Dlaczego??

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Dlaczego??

Post autor: Stach697 »

Witam i mam pytanie...

Nie gram aktualnie VC ale mam zamiar za niedługo zacząć...

Grałem już parę razy korzystając z Army Bulidera i jest właśnie jeden problem Parząc na jednostki core zauważyłem Crypt Ghoule które maja 2 ataki, 4Wytrzymałosci i wszedłem na forum border princes by zobaczyć czy je ludzie biorą... ale zdziwiłem się gdy zobaczyłem ze core to w większości... Zombie... ale Dlaczego przecież Crypt Ghoule sa bardzo dobrymi jednostkami core :?: a kosztują tylko 8 pts a głupie zombie 4pts ale sa o wiele gorsze....

Czekam na odpowiedz
Obrazek

Awatar użytkownika
Capek
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Świebodzin/Gorzów

Post autor: Capek »

mylisz sie troche :) obie te jednostki sluza do czegos zupelnie innego, ghule to taki support ze jak wpadnie toto z boku to moze zrobic bardzo duzo a nawet z przodu calkiem niezle im idzie szczegolnie jak w srodku stoi hero ;D
zombie natomiast sluza do zatrzymywania przeciwnika wbije sie np taki kloc kawy i stoi a jak dobrze ci powchodza potem wskrzeszania to moze stac i stac i stac... :) a ty w tym czasie szarzujesz to z boku czyms silniejszym i tyle :)
tak wiec obie jednostki maja swoje zastosowanie

Awatar użytkownika
Stach697
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152

Post autor: Stach697 »

Acha rozumiem ale jak da się wampirce w vampirc Powers summon ghouls to równie łatwo a nawet łatwiej jest wskrzeszać Crypt Ghoule a są one wytrzymalsze (4t) a z siła 3 mogą nawet przy szczęściu coś tam zrobić....

Tak mi się wydaje ze nikt nie będzie tracił ciężkiej kawy na jakieś głupie ghoule a one same chyba nie dojdą a takie crypt to chyba już troche wabią...
Obrazek

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Stach697 - jest coś takiego jak SZUKAJ
Gdybyś poszukał to znalazłbyś np ten temat => http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?t=8763

ZAMYKAM
Obrazek

Zablokowany