Początkujący generał

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Re: Początkujący generał

Post autor: Afro »

prawdę mówiąc wszystko jest możliwe, raz u nas obsługa chukki (albo doom divera, ale chyba są takie same) pogoniła lorda chaosu za 500pkt. :mrgreen:
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

mam pytanie - jaki kontyngent wcisnąć do armi skavenskiej ? polecano mi woch - jesli tak to jakie ilości, jakich jednostek byscie radzili - dzieki za pomoc

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Kontyngent? Aha na turniej... Zobacz czego Ci brakuje w skavenach i wsadź coś co załata tą dziurę. Ja bym proponował coś co ma latacze albo jakieś dwarfickie działa/bolce
Obrazek

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Latacze i działa akurat są głupim pomysłem, bo włączając sztormówę strzelasz sobie w stopę, a bez niej twoje duże cele łapią strzały na twarz jak Gołota.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

dzisiaj grałem swoją pierwsszą -wiekszą bitewke z lizakami. Spisała się abomka (rozjechała reg. temple guardów i slana zgarnął 800- bo za genarała i sztandar armi pkt :) ) i działko i slavy trochę. magie i snajperzy szkoda gadać :cry: ze skinkami dało rade bo sztandar burzy miałem.
Najgorsze te terradony :cry: i tu mam pytanie czym je brać żeby je załatwić?
2.czy storm banner jak przestanie działać można użyć 2 raz? bo tam nie ma napisane że użycie jednokrotne :|

nie jestem pewien czy slan mógł być generał i chorążym armii na raz?
]arrrr

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

jamakot pisze:dzisiaj grałem swoją pierwsszą -wiekszą bitewke z lizakami. Spisała się abomka (rozjechała reg. temple guardów i slana zgarnął 800- bo za genarała i sztandar armi pkt :) ) i działko i slavy trochę. magie i snajperzy szkoda gadać :cry: ze skinkami dało rade bo sztandar burzy miałem.
Najgorsze te terradony :cry: i tu mam pytanie czym je brać żeby je załatwić?
Storm Banner, Howling Warpgale, abomka, doomwheel...
jamakot pisze:2.czy storm banner jak przestanie działać można użyć 2 raz? bo tam nie ma napisane że użycie jednokrotne :|
Przeczytak FAQ do Skavenów i uściślenia sędziowskie - tam wyraźnie pisze, że Storm Banner można uzyć tylko raz.
jamakot pisze: nie jestem pewien czy slan mógł być generał i chorążym armii na raz?
Może być jednocześnie generałem i BSB.

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

co sadzicie zeby jako dywersów wrzucic gutersów ze spacz kruszarka ? IMO spisało by sie to calkiem nieźle do prania po dupce

Awatar użytkownika
krusk
Chuck Norris
Posty: 545
Lokalizacja: Nikt się nie spodziewa...

Post autor: krusk »

IMHO night runnerzy lepsi:
1)tańsi
2)rank bonus
3)core, nie special
Infernal Puppet pisze:Skavenom udaje się 100%, nieudane projekty to sabotaże konkurencji więc się nie liczą :wink: .

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

krusk pisze:IMHO night runnerzy lepsi:
1)tańsi
2)rank bonus
3)core, nie special
No dokładnie. :wink:

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Dokładnie, sklejam te tematy.

M
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

no tak :) a co ogólnie sadzicie o takiej jednostce do prania od dupy strony ??

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

myslalem sobie kiedys o nightrunnerach z zatrutymi procami, ale takie cos jest jednak sporo za drogie.
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Jak dla mnie to jeśli gutterzy to na pewno bez kruszarki, sami w sobie są drodzy a przy kruszarce stają się masakrycznie wręcz drodzy i na dodatek ryzykujemy że te pkty się nam nie zwrócą.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Pistolet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 170
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Pistolet »

5 gutterow z kruszarka kosztuje o 10 pts mniej niz 10 NR z kruszarka
-dają oni +1 WS i BS tyle, że BS bez proc jest na nic
-lidere 1 więcej, tyle że pełna 10 NR też ma 7
-skirmisha
-zajmują specjala

No i guttersi mają własną zasade co pozwala im wychodzić z krawędzi, dlatego wg mnie lepiej wziąć 10 bez kruszarki (120pts) i można pomyśleć nad szefem z weeping bladem (162) ale pod warunkiem, że będzi dla niego jakiś konkretny cel.

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

na jakiej podstawce jest bonebreaker, 50x50?
i opłaca się wogole wystawiac na nim warlorda z felbladem? ma małego AS i jak cos duzego sie w niego wbije (a pewnie to duze rzeczy beda sie wbijaly w niego, a nie on w nie) to moze nie przezyc...
i pytanie do assassina, gral juz ktos na nim? sprawdza sie? ja mam chec zagrac na assassinie z gwiazdkami w oddziale 6-7 guttersów.

Awatar użytkownika
Pistolet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 170
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Pistolet »

ja niedługo chce sprawdzić assasina z weeping bladem ew. z gwiazdkami, wyteleporotwałbym go na tyły wroga najlepiej na jakiegoś herosa
jeśli z gwiazdkami to jeszcze w rudzie gdy się pojawi mógłby rzucić, a jeśli z ccw to wtedy szarżowany bije pierwszy (ASF) albo sam szarżuje ture później (zakładając, żę przeżyje strzelanie - storm banner?)

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Gutterzy zajmuja mniej miejsca na stole i latwiej nimi manewrowac w szarzy. Do tego maja poison wiec na nie strzelajace armie zawsze moga czapowac herosow z oddzialow. Wedlug mnie mimo wszystko lepsi.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Pozatym nie trzeba do nich dokupywać kruszarki bo mają swoje własne wychodzenie na tyłach wliczone w cenę
Obrazek

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Graj Orkami może ci coś dopiszą

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Solo SS pisze:Graj Orkami może ci coś dopiszą
Skończ spamowac i sie wyloguj :roll:

ODPOWIEDZ