vermin guards

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pyrax
Wałkarz
Posty: 79

vermin guards

Post autor: Pyrax »

Siema,
dołączyłem do Ratmenów ostatnio także witam wszystkich serdecznie.
Wiem że system 9th age jest zupelnie wolny od warhammera i ich nazewnictwa i pomysłow. Stąd moje pytanie czy figurki clan ratów (ze starego WH) w ramach opisów jednostek 9th age mogą reprezentować vermin guardów. Mam te jednostki wybrane ze spearami i ze zbrojami. Pewnie kiedyś ogarnę stormverminów (WH) no ale pytam w ramach zasad gry 9th age i turniejów oczywiscie.
Ciekawi mnie opinia doswiadczonych kolekcjonerów i graczy.
Jakby co moge wrzucic foto .

pozdr :)
PYRAX

“Be humble in victory and gracious in defeat.”

We offer salvation through the touch of disease.
The Vermin Swarm


Obrazek

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Pyrax pisze:Siema,
dołączyłem do Ratmenów ostatnio także witam wszystkich serdecznie.
Wiem że system 9th age jest zupelnie wolny od warhammera i ich nazewnictwa i pomysłow. Stąd moje pytanie czy figurki clan ratów (ze starego WH) w ramach opisów jednostek 9th age mogą reprezentować vermin guardów. Mam te jednostki wybrane ze spearami i ze zbrojami. Pewnie kiedyś ogarnę stormverminów (WH) no ale pytam w ramach zasad gry 9th age i turniejów oczywiscie.
Ciekawi mnie opinia doswiadczonych kolekcjonerów i graczy.
Jakby co moge wrzucic foto .

pozdr :)
Moje doświadczenie jest takie (a mam całą armię krasnali z tych samych modeli Mantic, różnią się tylko malowaniem!), że jeśli przeciwnik jest w stanie odróżnić dwa oddziały od siebie, to można grać czymkolwiek.

Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MikiChol »

Zbrojne klanraty ze spearami jako vermin guard są ok. Problemem może być jeśli używasz tez tych modeli jak rats-at-arms i slavow. Ważne jest tak jak pisał wart wyżej żeby dało się rozróżnić co jest czym, dlatego polecam te modele które maja robić za gwardzistów napakować jakoś bardziej uzbrojeniem czy coś w tym guście.

ODPOWIEDZ