Clan Eshin

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Clan Eshin

Post autor: Młody »

Assasin +/-

Tak samo nie przydatny jak wcześniej. Jedyną opcją jest branie typa z Warpstone Stars i teleportowanie go gdzieś na tyły. Imo jest za dużo lepszych opcji zeby go brać.

Gutter Runners +
Oczywiście w oddziałach 5+ aby robili crossfire'a. Byli bardzo użyteczni w poprzedniej edycji, teraz tylko zyskali. Super jednostka.

Night runners. +
Ze względu na możliwośc redirekta tylko po prostej dają duże możliwości taktyczne. Możliwośc obcięcia im marszu przeszkadza, ale nie tak bardzo.
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Budda
Chuck Norris
Posty: 375
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Budda »

nic dodac nic ujac. assassin tylko jak naleci mnie na klimat, w takiej wersji jak u przedmowcy. skirmisze sa nieocenione, zawsze byly i beda niezastapiona czescia kazdej armii szczurow.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Ja swgo czasu (jak jeszcze szczurami gralem) bralem czesto assassina wlasnie z Warpstone Stars i spisywal sie switnie :)
Ja bym go za klimat nie uwazal ,dobrze uzyty moze niezle namieszac :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Budda
Chuck Norris
Posty: 375
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Budda »

wcale nie powiedzialem ze klimat = padaka. zabojca jest dobrym herosem ale to najdrozszy wybor ze wszystkich, wiec rozpisujac silna armie na turniej niewielu graczy sie na niego pokusi.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Moze i najdrozszy ale przy zlozeniu herosa (daniu mu np: magicznych przedmiotow) jest tylko o 20 pkt. drozszy od elektryka :)
J bym sie chyba pkusil o wystawienie na 2K (ciezko jest na 2000 pkt. wcisnac dzwonek ;)) 3 elektrykow i wlasnie assassina :) :roll:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

trzema elektrykami nigdzie go nie przeteleportujesz...

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

mi chodzilo o tego zwyklego ,a nie master :)
zwykly jest ok. ma scouta wiec ...........
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

2 woundy i zadnego sava:P

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

master ma 3 W i zero sv. :D:P:P ,a mnie i tak sie podoba :D:P
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Za 25 pkt można kupić warpstone amulet 4+ warda za taką cene brać w ciemno i heja. Albo 3+ na pociski za 30. Już jest trudniejszy do trafienia, w ostateczności cloak of shadows za 50 pkt.

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

ale jak dasz mu sava to nie dasz gwiazdek, a master ma 6+ warda i 3 magow teleportujacych go a to roznica

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Skąd master ma 6+ warda? W armybooku ma tylko zasady scout hidden poisoned attack i leadership

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

talisman of protection.. tu chyba chodzi o standardowego master assasinaskavenskiego :wink:

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

ojj mnie chodzilo o zwyklego assassina ,a nie mastera wiec.........
Jest fajny i basta ;) moze i trzeba z nim uwazac ale taki pan na tylach z 3 strzalami sila 5 d3W .... no i ma Bs5 :) jak dla mnie ok. mozna go brac i 3 elektrykow :D:P
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

Shino pisze:talisman of protection.. tu chyba chodzi o standardowego master assasinaskavenskiego :wink:
dokladnie:)
szczurek pisze:ojj mnie chodzilo o zwyklego assassina ,a nie mastera wiec.........
Jest fajny i basta ;) moze i trzeba z nim uwazac ale taki pan na tylach z 3 strzalami sila 5 d3W .... no i ma Bs5 :) jak dla mnie ok. mozna go brac i 3 elektrykow :D:P
no to bierz nikt ci nie zabroni :P

Awatar użytkownika
Ypsilanti
Mudżahedin
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź/Mannheim

Post autor: Ypsilanti »

Ja tego zwykłego assassina brałem tylko na jakieś bitwy do których podchodziłem totalnie na luzie, grałem nie dla wyniku (wiadomo dlaczego... :wink: ) - a mimo to zawsze się skubaniec sprawdzał i spłacał. Nawet wtedy, jak kumple testowali na mnie turniejowe rozpiski przed turniejem! Więc mam mieszane uczucia - facet jako jedyny heros nigdy mnie nie zawiódł, a mimo to (a może właśnie dlatego!?) nie bardzo mu ufam :wink:

JapaN
Plankton
Posty: 4

Post autor: JapaN »

IMO, śmieszną opcją jest wstawienie ukrytego assasina do slavów z mieczykiem D3 woundów. Oczywiście niech slavy stoją wtedy blisko generała. I jak jest, sztandaru armii. Element zaskoczenia jest tak drastyczny, że może popsuć całą taktykę przeciwnikowi. Po pierwsze, jak wychodzisz z hidd, atakujesz pierwszy. Po drugie, może ci się przyfarcić i natrafisz na wrogiego bohatera. No to challange mu. Assasin jest stworzony do challengów. Osobiście wolę wystawić z elektrykami np. Plague Priesta z bands of power, censerem i Warpstone Amuletem. S10 w pierwszej turze walki plus gaz z censera robią swoje... a w niemagicznej armii nie uda ci się uruchomić żadnego bounda, więc tutaj BoP pasuje jak najbardziej...

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

jesteś pewien że można do slavów dawać assasina ukrytego?
nie mam teraz rulebooka ale wydaje mi się że nie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

możesz do clanratów, stormverminów, night runnersów, i gutter runnersów (ale nie tunelingów)

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

czyli dobrze pamiętałem;]

kiedyś tez chciałem taki myk zrobić i wsadzić do Slavów Master Assasina i podłożyć się pod szarżę Chosenów Khorna
Obrazek

ODPOWIEDZ