SWARM - czyli weekendowo-popołudniowe szczurów mazanie.

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: SWARM - czyli weekendowo-popołudniowe szczurów mazanie.

Post autor: QQrydza »

proponuje Ci do monków (tylko i wyłącznie metalowe modele man pamietaj - pocierpisz poplaczesz, posleczysz nad Ebayem ale bedziesz dziekował :D) białe kaptury (biały trudno sie maluje) - moim zdaniem będą niezłym hitem jak już ich wystawisz.

Zreszta wszystkie kaptury białe zrób :P

A i poddam Ci jeszcze pod ocenę i wenę to:
http://4.bp.blogspot.com/--3EpweeX3Lg/T ... n+Army.jpg

i stronka

http://robhawkinshobby.blogspot.com/201 ... tning.html

kolorami chyba pasuje nie?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Monków póki co nie kupiłem żadnych i może w metale warto iść ;)
A tamta armia super - im więcej szczurzych armii widzę tym większym fanem starych modeli jestem :P
Z tym, że średnio podoba mi się mix edycji. Jak bym teraz zaczynał od zera składać tę armię to wszystko bym składał w starych modeli. Nawet te clanraty wyglądające jak małpy. Stare stormy, stare monki, stare latary, stare koła, herosi 100% metal. Ach, to jest klimat :D
No ale jest jak jest i trzeba rzeźbić w tym co mam ;)

Edit: Btw mam taką czutkę, że w następnej edycji, która w przeciągu roku powinna nadejść, bardzo przydatne będą Jezzaile - chyba się zaopatrzę :P

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Z nowych mam ogry (ale stare też mam) i clanraty i sztormy (imo jednak lepsze rzexby - chyba że mowimy o metalach z 4-5 edycji takich mam na razie 40tu :) )

Mozna mieszac czemu nie :)

A jezzkow złapałem z 4 edycji już 6ciu więc tez na to licze :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

A więc stało się... Kolejny tydzień mija, kolejne nędzne, szczurze kreatury gotowe by siać postrach na masterowych stołach...
Oto i oni... We własnej osobie...
Dzielni, nieustraszeni... Mężni, wytrzymali... Twardzi, uparci... Niezastąpieni i wszechmocni...
Niewolnicy :mrgreen:

Jest ich już całkiem okrągła liczba, co mnie, nie ukrywam, cieszy. Mogliby być lepsi, ale model za 2pkt nie jest godzien by poświęcać mu więcej czasu :P
Zachęcam do podzielenia się swoją opinią tu, czy na łamach bloga ;)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

nice chlopie nice. Bardzo fajny unit i nie przesadziłeś z kryształkami - na plus. Pobaw sie w OSLe przy nich :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Jak bym ruszył z OSLem na trayach to musiałbym kosekwentnie polecieć też po fillerach, dzwonkach slave-muzyków, fillerach itd. Poza tym nie próbwałem nigdy tej techniki, więc wpier musiałbym na czymś potrenować trochę, co by efekt był później zadowalający ;)
Btw co myślisz o dodaniu gdzieniegdzie kępek martwej zimowej trawki? Z jednej strony urozmaicenie, ale z drugiej może być już trocę za dużo różnych rzeczy naćkane, a i klimat mroźnego pustkowia zostałby nieco złamany. Słyszałem opinię, że byłby to niezły pomysł - ja osobiście nie jestem przekonany, ale może faktycznie coś w tym jest?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

przysyp ja sniegiem i ma to jakis sens. Ale nie lubię :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Foty bonka :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Jak będziesz miał okazję to zarzuć pomalowanym ;)

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Nie jest związane to bezpośrednio z tematyką bloga, ale chciałbym ogłosić, że postanowiłem włączyć się w inicjatywę jaką jest Figurkowy Karnawał Blogowy. O ile moja konsekwencja na to pozwoli, stosowny wpis będzie się pojawiał co miesiąc. Zapraszam zatem do rzucenia okiem na pierwszy odcinek z tejże serii w moim wykonaniu ;)
Figurkowy Karnawał Blogowy >klik<

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Tym razem srogo z innej beczki. Wbrew zapowiedziom, wbrew oczekiwaniom, wbrew wszystkiemu - a co! :mrgreen:
Ponadto relacja z moim pierwszych wojaży z NMM i OSL. See you ;)
>KLIK<

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Temat mi umiera, więc wracam z kolejną dawką skaveńskich modeli! A w zasadzie modelu...
Hell Pit Abomination, tudzież przesławna Abomka. Wszelkie komentarze, sugestie, słowa pochwały, czy też krytyki są jak najbardziej na miejscu ;)

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

Fajna Potwora, choć kolorek nieco dziwny :wink:
Let the River of Blood flow...

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Kolor moim zdaniem dobrany całkiem zgrabnie, bo nie ma wrażenia monotonności, a skóra w odcieniu szarości i błękitu dodaje poczucie przynależności do reszty armii. Malowanie też przyjemne dla oka, oczywiście sam model okropny, ale to tylko moje zdanie. :) :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Ja tam cieszę się przede wszystkim, że mam to już za sobą :P
Sam model mi się podoba, ale malowanie tragicznie nieprzyjemne...

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Ładna jest, podoba mi się :)

A z innych tematów - masz w tym materiale gruby błąd ortograficzny :)
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Jprdl, znowu...? :roll:
Gdzie? :-k

Edit: Daaaamn... Minąłem i poprawiłem parę literówek, kiedy nagle... Powiem tak - za dużo YT :mrgreen:
Coś jeszcze? :P

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Hoax pisze:Jprdl, znowu...? :roll:
Gdzie? :-k

Edit: Daaaamn... Minąłem i poprawiłem parę literówek, kiedy nagle... Powiem tak - za dużo YT :mrgreen:
Coś jeszcze? :P
Myślałem o tym związanym z YT ;)
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Ale mogło być gorzej... Patrz battla, który przechodzi rekonesans :P

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Co prawda znów WM&H, a nie WFB, ale jednak info zamieszczam - rzucić okiem zawsze można :D
Skomentować też można, ocenić, skrytykować, pochwalić - co tylko dusza zapragnie ;)
>KLIK<

ODPOWIEDZ