Slavy

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Re: Slavy

Post autor: Kefas »

Moje slejwy:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

niedokończone, w zamyśle kopalnia i miks wszystkich ras... będą jeszcze elfy orki gobliny i inne
pomysł przejedzony ale mi w to graj

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Fajnie wygląda ta banda... pomaluj to kiedyś :) z chęcią bym zobaczył jak to wygląda.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Też jestem ciekaw... :)

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Od początku śledzę Twoje zmagania z konwersjami skavenów :) Myślę że gdybyśmy postawili armie razem wyglądała by ona imponująco :P u mnie wszystko pomieszane z Imperium :) ale nie ma komu malować tych 500+ modeli hehe
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Gangrel
Mudżahedin
Posty: 250
Lokalizacja: Dziki Wschód

Post autor: Gangrel »

Jak robicie niewolnikow z clanratow IOB ? Poprostu malujecie inaczej niz clanrats czy macie moze jakies magiczne sposoby na zlikwidowanie tarcz ?
"Od dwóch dobrych generałów wolę jednego, który ma szczęście", Napoleon
"Mieć rację nie sprawia żadnej przyjemności, jeśli nie można wykazać innym, że się mylą..."

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Ja robię slavy z boxów z clanratami. Te z IOB zostawiam na Clany (Command grp to metale SV z poprzedniej edycji) gdyż te modele mają moim zdaniem lepsze rzeźby niż normalne.
Nie chce tutaj wprowadzać złej interpretacji fluffu ale slave to normalny skaven który stracił clan - jak ronin bez pana. Więc slave może mieć tarczę, bo np. clan Vulken został podbity przez clan Skab więc ten z automatu przejął clany na slavów. U mnie (tak opowiadam - ale cierpliwości zrobię jakąś mobilizację i wrzucę swoje szczury) slavy to nawet SVerminy są jakieś :) by było różnie - jest jeden rat ogr i flagelanci.

Zawsze możesz wymieszać dla zrobienia bardziej chaotycznego/zróżnicowanego "moba".
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Gangrel
Mudżahedin
Posty: 250
Lokalizacja: Dziki Wschód

Post autor: Gangrel »

Ja robię slavy z boxów z clanratami. Te z IOB zostawiam na Clany
Problem w tym, ze mam 120 clanratow z IOB :P wiec boxow narazie nie dokupie. Do tego 60 clanratow z 6 ed. Zrobie tak jak mowisz... wymieszam i zrobie inne kolory niz clanrats.
"Od dwóch dobrych generałów wolę jednego, który ma szczęście", Napoleon
"Mieć rację nie sprawia żadnej przyjemności, jeśli nie można wykazać innym, że się mylą..."

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

To weź kilku clan ratów z IOB. Weź jakiś skalpel czy cienki pilnik. Podziab im tarcze, połam drzewce lub wygnij... zrób by wyglądali na bandę po przejściach. A z tego co wiem to Slavy nie mają command grp - więc smiało możesz je malowac jak chcesz a wystawiając zrób jakiś znacznik że to slavy :) by nie było że oszukujesz
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Kefas pisze:Moje slejwy (...)
niedokończone, w zamyśle kopalnia i miks wszystkich ras... będą jeszcze elfy orki gobliny i inne
pomysł przejedzony ale mi w to graj
Tak się zastanawiam... jakim sposobem szczury zagoniły do roboty tego plagusa? :wink:
A tak poza tym fajny oddział.
Obrazek

Awatar użytkownika
malytroglodytaPL
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114

Post autor: malytroglodytaPL »

a ja nie używam slave'ów, podstawę mojej armii stanowią clanraty i tyle :)

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Dlaczego?
Umierają tak samo, tak samo nic nie robią, a kosztują dwa razy więcej.

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

40 "slejwów" czasem potrafi namieszać. Stoją, blokują i ... padają jak muchy. A latarka, gdy są w kombacie kosi ich aż miło.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

I nie wywołują paniki.
Przez nic nie robienie miałem na myśli zerowe umiejętności walki,ale jako jednostka mają wiele zastosowań. W przeciwieństwie do clanratów.

Awatar użytkownika
malytroglodytaPL
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114

Post autor: malytroglodytaPL »

Moim zdaniem świetnie na slave'ów nadają się ci goście:
http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od1320017a
Szczury 1300 pkt.
Obrazek

ODPOWIEDZ