VC kontra New Chaos

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Zauważ, że osoba nimi grająca też może "trochę pomyśleć" i nie da się wymanewrować ;)

Awatar użytkownika
ensifer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 173

Post autor: ensifer »

:evil: :evil: :evil: Ano racja :wink:

Może źle to napisałem , lecz chciałem zaznaczyć, iż jest to dośc trudna jednostka do grania.

Awatar użytkownika
Madimiel
Mudżahedin
Posty: 260
Lokalizacja: Opole

Post autor: Madimiel »

Kokesz pisze:Zauważ, że osoba nimi grająca też może "trochę pomyśleć" i nie da się wymanewrować ;)
Jezeli grasz przeciwko osobie ktora tez "troche mysli" i ma wystarczajaca mobilne jednostki to nie ma bata zeby ci nie wymanewrowali oddzialu z frenzy ktory ma 14" szarzy :evil:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Madimiel pisze:
Kokesz pisze:Zauważ, że osoba nimi grająca też może "trochę pomyśleć" i nie da się wymanewrować ;)
Jezeli grasz przeciwko osobie ktora tez "troche mysli" i ma wystarczajaca mobilne jednostki to nie ma bata zeby ci nie wymanewrowali oddzialu z frenzy ktory ma 14" szarzy :evil:
malo grasz ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Madimiel
Mudżahedin
Posty: 260
Lokalizacja: Opole

Post autor: Madimiel »

A moze ty nie grasz z wystarczajaco pomyslowymi przeciwnikami :wink:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Madimiel pisze:A moze ty nie grasz z wystarczajaco pomyslowymi przeciwnikami :wink:
jest wiele jednostek w armi VC, które mogą screenować bloodów, ja nie widze problemu...
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Ish
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: Łask

Post autor: Ish »

Gdybanie.Ale Kosa ma racje.Jesli sie wystarczająco mysli przy wykonywaniu manewrów to bloodzi sie robia cholernie niebezpieczni.Jak ich sie pusci samopas to zaraz ich ktos w pole wywiezie;)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

si

mogloby się zdawać, że to jednostka, którą się puszcza samopas i rozpierdzieli wszystko, ale do niej to trzeba chyba mieć finezje aby skutecznie użyć.

Armia VC nie cierpi na brak śmiecia, wilczki są świetnym screenem, nie mówiąc o batach, które latają. Zawsze też można i zombi sobie wskrzecić przed bloodami.

A ich figurki porażają, zaś sami z siebie z bannerem co daje hate naprawde mogą siać zniszczenie.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Zablokowany