PG vs. Klimat

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Hycki
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Kentucky

PG vs. Klimat

Post autor: Hycki »

WYbierając VC kierowaliscie się tym że są mocną armią czy że maja swój klimat i że wam sie po porstu podobają?

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Hycki pisze:WYbierając VC kierowaliscie się tym że są mocną armią czy że maja swój klimat i że wam sie po porstu podobają?
Zdecydowanie jednym i drugim. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

Siłą armii. Klimat jest dla mięczaków !111


Chociaż teraz w sumie wystawiam swoje VC raczej na allegro anieżeli polu bitwy i skupuję demony. . .. bo wucety są w sumie strasznie słabe. ...
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Hycki
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Kentucky

Post autor: Hycki »

ja w sumie nie wiem czemu akurat VC

kumpel mnie w to wciągał przez dobre kilka lat,w koncu sie dałem namówic

On gra Khermi i powiedział ze bedzie kilmat jak bedziemy miedzy sobą grac mi było w sumie wtedy wszystko jedno, teraz żałuje troche ze nie wybrałem HE bo jestem pedałem

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Siłą armii. Klimat jest dla mięczaków !111

klimatem armii, pg jest dla słabych.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

świetny temat, będę obserwował

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Murmandamus pisze:
Siłą armii. Klimat jest dla mięczaków !111

klimatem armii, pg jest dla słabych.

Mam dziwen wrażenie że to był sarkazm :P
teraz żałuje troche ze nie wybrałem HE bo jestem pedałem
To mnie zabiło :roll:


Hym ja zacząlem zbierać Vc zanim wyszło nowe (w sumie starymi nie gralem bo czasu nie było ale figurki miałem. Zdecydowanie klimat, uwielbiam wampiry i to dlatego :)

Hycki
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122
Lokalizacja: Kentucky

Post autor: Hycki »

Piotrax pisze:
teraz żałuje troche ze nie wybrałem HE bo jestem pedałem
To mnie zabiło :roll:
to był sarkazm...

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Hmm. vc, vc, vc. Jeśli o mnie chodzi to wziąłem coś kompletnie innego niż dwarfy. A poza tym, podobały mi się metalowe GG, wieszaki, swarmy stare ghoule, zombiasty smok i generalnie atmosfera swojskiego europejskiego cmentarza z nekromantami na czele. Niestety, wraz ze zmianą figurek, stary 'klimat' poszedł się... nekromanci odeszli w zapomnienie, a został czysty PG i plastikowe gówno. Szkoda. Jednak w przeciwieństwie do krótkonogich, brodatych, nieruchawych pniaków, coś tam zawsze na turnieju da się tą armią wyskrobać. I bardzo dobrze. Na szczęście wzory mi zostały, tylko żeby jeszcze to wszystko pomalować....

Awatar użytkownika
Morgon82
Mudżahedin
Posty: 300

Post autor: Morgon82 »

Uwielbiam takie tematy :D

Zdecydowanie klimat i fajne figurki. Gram od 6 edycji. Zdecydowanie boli mnie ze wraz z nowym podrecznikiem ulecialo troche klimatu i pojawily sie plastiki zamiast metali. Ghule zostawilem sobie metalowe i dokupilem tyle ile brakowalo (te plastikowe sa za male i za brzydkie). Gwardie kupilem plastik, przynajmniej dopoki nie znajde alternatywnych metalowych z dwurakami. Szkielety zostaly stare, docelowo tez metalowych bede szukal. Pieski stare IMO ladniejsze wiec tez zostawilem. Zdecydowanie na plus wyszly nowe modele wampirow (pomijajac brzydka Isabele i Manfreda) i CC. Dwoch nekromantow sobie zostawilem, Henrykiem gram, a drugi czeka na lepsze czasy.

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

okurdemol pisze:A poza tym, podobały mi się metalowe GG, wieszaki, swarmy stare ghoule, zombiasty smok i generalnie atmosfera swojskiego europejskiego cmentarza z nekromantami na czele. Niestety, wraz ze zmianą figurek, stary 'klimat' poszedł się... nekromanci odeszli w zapomnienie, a został czysty PG i plastikowe gówno. Szkoda.
Smutne, ale prawdziwe :cry: Mam te same odczucia.
Obrazek

Awatar użytkownika
duck83
Mudżahedin
Posty: 222
Lokalizacja: Kraków

Post autor: duck83 »

Morgon82 pisze:Uwielbiam takie tematy :D

...

Dwoch nekromantow sobie zostawilem, Henrykiem gram, a drugi czeka na lepsze czasy.
a ja gram na dwóch nekromantach i wampirze i dostaję bęcki za każdym razem, ale mam dużo radochy, bo dwóch sługusów, którzy przyjmują challange, żeby wampir mógł pociąć zwyklaków jest imho rili kuo ... plus, że zawsze do drugiej tury są to 2 scrolle i 5 kości dispela :wink:

Awatar użytkownika
Morgon82
Mudżahedin
Posty: 300

Post autor: Morgon82 »

No to niezly hardcore :lol2:

U mnie Henryk nosi scrole, choc wciaz rozwazam bardziej ryzykowna wersje z dwoma power stonami gdzie Henryk zna popychaczke :D

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

zacząłem kolekcjonersko... a potem jak już coś konkretnego uzbieram będę bardzo chciał wszystko samodzielnie pomalować, i mam nadzieję pograć moją bandą co nie co :>... Stare modele jeszcze z lat 80 lat są naprawdę rewelacyjne... metal ma w sobie to coś czego plastik nigdy miał nie będzie... kiedyś to nawet nie byłem przekonany do modeli z poprzednich edycji i to był mój błąd... bo a teraz odkryłem ich prawdziwy urok... Być może kiedyś pojawię się na jakimś turnieju "sojuszowym" z duetem dow & vc zwłaszcza, że mam w swojej armii dow trochę undeadów ... no tyle, że akurat CC to się z vc nie za bardzo lubią, więc w jakiś odseparowany sposób :> no cóż... czas pokaże, a póki co vampiry są dla mnie kolejnym szczytem do zdobycia... Klimatandżaros :> i chciałbym żeby nie tylko dla mnie...
Ostatnio zmieniony 5 sie 2008, o 00:01 przez Kefas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
duck83
Mudżahedin
Posty: 222
Lokalizacja: Kraków

Post autor: duck83 »

Morgon82 pisze:U mnie Henryk nosi scrole, choc wciaz rozwazam bardziej ryzykowna wersje z dwoma power stonami gdzie Henryk zna popychaczke :D
u mnie jak pisałem, po scrollu i stone i sceptre, ale to tak się nie zwraca, tylko, że nie chcę, żeby obaj byli "tacy sami" - czyli scroll i stone - sługus sługusem, ale odrobinę indiwidualnego rozwoju, a w zasadzie to wyekwipowania można mu zapewnić :wink:

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Ja zacząłem swoją przygodę z Warhammerem w 99' i od tamtych lat z przerwami grając w bitewniaka skakałem po różnych armiach jak żaba. Praktycznie każdą grałem po trochu.

Dwa lata temu powróciłem do warhammera i jednocześnie do Vampirów jako armii, którą mi się grało najlepiej, najmilej wspominam dawne bitwy armią nieumarłych. I od tych dwóch lat o dziwo nie zmieniłem armii i nadal nią gram. I nie podoba mnie się to, że kiedyś gdy pojawiałem się na turniejach to byłem albo jedynym graczem VC, albo jednym z dwóch. A teraz jak podpakowali tą armię to b. dużo osób nią gra. Np. Wielki Dracon (na 122 graczy było 19 Vampirów ;/)

Zdecydowanie Vampiry dla klimatu, a PGowcom polecam 3 strone dużego podręcznika ;)

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Brakiem psychologii, breaków i animozji, no i klimatem.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Heinrich pisze:. I nie podoba mnie się to, że kiedyś gdy pojawiałem się na turniejach to byłem albo jedynym graczem VC, albo jednym z dwóch. A teraz jak podpakowali tą armię to b. dużo osób nią gra. Np. Wielki Dracon (na 122 graczy było 19 Vampirów ;/)
hehe... dlatego dalej gram skavenami, bo na turniejach jest ich tyle co ogrów teraz :D

Vc też zbieram od pewnego czasu, głównie spodobał mi się klimat, nie gram na regence ;)

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Morrok pisze:nie gram na regence ;)
Ja też nie!
Ostatnio zmieniony 5 sie 2008, o 19:07 przez Heinrich, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
duck83
Mudżahedin
Posty: 222
Lokalizacja: Kraków

Post autor: duck83 »

lamuchy :wink:

Zablokowany