SWARM - czyli weekendowo-popołudniowe szczurów mazanie.

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Re: SWARM - czyli weekendowo-popołudniowe szczurów mazanie.

Post autor: Hoax »

Warmachina na razie na bok, więc szczury wracają na salony. Moim skromnym zdaniem jest moc - Warlord on Rat Ogre Bonebreaker :D
Sądzę, że jest na co popatrzeć ;)
>KLIK<

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Kolejny update, albowiem dochodzi raport z bitwy rozegranej w piątek przeciwko armii VC.
Tutaj mały sneak peek, tymczasem reszta na blogu ;)

Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

1. Hexy mogły vanguardować tak by jednak marsz mieć

2. Nie można robić dwóch overrunów w turze

3. 5 ran z krzyku to chyba dramatyczne regeny

4. Czemu nie masz żadnych lordów skoro on ma pełen wypas :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Bonebreaker świetny, podoba mi się konwersja samego ogra. Skąd takie łapki wyczarowałeś? Mniej mi przypadł do gustu lord, aczkolwiek nie odbiega poziomem więc razem trzymają poziom.

Co do raportu: dwie pomalowane armie na ładnym stole robią wrażenie, dlatego czekam na dalsze bitwy! :)
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

@Qc
1. Jack o tym zapomniał, ja tym bardziej :P
2. Zorientowałem się później ale wyszło na moja niekorzyść więc nieważne
3. Owszem.
4. Bo mogę :P
A tak serio to taka specyfika kampanii - bardziej mi sie opłacało tak wystawić na początku. Możesz oblookać zasady. Ostrzegam że to jednak kampania pure klimat i za wygrywanie bitew nawet za bardzo punktów nie ma :P

@Celedor
Orkowie do 40k - sporo fajnych bitsów można znaleźć.
Bitwy kolejne będą - już mam materiały na następny taki raport. Ostrzegam że gra i rozpa mojego przeciwnika to mistrzostwo świata warzywniaka, ale sie uczy dopiero, więc można przymknąć oko. Zaspoiluję więc, że moja 4 (czy może 5?) tura zakończyła grę :P
Poza tym generalnie dzięki za słowa uznania ;)

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

heh moja konwersja ratogra :P

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Nice, a ja mam ją od Denisa :D
Co prawda dotarła absolutnie w częściach ale jednak...

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Raporcik No.2
Gra z początkującym, więc na duuużym luzie :P
Uprzedzając ewntualne pytania - za fellblade rzucałem, ale nie opisałem tego bo nic się poza jedną raną w 2giej turze nie wydarzyło, a za death frenzy zapomniałem, ale jak widać nie miało to najmniejszego znaczenia :P
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

lord to grey seer Hoax! serio! :d Fella na HE to słaby wybor chyba ze masz specyficzna rozpiske
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

@Qc
Grey Seera, nie wziąłem do pierwszej rozpiski, więc jak się okazało, nie mogę go już wziąć - dopóki oczywiście nie pomaluję nowego (a czeka na mnie jeden metalowy)
Warlorda na śwince wrzuciłem tylko po to, żeby nim sobie zagrać. Oczywiście mogłem go wystawić GW/skalm/WEA/ward4+ ale chciałem w razie problemów mieć jak posiekać smoka.
Generalnie widzisz jaki to jest poziom i powiedz jakie tu ma znaczenie rozpiska - absolutnie żadne :P
Jedyna osoba grająca choć trochę turniejowo i biorąca udział w kampanii to Bobson. Tu pewnie sensowniejszą rozpiskę wystawię, bo mogę mieć ciężką przeprawę :P
Lord (dysk, korona, WS 3+, 3cie oko, dwurak), BSB(klasyk), 3 jurki, chimera, 3 charioty.
Mam nadzieję, że domaluję latarkę do tego czasu - już się właściwie za nią zabieram ;)
A może zamiast latarki lepiej malować seera i liczyć na 5 z plagi?

Tymczasem jednak Gorman di Wulfe - coś drobnego, żeby tylko było skończone w ten weekend, bo czasu mało... :P
Można śmiało rzucić okiem, pomimo, że to trochę nie ten system ;)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

prince Ci zwykle zajbije fella, szczegolnie jak wspomniany jest na ogrze, zanim uderzysz
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Prince miał tylko lancę :roll:
Spokojnie spokojnie, wiedziałem co robię :mrgreen:
Poza tym chyba akurat fakt, że typek siedzi na ratogrze raczej utrudnia jego zabicie... +1T&+1W?

Edit: Oczywiście wiem, że w normalnej sytuacji, tudzież w normalnej bitwie z ogarniętym graczem by coś takiego nie przeszło, ale tak można korzystać z uroków grania z warzywami :P

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Malowania ciąg dalszy - tym razem naprawdę spora sprawa, bowiem konwersja Warp Lightning Cannona. Malowanie jeszcze wymaga drobnych szlifów, ale myślę, że konwersja warta uwagi ;)
>KLIK<

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Sorry, ale już każdy musi mieć tak skonwertowany ten model - po prostu zero inwencji!

ALe wyszło Ci fajnie :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

No toś teraz pojechał po całości... :shock:
Świetny model!!! =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Z czego robiłeś łapy Ratogrów? Ten z tyłu dostał łapę od Abomki, to na pewno ;) A trzymający działo?
Let the River of Blood flow...

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

@Opos
Z leadbelcherów ;)

@Qc
Dziwne, bo w PL galeriach i stołach, jeszcze żem czegoś takiego nie widział ;) Aczkolwiek w sieci różne podobne konwersje można odnaleźć :P

Za słowa uznania z każdej strony oczywiście dzięki wielkie ;)
Ostatnio zmieniony 22 lis 2014, o 13:17 przez Hoax, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Super Bartku, pomysł genialny, wykonanie również.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Dzięki ;)
Jeszcze trzeba będzie drugą zrobić... 8)

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

To na co jeszcze czekasz?? :lol2:
Mogę ukraść pomysł? ;)
Let the River of Blood flow...

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Nie chcę wpaść w monotonię, więc trochę to jeszcze zaczeka ;)
Poza tym mam do zrobienia jeszcze inne konwersje, tony slavów/stormów/clanratów do pomalowania, do tego jeszcze garść herosów - konwersji, czy też metali. Nie wspominając o Wmce, której też trochę się robi pomału :P
Innym problemem jest lekki niedobór bitsów - o ile chłop trzymający w rękach działo, może i nawet powinien być bardzo podobny/taki sam, to jego kompana jakoś inaczej chcę zrobić w drugiej odsłonie, a póki co nie bardzo mam z czego :(
Pomysł myślę, możesz śmiało zapożyczać ;)

ODPOWIEDZ