Pomoc początkującym w wyborze armii - i Ty możesz pomóc!

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Pomoc początkującym w wyborze armii - i Ty możesz pomóc!

Post autor: Furion »

Witam

w skrócie mam taki temat:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 6#p1095986

i jeżeli ktoś ma smykałkę do napisania takiej krótkiej formy pisanej, to wszyscy na tym skorzystamy. Z tego tematu dostałem wiele zapytań od osób co zaczynają swoją przygodę z battlem, więc praca nie idzie w eter :)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany i ma czas, to bardzo proszę o przesłanie tekstu w takiej właśnie formie na PMkę.

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Początkujący: i Ty możesz pomóc!

Up!

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=204&t=39990

Temat prawie skończony. Potrzebuję jeszcze 2 rzeczy:

1. Na końcu każdego opisu jest lista sugerowanych zakupów. Potrzebuję zdjęcia armii złożonej dokładnie z tych modeli tam wyszczególnionych. Chodzi o wizualizację, nie przejmujcie się legalnością. Czyli dla np. imperium bardzo bym prosił o fotkę na której widać 2x20 halabard, 3 demisie i armatę z załogą. Wszystko oczywiście pomalowane - w końcu temat ma na celu promocję hobby wśród nowych. Jak ktoś ma fotkę to bardzo proszę o wrzucenie jej np na tinypic.com i przesłanie mi linka. Propozycje proszę wysyłać na PM.

2. Tekst z pierwszego posta. Szczegóły w linku, w pierwszym poście. Propozycję proszę wysyłać na PM.

Wielkie dzięki wszystkim co dotychczas mi pomogli! Pamiętajcie, że ten projekt służy nam wszystkim!

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

A czy na tym zdjęciu clanraci mogą być z 6 edycji a abominacja może być samoróbką (ale dobrej jakości)?

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Dorzuć do SK info, że warto pomyśleć o kupieniu z drugiej ręki skaveńskiej części startera.
2x starter, latara, aboma to o wiele lepsze zakupy na początek. Ma się z tego o 20 clanratów więcej, do tego BSB, warlord, dwóch elektryków i ratogry/weapon teamy na konwersje, a kosztuje taki zestaw stówkę mniej niż zaproponowany. Można za tą stówkę kupić np box stormverminów.
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2014, o 21:15 przez Hoax, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

gervaz pisze:A czy na tym zdjęciu clanraci mogą być z 6 edycji a abominacja może być samoróbką (ale dobrej jakości)?
celuję w oryginalne modele.
Hoax pisze:Dorzuć do SK info, że warto pomyśleć o kupieniu z drugiej ręki skaveńskiej części startera.
2x starter, latara, aboma to zakupy o wiele lepsze zakupy na początek. Ma się z tego o 20 clanratów więcej, do tego BSB, warlorda, dwóch elektryków i ratogry/weapon teamy na konwersje, a kosztuje taki zestaw stówkę mniej niż zaproponowany. Można za tą stówkę kupić np box stormverminów.
good idea.

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Mam wrażenie, że trochę moich wypocin się w tym tekście znalazło :) Fotek niestety ładnych nie mam.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

ODPOWIEDZ