Clan Eshin

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

1)wykopujesz sie fanatykami na srodku oddzialu.
2)ustawiasz modele przy krawedzi oddzialu ng
3) fanatycy sa wypuszczani i wyrzucana odleglosc od oddzialu ng
4) jesli ilnia od klocka przechodzi przez odzial gutkow to dostaja oni hity

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

dokladnie jak b_sk napisal.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

A jak byście złożyli rozpe Eshinu na 1 k ?

Awatar użytkownika
skink
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: skink »

Użyj szukaja - jakieś tam rozpy eshinowe sie znajdą, i zobaczysz z czym to sie je mniej więcej, albo najlepiej sam coś skombinuj i daj na forum. wtedy nawet jak zrobisz coś plewnego to zostaniesz zapewne naprowadzony na dobrą drogę :wink:

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

_SkaVen_ pisze:A jak byście złożyli rozpe Eshinu na 1 k ?
mag, bsb, 2xkopacze i masa piechoty.
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

ok skink . zrobię rozpe i wrzuce tutaj :D

Awatar użytkownika
skink
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: skink »

Nudziło mi się, więc:

http://wfb-pol.org/forum/viewtopic.php?p=181155#181155

Ogólnie nawet fajna rozpa mi wyszła... chyba nawet pójdę z tym na turniej :D

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

A jak myślicie .Da sie pocisnąć Eshinem na turniejach ?

Budda
Chuck Norris
Posty: 375
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Budda »

da :)

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Budda możesz rozwinać swoją wypowiedź ? NO bo , że Eshin moze wygrywac na turniejach to zalezy od taktyki . A jaką wy macie grając tym klanem ?

Awatar użytkownika
eustis
Wałkarz
Posty: 65
Lokalizacja: wejherowo

Post autor: eustis »

co sądzicie o zaopatrywaniu guterow/nightrunnerow w zabawki do strzelania ? zastanawiam sie nad montowaniem wiekszych oddzialow tych bandytow :)

Awatar użytkownika
skink
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: skink »

Gutterom mogą się takie zabawki czasem przydać, jednak takie sytuacje pojawiają się o tyle rzadko, że szkoda punktów... Night runnerzy z procami są ciekawą opcją, jednak te cztery punkty od szczura więcej to za duży wydatek. Nightci z gwiazdami wg. mnie nie zrobiły by za dużo - mały zasięg i efektywność.

Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

NR są screenem, chroniącym droższe jednostki. Szkoda ładować pkt w mięso armatnie, które idzie zginąć.

Awatar użytkownika
Mithril
Wałkarz
Posty: 50
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: Mithril »

Zawsze się można pobawić w danie im proc - chociaż to mało skuteczne. Turniejowo to chyba samobójstwo, NR najlepiej się sprawdzają jako screener i jednostka do ciężkich zadań nic więcej
Obrazek
Dworzec, Gliwice. Mithril: Hej, Młody czy tutaj gwałcą?? Młody: Nie! Dzisiaj jest wtorek:)

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

Z drugiej strony można tym strasznie przeciwnika zdenerwować :D Stajesz taka 10 za plecami (z boku) i on nie moze maszerować, a ty go okładasz gwiazdkami :D albo procą :D

Budda
Chuck Norris
Posty: 375
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Budda »

_SkaVen_ pisze:Budda możesz rozwinać swoją wypowiedź ? NO bo , że Eshin moze wygrywac na turniejach to zalezy od taktyki . A jaką wy macie grając tym klanem ?
ponizej 2k mag general i bsb walczacy + klocki z ratlingami, wykopki x2 i jezzaile, do tego duzo niewolnikow i nightow. jak starczy to mozesz pokusic sie o mengili. dla klimatu wrzucilem assassina z gwazdkami i o dziwo splacil sie w kazdej bitwie (w 1 bitwie tylko on zdobyl punkty - fuxem zbrejkowal pegazy bedac zaszarzowany)

Awatar użytkownika
skink
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: skink »

A co myslicie o wystawianiu night runnerów w liczbie 20? Tak np. do trzymania elektryków? Wtedy jest widok 360 stopni, trudniej wystrzelać bo to skirmish, większa mobilność i balisty krzywdy nie robią...

Awatar użytkownika
Mithril
Wałkarz
Posty: 50
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: Mithril »

Ja nie widzę sensu w wystawianiu skirmisha większego od 12, mały ld, gówno zrobią i na dodatek jak wstawisz tam maga staną się celem do zabicia, bardzo łatwym celem
Obrazek
Dworzec, Gliwice. Mithril: Hej, Młody czy tutaj gwałcą?? Młody: Nie! Dzisiaj jest wtorek:)

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Mithril ma racje za duże ryzyko . Od trzymania elektryków są clanraci .A jak jeden elektryk nie widzi wroga to drugi trzeci już go zobaczy . :D
Ale można raz to wypróbować skink . A może akurat sie spiszę w nocnikach

Awatar użytkownika
Pandemonicum
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38
Lokalizacja: Pod-Gdańsk

Post autor: Pandemonicum »

Jak myślicie - Eshini na full skirmishu są grywalni?
Obrazek

ODPOWIEDZ