Warlord Clan

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

Kiedyś w Eshinie na 1500 pkt. (tym jeszcze z podręcznika, bez zasady UCOD) wystawiłem dwa spore klocki (po około 40 modeli) niewolników prowadzonych przez Eshin Sorcerer'ów. Do tego dorzuciłem assasina z gwiazdkami, w rare wrzuciłem Jazzaile. Były jeszcze jakieś kopaczki. Reszta to NR i standardowe 20-tki niewolników. W sumie przewaga liczebna była, bo wyszło mi jakieś 230 modeli. Wygrałem wtedy z Krasiami.

Jeśli chodzi o tych niewolników z czarownikami w środku, to byłem bardzo zadowolony, zawsze było +4 do CR'a (3 za rzędy i +1 za przewagę).

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

Co myślicie o goblinach ze skull passa jako slavy? :D

Awatar użytkownika
Mithril
Wałkarz
Posty: 50
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: Mithril »

z fluffu wychodzi na to ze z różnych nacji skaveny mają slejwów, więc nawet nawet. Chociaż ja wolałbym imperialną milicje - takie dla mnie bardziej klimatyczne i powinno tez lepiej wyglądac:)
Obrazek
Dworzec, Gliwice. Mithril: Hej, Młody czy tutaj gwałcą?? Młody: Nie! Dzisiaj jest wtorek:)

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

ja mam 21 slavów ze swordsmenów zrobionych, jeden nie ma nogi a zamiast tego jakies drewno wbite w noge, drugi jest z łańcuchami u nóg i takie różne, nastepny oddział mam zamiar zrobic sobie ze zwykłych goblinów

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

Kolega mowil ze na turniejach nie bardzo przejda :P
Też bym kupił jakąś milicje albo coś, ale za te 200 zl (2 regimenty) wole kupic stormverminow albo cos :P a gobliny kupie od brata za jkies 20-30z; :)

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

WhiteWolf pisze:Kolega mowil ze na turniejach nie bardzo przejda :P
Myślę, że to zależy od organizatora. :)
Jakbyś mi wystawił po prostu gobliny ze skullpasa i powiedział, że to slejwy, to dostałbyś punkty jak za proxy (czyli null ;) ). Jakbyś za to wziął i posiedział nad nimi trochę (jakieś wypalone piętna, łańcuchy, zaniedbana i połamana broń itp.) to jeszcze byś dostał punkty za konwersje.
Ale to raczej zależy jednostkowo od orga.
Ja sobie chcę kilka goblinów dorobić do plasjtikowych slejwów, właśnie z jakimiś wypalonymi pietnami,łańcuchami itp.

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

hehe trudno takie bajery zrobic w goblinach od skull pasa:D ajak tam wszystko jest ze sobą "zlane" :P ale do bitew towarzyskich bede mial co wystawic :)

Szambonur Ponury
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Post autor: Szambonur Ponury »

no ja do zwyklych slavow dolaczylem ostatnio goblinki z wloczniami scietymi na palki, oprocz tego troche goblinow przerobilem na miecze itd.
zamierzam tez dokupic troche milicji i moze jakichs innych jednostek i przerobic je na slavy...
wydaje mi sie ze grunt to wymieszac dodatkowe figurki z figurkami skavenow tak zeby w kazdym regimencie slavow minimum 50% to byly skaveny

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Ja mam niewolników zrobionych z nocnych goblinów (6ed)
Dorobione łańcuchy na nogach i zmienione bronie.
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

Ostatnio troche myślałem o Chieftainie bs z Scared standard of the horned rat (ten ze strachem :P). Ktoś zaryzykował wystawić takie coś? :) Myśle pod kątem gry na rozpy niejawne.

A Jeszcze pytanie o Warlorda. Da się na nim grać (i czy da się grać szczurami bez magi:P)? Czy raczej bez GS nie ma o czym marzyć :) :twisted:

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

WhiteWolf pisze:Ostatnio troche myślałem o Chieftainie bs z Scared standard of the horned rat (ten ze strachem :P). Ktoś zaryzykował wystawić takie coś? :) Myśle pod kątem gry na rozpy niejawne.

A Jeszcze pytanie o Warlorda. Da się na nim grać (i czy da się grać szczurami bez magi:P)? Czy raczej bez GS nie ma o czym marzyć :) :twisted:
co sztandaru z fearem - raz wystawilem w klimatycznej bitwie z krasnalkami. pech chcial, ze kloc w ktory sie wbilem mial podwajanie USa i sprytny plan sie nie udal :lol2:

co do warlorda, to jak najbardziej da sie nim grac. ja uwazam ze jest lepszy niz grey seer :wink:
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Ja również wystawiłem jedynie w klimatycznej bitwie, mając pod komendą 8.000 szczurów. :) Uznałem, ze w takiej bitwie inny sztandar jest wysoce nieklimatyczny. Kloc był potężny, DE miały różne inne zmartwienia i doszedł. Ale nie oszukujmy się - storm banner byłby jednak chyba lepszy. ;)

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

Gobos pisze:co do warlorda, to jak najbardziej da sie nim grac. ja uwazam ze jest lepszy niz grey seer :wink:
O to musze wypróbować go w sobote :) To przyokazi zapytam się co mu dajesz :)
I przy okazi - mając Fellbladea, rzucam na wounda w każdej turze czy ino w turze walki? :)

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Moje ostatnie zestawienie przeciwko de :
Elektryk
- Warp blades
- 2xDS
Chieftain
- BSB
- Sztormiak
Chieftain
- Heavy Armour, Great Weapon
-Twisted Crown

Optymalniena lorda: Enchanted shield, Warpstone amulet, Heavy Armour, Great Weapon.
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

WhiteWolf pisze: I przy okazi - mając Fellbladea, rzucam na wounda w każdej turze czy ino w turze walki? :)
Na początku twojej tury rzucasz za Fellblada, czy dostaniesz z niego ranę.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

M.T. pisze:Na początku twojej tury rzucasz za Fellblada, czy dostaniesz z niego ranę.
Ekhm, na końcu. :) Na początku testujesz czy storm banner się wyładuje.

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

WhiteWolf pisze:
Gobos pisze:co do warlorda, to jak najbardziej da sie nim grac. ja uwazam ze jest lepszy niz grey seer :wink:
O to musze wypróbować go w sobote :) To przyokazi zapytam się co mu dajesz :)
ostatni raz nim gralem ze 2 lata temu...
biegal z regenka, czasem dostawal jeszcze weeping blade.
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Dzoooma pisze:[...]

Optymalniena lorda: Enchanted shield, Warpstone amulet, Heavy Armour, Great Weapon.
dokładnie, ew. jak masz pkt to dorzucić charma jakby mu się zachciało nie zdawać paniki, terroru etc.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Nie wiedziałem gdzie zapytać wiec pytam tutaj. Czy jak na dzwonku wypada 13 to wszystkie jednostki nawet z im to panik czy unbrak testują i mogą uciec? :|
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

A czy jednostki anbrejowalne i imunowe uciekaja od terroru albo od paniki?

ODPOWIEDZ