Clan Moulder

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stachu
Kradziej
Posty: 929

Post autor: Stachu »

Fisch pisze:z podstawką, taką porządną, mają Clanraty od 6 cm

zmierzcie sobie
Czyżbyś mierzył od ogona do końca speara???? :twisted: :wink:

Awatar użytkownika
Rabin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: danzig

Post autor: Rabin »

a co myślicie o wystawianiu giant ratów w klockach? drogo troche, widzicie jakieś plusy?

Awatar użytkownika
skink
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: skink »

Niby są ataki od packmastera, i niby movement 6, ale brak sejwa, command groupów i weapon teamów przeważa o wyższości clanratów :D ale w takiej armii moulderowej, z master moulderami są całkiem fajne...

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Movement 6 i dobra liderka od paymastera dają idealne wartosci potrzebne dla oddziału flankującego, no i 3 ws to jednak cos.
Jednak w kosztach niestety blizej im do clanratow niz slejwow, nie maja command groupa przez co fast nie jest bez szans ich przepchnięcia :(.
Kiedyś było dosc opłacalne wystawianie 3-4 packow, teraz trudniej o ranki takze znacznie przegrywaja ze slejwami. Niemniej jest to bardzo ciekawa opcja w rozpisce, kiedyś Chory grał na takim oddziale, ja w sumie tez, dopoki nie pojezdziłem na turnieje ;].
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Mithril
Wałkarz
Posty: 50
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: Mithril »

Fakt kiedyś oddział był bardzo dobry do flankowania niestety teraz jest bardzo nie opłacalny - turniejowe rozpiski to prawie wcale nie mają takich jednostek do gier for fun bardzo proszę. Można bardzo fajne efekty zrobić ale jednak jako gry gramy o coś to lepiej polegać na czymś lepszym (patrz. Slejwy)
Obrazek
Dworzec, Gliwice. Mithril: Hej, Młody czy tutaj gwałcą?? Młody: Nie! Dzisiaj jest wtorek:)

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Ja na przykład gdybym miał wystawiać Rat Ogry to bym dał je bardziej do straszenia . Bo przecież nie każdy gracz wie jakie one są słabe :D będą kierować się wyglądem figsy :D

Awatar użytkownika
skink
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: skink »

No wiesz - jak przeciwnik nie wie jak coś działa, to się pyta, a wtedy wychodzi na jaw kruchość i nieużyteczność tej jednostki, więc myślę, żę straszakiem to one dobrym nie są...

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Rat ogry , mimo ich zasad mogą być zagrożeniem dla przeciwnika . Jeżeli np: gracz nie bedzie na nie zwracał uwagi , a ja tak je spróbuje dac żeby mogły ubić coś , albo na flanke wejsc . Wiem , ze są słabe , ale mogą być nie zauważane przez wroga , co można wykorzystać . A tak na marginesie grałeś skink nimi chociaż raz na turnieju , żeby twierdzić , że nie da się nimi grać ??

Awatar użytkownika
skink
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: skink »

Grałem wiele razy nimi z Holginem, ale nie na turnieju...

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

To może warto zagrać ?? Na turnieju ??

Awatar użytkownika
skink
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: skink »

Raczej nie...

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

To nie odradzaj ich jak sam ich nie wyprubowałeś .

Awatar użytkownika
skink
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: skink »

Zobacz ich koszt i pomyśl czy się opłacają...

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

No ale czy wfb to tylko koszt koszt koszt ?? Zagraj raz dla klimatu . A Rat ogry maja fajne figsy :D:D

Awatar użytkownika
skink
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: skink »

Od klimatu to ja mam housegaming :wink: A za figurkami też nie przepadam... takie komiksowe trochę są.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Mi się figsy Rat Ogrów bardzo podobają :D:D

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

Rat Swarms --
Tracą jak wszystkie swarmy (no poza undeadowymi) bardzo dużo. Nie warte wystawiania. Szkoda bo bez nich gra stała się dużo trudniejsza . Nie sprawdzą się teraz jako bloker przed oddziałem z dzwonem, albo screen dla monków. Najbardziej osłabiona jednostka szczurów.
Jakoś nigdy nie cztyałem o swarmach w nowej edycji :D :P Może ktoś mi powiedzieć co traca, bo nie mam pod ręką rule booka :)

Normalnie bym o coś takiego nie prosił, ale zastanawiam się właśnie nad kupnem:P

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

to się nie ma nad czym zastanawiac ;p

swarmy w tej edycji sypią się jak undeady (mimo to lubię wystawiać jedną bazę na HE maguff :) )

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

spoko, przy nowym booku powinny kosztować 25-30p za bazę;]

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

Morrok pisze:to się nie ma nad czym zastanawiac ;p

swarmy w tej edycji sypią się jak undeady (mimo to lubię wystawiać jedną bazę na HE maguff :) )
Że niby o tyle o ille przegrały, tyle w dupe dostaja jeszcze?:P Jaki bezsens :D
To opyla się wogule kupować?:P a już wogule wystawiać?

ODPOWIEDZ