PG vs. Klimat

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
F.E.A.R.
Wałkarz
Posty: 71
Lokalizacja: Piekło czyli Biała Podlaska

Post autor: F.E.A.R. »

Plastiki też mają swój urok... Raz grałem na balkonie i z 3 piętra szkielety spadły :) na 20 szkieletów 1 ręką odpadła:)

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

Ja mam mieszane uczucia. Ogólnie wolę metale, ale z drugiej strony jak sobie pomyślę, że 3 lata temu kupowałem figurkę jednego metalowego Coka (gdyby chociaż cold one był z metalu. ..) za 42 pln, a dziś za 45 z maelstorma mam całą 5 to w sumie stwierdzam, że plastik też ma dobry klimat, szczególnie w połączeniu z mocną złotówką. . . dobry klimat dla mojego portfela i samopoczucia :P Kiedyś płaciłem za 5 metali więcej niż dzisiaj za 20 plastików konnicy :D
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

IMO metale mają świetny klimat i charakter, którego plastiki niestety nie mają. Jednakowoż plastiki łatwo sie przerabia wiec można im dodac charakteru :wink:

Awatar użytkownika
Ish
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: Łask

Post autor: Ish »

ladnie pomalujesz to i tak nie widac za duzej roznicy;)

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

podobnie jak Okurdemol grałem krasiami ale jak długo mozna stać i strzelać?
a wampirami zacząłem grać dzięki zamkowi martwiaków w HoM&M3 :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Hycki pisze:ja w sumie nie wiem czemu akurat VC

kumpel mnie w to wciągał przez dobre kilka lat,w koncu sie dałem namówic

On gra Khermi i powiedział ze bedzie kilmat jak bedziemy miedzy sobą grac mi było w sumie wtedy wszystko jedno, teraz żałuje troche ze nie wybrałem HE bo jestem pedałem
:lol2: :lol2: sory, ale musiałem...

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Jeszcze sobie to w podpisie zamiescił :)

Jeszcze to dodaj:
Hycki pisze:"jeszcze jeden wał a wychodzimy ze sklepu i jeden na jeden albo skład na skład"
Obrazek

Loki
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: BWT - Gdynia

Post autor: Loki »

A wake of dead, for there can be no rest for beneath the earth!!

let the splintered bones burrow from the grave pall. Let cold fingers grip time-worn blade, and unseeing eyes survey the fields of slaughter for your time hes come once more
AND THE DEAD SHELL WALK!!




no co mam więcej powiedzieć KLIMAT, KLIMAT, KLIMAT!

fajne ze armia może połączyć w Sobie i mocna rozpiskę i fajny klimat.
A MESSAGE TO THE EMPIRE:

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

Awatar użytkownika
Capek
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Świebodzin/Gorzów

Post autor: Capek »

ja sie przyznaje bez bicia ze PG ;p heh nie ma to jak klocki kawy :D

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

wydało sie Capek ;p
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
Capek
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Świebodzin/Gorzów

Post autor: Capek »

przeciez wiesz na jakich rozpach gram ;p
a od wtedy co blood najci sie sypneli od klocka zombie jak z toba gralem to ich nie uzywam ;p

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Ghuli z nekromantą, poprawka. :P
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
Capek
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Świebodzin/Gorzów

Post autor: Capek »

ooj tam czepiasz sie ;p

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Zbieram i Gram Wampirami bo moim zdaniem to najbardziej klimatyczna armia. Stare GG to moje ulubione jednostki. Niestety z 7ed troszkę zmniejszyli moc Wampirów jeśli chodzi o Walkę Wręcz. Zawsze lubiłem grać BD, a w 7ed praktycznie bohaterowie są za słabi na pojedynek i wciąga ich byle co. Uważam, że teraz Wampiry raczej są zrobione czarujące niż walczące. No oczywiście żeby się uprzeć to można zrobić rozpiskę typowo Walczących VC. Brakuje mi tego +2 WS dla Wampirów. Jest parę fajnych rozwiązań i niestety kilka głupich. Niezbyt mi się podoba to, że poszli tylko w kierunku Carsteinów. Powinni zrobić ogólne Wampiry i dodać przy tym inne charaktery choćby Walacha, Red Diuka czy nawet Abhorasha (chociaż jego staty byłyby jak White Dwarfa :D). Też niektóre moce i ich cena są niezbyt przemyślane. Avatar of Death i Dread Knight są fajne, ale powinny dawać coś do statystyk, a nie sam amour i weapon co sprawia, że inne Wampiry latają gołe i wesołe. np. AoD i DK: +1 WS, +1I i killing blow lub frenzy. To by miało sens. Nadal niemogę zrozumieć po co dali Spectral Form za 50 pkt. Żaden gracz przecież nie wystawi samego eterycznego herosa. Przydałaby się moc z Regeneracją. No i moce które dają +1 do S, T i W. Lubie takie gdybanie :D no cóż, ale chyba odbiegłem od tematu. Ogólnie rzecz biorąc nie patrzę na PG tylko na klimat gry. Gra mi ma sprawiać przyjemność ;)

Awatar użytkownika
Madimiel
Mudżahedin
Posty: 260
Lokalizacja: Opole

Post autor: Madimiel »

To moj pierwszy post na tym forum wiec ello wszystkim :wink:

Co do mnie to wybierajac wampiry kierowalem sie klimatem bo dla mnie warhammer to nie tylko turlanie kostkami a ludziom dla ktorych ta gra jest tylko ty.. no coz wspolczuje :wink:
wedlug mnie w warhammerze kazda armia moze wygrywac a jezli uwielbia sie swoja armie czuje jej klimat to wstepne porazki cie nie zniecheca i z czasem dojdziesz do poziomu ze masz szanse wygrac ze wszystkimi tyle odemnie pozdro all :roll:

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

wedlug mnie ta armia ma teraz tez fajny klimat i bardzo ladne plastki (oprocz ghuli) lecz klimat zabili power gamerzy i to ich trzeba winic a nie gw(tym razem)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

jak zabili klimat vc? wystawiaja prawie same dow czy robia cos innego nieklimatycznego bo nie rozumiem idei, ktora chciales przekazac...

Awatar użytkownika
Jan z Czarnolasu
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Jan z Czarnolasu »

Madimiel pisze: wedlug mnie w warhammerze kazda armia moze wygrywac a jezli uwielbia sie swoja armie czuje jej klimat to wstepne porazki cie nie zniecheca i z czasem dojdziesz do poziomu ze masz szanse wygrac ze wszystkimi tyle odemnie pozdro all :roll:
No ok, w takim razie weź beasty chaosu, poczuj ich klimat i spróbuj pokonać VC albo DL. . . powodzenia.

Awatar użytkownika
duck83
Mudżahedin
Posty: 222
Lokalizacja: Kraków

Post autor: duck83 »

pokonać? po co, klimat to klimat, beastmeni - sługusy chaosu - powinni czuć respekt przed jego najczystszym uosobieniem - demonami - więc i bęcki dostawać powinny, tak dla zachowania spójności booka i ogólnego wizerunku Starego Świata ;)) a co do tarć na linii beastmeni - vampire counts, nie mam jeszcze teorii ;))

Awatar użytkownika
Morgon82
Mudżahedin
Posty: 300

Post autor: Morgon82 »

Akurat w wampirach trudno zabic klimat dlatego ze w corach zawsze musisz wystawic piechote i nawet jak do tego dodasz wagon BK i wraithy to nie wyglada to nieklimatycznie.

Co innego gdybysmy rozmawiali o Imperium, bo 4 armaty + 2 czolgi + strzelcy + 5 kawalerzystow + altar + 3 magowie to juz jest zenada a nie klimat. Ani to kontyngent z Nuln bo brakuje piechoty, ani to armia kawaleryjska (zakony gardza bronia palna).

Zablokowany