Skaveńskie Q&A

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Re: Skaveńskie Q&A

Post autor: Mamut »

Shady pisze:Hej, czy ktoś by mógł rozpisać jakich modeli ile sztuk potrzeba przy stworzeniu armii szczurków, planuje zakupy ale chciałbym wiedzieć jakie ilości są potrzebne, w szczególności modeli które są potrzebne a są ciężej dostępne .
zależy z czym, bo ta wielka trójca - dzwon furmana demon jest najbardziej popularna(wybierz 2 i dobierz core). Ale zwykle to jest koło 100 modeli w core(najtrudniejsze do zdobycia footpady) z tego plagusy(furmana), R@A(dzwon) + giant raty(jak nie masz gdzie bsb trzymać) + footpady bo chyba najlepsza jednostka w tej armii. Do tego 2x koła, 6 albo 8 hulków i weapon teamy, ew/ jeezaile(tu bardzo trudno modele zdobyć bo albo mało albo drogo).
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3687
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Pytanie odnośnie czaru #6 z Witchcrafta - Battlefocusy na strzelanie.
Jak to jest w przypadku katapulty skaveńskiej ? Jak wyrzucę 6 na trafienie to mam dwa razy Area Attack 4x4 ?
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Dodatkowy hit. Było to kiedyś przerabiane na forum 9tki.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Mam pytanie w temacie skavenów 8 edycji WFB.

Kupiłem 2 start collecting z mnichami zarazy i nie bardzo wiem co począć z nimi dalej w rozpisce armii.

Army Book mówi, że są corami wartymi 8 punktów, natomiast wszystkie army buildery czy battle scribe, że to speciale warte 7.

Podejrzewam, że mogę mieć jakieś dziwne pliki z frakcjami w programach... ale obu naraz? Jak jest naprawdę?

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 562

Post autor: Cylindryk »

AB mówi, że są specjalami wartymi 7?
Ostatni book był z 7ed.

Jakiś dziwny Army Book chyba masz.

ODPOWIEDZ