeżeń - czepiają sie ludzie kwesti bitsów itp a wg mnie liczy sie pomysł - ja swoją abome robie z 5 bitsów od ogrów i wielkiej kuli modeliny i plastu :P zobaczymy jak to moje ustrojstwo wyjdzie :D

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

już pisałem, co mnie inspirowało w kształcie abominacji, a teraz jeszcze napiszę, czego użyłem do jej zrobienia:
bitsy - rat ogry, chaos spawn, chaos marauder horseman, masy modelarskie - modelina, miliput, "polski greenstuff" firmy wamod - do tego drut na szkielet konstrukcji i do pinowania. Pododawałem już szczegóły, dziś podkładowanie, wkrótce początek malowania - jak skończę, to oczywiście się pochwalę :)

Twoja-Stara
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Twoja-Stara »

http://www.sjp.pl/co/abominacja ha ha ha sami zobaczcie
Powrót WE

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Eee... Co ty widzisz w tym słowie. Słowo z polskiego jak każde inne.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Ja jako ze kiedys myszolami grałem postanowiłem też sobie abomke ukleić, widziałem chyba gdzieś coś podobnego i postanowiłem powielić pomysł, praca idzie bardzo po woli, teraz model to wczesny wip jeżeli chodzi o malowanie, Jak się podoba?
Obrazek

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Podobny stwór był chyba przy armii z Hell Pit w WD, tylko tamten był na bazie starej hydry DE. Ale abotka naprawdę fajna, nie to co niektóre niestrawione bitsy :) Wrzuć więcej fotek jak skończysz malować.
Ostatnio zmieniony 2 maja 2010, o 11:25 przez Hobbit, łącznie zmieniany 1 raz.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

podoba mi się, przypomina hydrę, ale jest fajna =D>

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

O właśnie coś takiego widziałem :)
W każdym razie jak ją dokończę to się nią pochwale ;) Prawdopodobnie później zostanie sprzedana, byćm oze na allegro.
Pzdr

Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

Ustawiam się w kolejce do tego dobra. Jeśli skończysz, daj znać, a cenę jakoś ustalimy.
Obrazek

Awatar użytkownika
voltar
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Łódź / Zgierz

Post autor: voltar »

A w Łodzi będzie grasować wkrótce taka HPA:
Obrazek
Obrazek

Oczywiście laseczka na pierwszym zdjęciu tylko dla oddania skali. Chciałem, żeby moja Abominacja budziła dreszczyk grozy, a cóż jest bardziej odrzucającego dla większości dorosłych, niż pająki!

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Oż na wszystkie 9 Piekieł! Jak na nią patrzę to autentycznie budzi we mnie archnofobiczne obrzydzenie :wink: Gratuluję pomysłu, wykonania i braku wstrętu przed tymi wielonogimi paskudztwami :lol2:
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
voltar
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Łódź / Zgierz

Post autor: voltar »

Wykonanie akurat było banalne i całe szczęście, bo rzeźbiarz ze mnie żaden. Wystarczył: Reaper Cadirith - Colossal Monstrous Spider, pół rat ogra i parę tyranidzkich łapek. No i całe szczęście, że wyszedł FAQ nakazujący tak wielką podstawkę pod HPA, bo inaczej bym nie wcisnął tego bydlaka na żadną mniejszą.

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Zmień hosting, bo nie widać zdjęć.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

voltar pisze:Wykonanie akurat było banalne i całe szczęście, bo rzeźbiarz ze mnie żaden. Wystarczył: Reaper Cadirith - Colossal Monstrous Spider, pół rat ogra i parę tyranidzkich łapek. No i całe szczęście, że wyszedł FAQ nakazujący tak wielką podstawkę pod HPA, bo inaczej bym nie wcisnął tego bydlaka na żadną mniejszą.
Banalne czy nie, najważniejsze że robi (przynajmniej na mnie) wrażenie :wink:
Ostatnio zmieniony 19 maja 2010, o 22:09 przez Zaklinacz Kostek, łącznie zmieniany 1 raz.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Wow, bardzo przyjemna Abomka; zarówno pomysł jak i malowanie :)
Nieporównywalnie lepsza niż kupo-ulepki jakie się często widuje na stolach :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

ODPOWIEDZ