Undead HE

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
Saper
Plewa
Posty: 6

Undead HE

Post autor: Saper »

Witam.

Mam pytanko chciałbym sobie zrobić armię VC ale konwetrowaną w całości z HE z małymi dodatkami. CZy ktoś mi bedzie robił z tego tytułu problemy na turniejach. Mam długą przerwę i w związku z tym nie wiem jakie teraz panują zwyczaje na turniejach. Nie ukrywam że pewnie raz na jakiś czas bym się wystawił odwrotnie tj jako HE tyle że przekonwertowane na nieumarłych.

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Albo zrobisz konwersje albo nie. Jak armia będzie wyglądała na VC to nie będzie wyglądała na HE i odwrotnie.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Robienie VC z HE to baaardzo stary pomysł, ale efekty są bardzo fajne:
http://uk.games-workshop.com/vampirecou ... s-warhost/
Obrazek

Awatar użytkownika
Capek
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Świebodzin/Gorzów

Post autor: Capek »

nom :D wlasnie sam mam plan zrobic bk z silver helmsow ;) umarle pedzie rox! ;D

Awatar użytkownika
Madimiel
Mudżahedin
Posty: 260
Lokalizacja: Opole

Post autor: Madimiel »

Jak dla mnie lepiej pod to pasuje bretonia sam mam oddzial BK zrobiony na podstawie klocka plastikowych bretonskich rycerzykow ;)

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Voodoo pisze:Robienie VC z HE to baaardzo stary pomysł, ale efekty są bardzo fajne:
http://uk.games-workshop.com/vampirecou ... s-warhost/
A mnie się coś dziwnego wyświetla jak klikam na link... (jakaś główna strona GW, znów mieszają w necie ;) )
Znalazłem coś takiego:
http://oz.games-workshop.com/games/pain ... mies/4.htm
Niestety, wszystko co jest o tej armii, to tylko obrazek w górnej cześci. A wiem, że gdzieś był pełny opis.

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Pod tym linkiem od Voodoo była właśnie ta armia.

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

KrzysiekW pisze:A wiem, że gdzieś był pełny opis.
"Był" pod tym linkiem co dałem 6 dni temu. Teraz GW zmieniło witryne i link przekierowuje na stonkę główną a pokazanej armi już nie ma :(

PS.Ta nowa strona GW jest tragiczna... Filozofia GW i ich stosunek do tego hobby widać na każdym kroku. Okrojone artykuły, wszędzie pokazane produkty z cenami, jeszcze mi muli. tragedia...
Obrazek

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

<<<NEKROMANTYCZNY EDIT>>>

Chciałem założyć nowy temat, ale odnalazłem ten :wink: Przeglądałem stare WD i znalazłem fotki tej armii. Może kogoś pozytynie nakręci do konwersji :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Straszna kaszanka wyszła. Ci nieumarli wyglądają jakby właśnie odebrali ciuchy z pralni.
Sama idea jest fajna ale nie wystarczy zamiast elfiej głowy wstawić czaszkę...

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

Po obejrzeniu tych fotek mój kolega zarzucił to samo tym figurkom. Postaram się więc udzieli podobnej odpowiedzi:
To są HE człowieku, oni nawet po śmierci piorą ciuchy, korzystają z odrdzewiaczy i polerują tarcze ^^

Mi się bardzo podobają - szkiele z blond włosami mnie rozbiły ^^

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Izo pisze:Po obejrzeniu tych fotek mój kolega zarzucił to samo tym figurkom. Postaram się więc udzieli podobnej odpowiedzi:
To są HE człowieku, oni nawet po śmierci piorą ciuchy, korzystają z odrdzewiaczy i polerują tarcze ^^

Mi się bardzo podobają - szkiele z blond włosami mnie rozbiły ^^
Mnie tak samo sie podobaja strasnie. Jak kos chce undeady to niech sie skupi na oryginalnych figurkach kodeksowych.
Czuc klimat.

BTW. Pamietam ze na wojennym mlotku, 1350pkt i tylko 2 bohaterow, byl ktos kto mial zrobione VC z HElfow. Pamietam ze mial armie na zielono. To bylo 5/6 lat temu....i pamietam ze ghoule mial z shadow wariorsow;]

Armia wygladala jak HElfy, ale wystarczylo spojrzec z bliska zeby sie przekonac ze to VC. Moim zdaniem wlasnie o to chodzi.

EDIT : pozdrawiam tego czlowieka! pamietam ze przegral z imperium;];]

Zablokowany