Slavy

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Slavy

Post autor: Inferno »

Jestem mega rozczarowany tym co zobaczyłem w boxie nowych clanratów. Są tam jedynie monolity do ktorych można przyczepić tarcze i rączke. -_- porażka. Nie wiem w sumie jak zrobić slavy figurki z podstawki mają tarcze a kupywac box za 114zł dla figurek wartych 40 pts .. to chyba porażka. Jakie wy sobie poradziliście z tym problemem?

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Jeżeli chodzi o slavy to na stole widziałem już chyba wszystko. Skull passowe n. gobliny z uciętymi końcówkami włóczni i staro edycyjne szczury to chyba najczęściej wykorzystywane pomysły.
Obrazek

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Jak kupowałem slavy
a) za czasów kiedy box kosztował 70-80zl
b) z IoBa
c) z batalionów

A co do narzekania na nowe slavy to rozumiem, że wolisz stare slavy które musiałeś numerować aby je dobrze ustawić w oddziale

Poza tym, grasz jedną z najbardziej przegiętych armii to nie marudź, że slavy drogie :lol2:

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

oj jak wystawie slavey z IOB i jak jest ocena malowania i pytają czy macie full WYSWIG, co odpowiadacie?

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Generalnie wszystkie slajwy z IOB to zły pomysł ale jak kilku ma tarcze na kilkunastu bez to z reguły nie ma problemu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Inferno pisze:oj jak wystawie slavey z IOB i jak jest ocena malowania i pytają czy macie full WYSWIG, co odpowiadacie?
Jak trafisz na natręta to ci obetnie punkty za wszystko, a jak na razie z WYSWIG-iem nie miałem problemów (innym faktem jest to, że moja armia jest pomalowana w małej ilość i zazwyczaj dostaje jeden punkt za "chęci")

Terk
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45

Post autor: Terk »

Ja stawiam zazwyczaj jako slavy skinki i gnoblary pogadniane przez szczury z dzidami i biczami. Moim zdaniem odpowiada to opisowi z podręcznika.

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

U Ciebie im dobrze skoro stwardniały i biegają po polach bitew z 3To zamiast 2 jak ich starzy przyjaciele u lizaków albo ogrów :P


sam wystawiałem podobnie kiedyś, ale od czasów kiedy slavy to podstawa i stanowią większość w armii, to takie rozwiązanie powodowało że armia wyglądała mało szczurzo

Awatar użytkownika
Gangrel
Mudżahedin
Posty: 250
Lokalizacja: Dziki Wschód

Post autor: Gangrel »

Ja swoich zrobilem z 6 ed clanrats. Mozna je tanio dostac na forum czy allegro.
"Od dwóch dobrych generałów wolę jednego, który ma szczęście", Napoleon
"Mieć rację nie sprawia żadnej przyjemności, jeśli nie można wykazać innym, że się mylą..."

kufel007
Mudżahedin
Posty: 258

Post autor: kufel007 »

Lazur pisze:Jeżeli chodzi o slavy to na stole widziałem już chyba wszystko. Skull passowe n. gobliny z uciętymi końcówkami włóczni
Jak to jest odbierane na turniejach (bo w grach domowych wszystko przejdzie :D)
Myślę oczywiście nie o całych klockach gobbo-slavów ale o wmieszaniu 10-20% gobbosów w szczurowe slavy, w sumie dla Warlorda to wsio rawno: slav to slav i tak zginie :D
Kupię:
Bretonnia
Ogre Kingdoms
Wood Elves

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Jeśli jest ładnie zrobione, to przechodzi bez problemów.

Ja widziałem slavy zrobione z warriorów DE, ze związanymi na plecach rękoma.

W ogóle to rat ogry i packmasterzy są dobrym fillerem takich oddziałów - ostatni szereg to poganiacze z batami, gdzieś w oddziale idzie taki rat ogr, "azor" pilnujący porządku ;-) Jak mądrze to wykonać, to wygląda super.

EDIT: choć teraz mam wrażenie, że gracze skaveńscy odsprzedadzą graczom VC rat ogry na konwersje nieumarłej monstrous infantry ;-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

tak sobie myślę to fajnie by wyglądali zniewoleni korsarze DE - parodia sama w sobie

kufel007
Mudżahedin
Posty: 258

Post autor: kufel007 »

Czemu parodia, życie :) Nosił wilk razy kilka...
Kupię:
Bretonnia
Ogre Kingdoms
Wood Elves

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Ja mam mix clanów z IOB, slavów z boxa oraz Flagelantów ;) Wygląda dobrze i pasuje do lore. Ogólnie slavy to dla mnie taka kupa niedobitków z podboju, a że moja armia jest stylizowana na podbój Imperium stąd pojawiają się flagelanci :)
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

kufel007
Mudżahedin
Posty: 258

Post autor: kufel007 »

Myth pisze: Ja widziałem slavy zrobione z warriorów DE, ze związanymi na plecach rękoma.
OMFG ROTFL :lol2: To to już trochę przegięcie, no rozumiem mięso armatnie ale jak mają walczyć? Gryzą? ;)
Kupię:
Bretonnia
Ogre Kingdoms
Wood Elves

szeszej
Falubaz
Posty: 1024
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Post autor: szeszej »

Tak w praktyce wygląda ww=2 ;)

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Gryzą, kpią, w razie czego rzucają cietą ripostą :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

kufel007
Mudżahedin
Posty: 258

Post autor: kufel007 »

No w sumie.... Już Eurypides twierdził, że "Język jest potężniejszy od miecza" :lol2:
Ale co by nie offtopować i nie wkurzać moda, przymierzam się do zrobienia klocka goblin-slejwów powiązanych ze sobą z poganiaczami, ot taka pamiątka Warlorda z ostatniej wyprawy ;)
Kupię:
Bretonnia
Ogre Kingdoms
Wood Elves

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Ja wychodzę z założenia że jak dobrze wytłumaczysz intencje danego klocka będzie git.

Z goblinami może fajnie wyglądać aczkolwiek ludzie lepiej wyglądają moim zdaniem :P dlatego szukam zawsze jakiś bitsów na alledrogo bo można fajnie conwertować... muszę w koncu jakieś fotki wrzucić bo mam już te 300 modeli ponad he he...
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

blink
Pseudoklimaciarz
Posty: 21
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: blink »

u mnie w slavach znajdzie się model z praktycznie każdej armii w świecie warhammera :D od bretońskiego chłopka po green skina :)

ODPOWIEDZ