Corpse Cart

Vampire Counts

Moderator: misha

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stogi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113
Lokalizacja: Toruń - Oko Terroru

Corpse Cart

Post autor: Stogi »

Mam szybkie pytanie: czy 2 Corpse Carty z Loadstone'ami dają +2 do wskrzeszania czy ten efekt się nie kumuluje?
"Many of the truths we cling to depend greatly on our point of view" Obi - Wan Kenobi, the Jedi Master

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Nie, jest napisane że w zasiegu jednego bedź wiecej CC sie coś wskrzesza to jest +1. Za to -1 do casta sie kumuluje :D

Awatar użytkownika
Madimiel
Mudżahedin
Posty: 260
Lokalizacja: Opole

Post autor: Madimiel »

Ciekawi mnie jak wam sie sprawoja Corps Carty na ilu gracie i jak je wystawiacie
Bo ja osobiscie ostatnio z zamilowaniem wystawiam swojego jako mount dla Necrusa z Book of Arkhan i znajacego popychaczke jako support dla Grave Guardow z Great Waponami ;)

Awatar użytkownika
Izwor
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Izwor »

Ja wystawiłem w kilku bitwach corps carta (z -1 do casta) jako mounta dla nekrusia z 2 scrollami w klocuszku 12 ghuli (grałem na ok 2k pts).
Spisał się świetnie, w połączeniu ze skull staffem na lordzie, po prostu miodzio :D
Odradzam jakiekolwiek próby atakowania wroga w CC corps cartem, kończą się zazwyczaj tragicznie.
Jednak raz udało mi się przetrzymać (i w końcu ubić) 1 psa i 4 flamery :D

Awatar użytkownika
Lordzik
Mudżahedin
Posty: 260
Lokalizacja: z Mrocznej Wieży na Froncie Wschodnim

Post autor: Lordzik »

Mój cart ma na koncie delfiego assassina, ale poza tym, to jakoś zawsze brakuje tych punktów...

Awatar użytkownika
Madimiel
Mudżahedin
Posty: 260
Lokalizacja: Opole

Post autor: Madimiel »

Pytanie co do corps carta jakis czas temu usalyszalem ze jesli posadzic Necra na corps carta to mozna caly taki model wsadzac do oddzialow np kosciakow bo Corps Cart to monster a bohatera na mouncie mozna wsadzac do oddzialow po to by nie mozna bylo do niego strzelac Lecz calkiem niedawno doszly mnie tez wiesci ze coprawda mo9zna go wadzic do oddzialu ale mimo wszystko mozna nadal do niego strzelac bo Necro na Corps Carcie ma unit strenght 5...
I juz nie wiem jak to jest...

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Madimiel pisze:Pytanie co do corps carta jakis czas temu usalyszalem ze jesli posadzic Necra na corps carta to mozna caly taki model wsadzac do oddzialow np kosciakow bo Corps Cart to monster a bohatera na mouncie mozna wsadzac do oddzialow po to by nie mozna bylo do niego strzelac Lecz calkiem niedawno doszly mnie tez wiesci ze coprawda mo9zna go wadzic do oddzialu ale mimo wszystko mozna nadal do niego strzelac bo Necro na Corps Carcie ma unit strenght 5...
I juz nie wiem jak to jest...
Mozna dolaczyc do oddzialu, przeciwnik nie moze go wybrac na cel ostrzalu i magii.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

bless pisze:
Madimiel pisze:Pytanie co do corps carta jakis czas temu usalyszalem ze jesli posadzic Necra na corps carta to mozna caly taki model wsadzac do oddzialow np kosciakow bo Corps Cart to monster a bohatera na mouncie mozna wsadzac do oddzialow po to by nie mozna bylo do niego strzelac Lecz calkiem niedawno doszly mnie tez wiesci ze coprawda mo9zna go wadzic do oddzialu ale mimo wszystko mozna nadal do niego strzelac bo Necro na Corps Carcie ma unit strenght 5...
I juz nie wiem jak to jest...
Mozna dolaczyc do oddzialu, przeciwnik nie moze go wybrac na cel ostrzalu i magii.
drogi blessie.... wiem, ze nie masz teraz przt sobie rulebooka ale prosze sprwdz to jeszcze raz bo nie masz racji ;)

a tak serio dokladnie jak kolega napisal.. corpse cart z necro to us5 wiec nie ma lookouta i mozna w niego srzelac osobno

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Shino pisze:
Mozna dolaczyc do oddzialu, przeciwnik nie moze go wybrac na cel ostrzalu i magii.
drogi blessie.... wiem, ze nie masz teraz przt sobie rulebooka ale prosze sprwdz to jeszcze raz bo nie masz racji ;)

a tak serio dokladnie jak kolega napisal.. corpse cart z necro to us5 wiec nie ma lookouta i mozna w niego srzelac osobno
Faktycznie nie mam przy sobie podrecznika. Ale sprawdze to jeszcze. Moze oszczedzisz mi kartkowania ksiazki i podasz konkretna stronę?
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

nie mam przy sobie rb ale to powinno byc okolo 70 strony tuz przed challengami ;)

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Shino a czemu ma US5 a nie 4 ?? wydawalo mi się, że sam CC ma US3 +heros więc jak tam wyszło 5??
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

wydaje mi sie, ze ma 4 rany :) a jest traktowany jak monster.

jesli ma 3 to fakt nekromanta ma lookouta

Awatar użytkownika
Browar
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Twierdza Toruń

Post autor: Browar »

CC ma 3 rany + necros to 4US

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

RB strona 74 i 75. Działy "Postacie wewnątrz jednostki" i "Uwaga Panie!".
Ale postać (z wierzchowcem) musi mieć US 5.

Awatar użytkownika
Myter
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119
Lokalizacja: Galaktyka Siusiacz, Planeta Burgundowy Kutacz

Post autor: Myter »

Wogóle jaką wielkość podstawki CC posiada ?

Awatar użytkownika
Madimiel
Mudżahedin
Posty: 260
Lokalizacja: Opole

Post autor: Madimiel »

Jak chariot szeroka na dwie duze piechociarske i dluga na 5 malych

Awatar użytkownika
Izwor
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Izwor »

Czyli 50x100mm :)

Awatar użytkownika
Browar
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Twierdza Toruń

Post autor: Browar »

Mam takie pytanie czy Baund z Corpsa zżera limit do PD ?? To w koncu nie są "rzeczy wykupione na hero"

Awatar użytkownika
Madimiel
Mudżahedin
Posty: 260
Lokalizacja: Opole

Post autor: Madimiel »

Nic ta mnie pisze ze bounspel musi byc wykupiony na bohaterze w odniesieniu do bounspeli napisali ogolnie ze kazdy pierwszy uzyty zzera 1 a kady nastepny 2 wiec corps cart tez ...

Awatar użytkownika
Browar
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Twierdza Toruń

Post autor: Browar »

czyli jak mam 2 CC i uzyje obu BSpeli to ile mi PD z limitu to sciąga ??

ODPOWIEDZ