Galeria Umarłych

Vampire Counts

Moderator: misha

ODPOWIEDZ
Zajcew88
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zajcew88 »

ciekawe ile ktos poswiecil czasu na zrobienie takiej armi bym mogl dac komus jazde HE aby mi zrobi taka jazde ;]

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

Hey

Moja armia VC

herosów, czyli coś lepiej pomalowanego wrzucę później jak fotki sie z retuszują :P

Fotki zrobił Havoc za co wielkie mu dzięki
tylko nie wiem czemu w niektórych momentach nie użył wszystkich modeli

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

calkiem niezle, na porzadnym tabletopowym poziomie
moglbys tylko podrasowac nieco podstawki pod fellbatami ;)
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

Dzięki

Dużo rzeczy mógłbym podrasować ale tak sie złożyło, że armie malowałem z Maxikiem w jeden miesiąc bo zmieniałem położenie geograficzne i wszystko na speedzie było :P

nadrabiają ta stratę herosi, fotki też zamieszczę

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Gratuluje fajnej armii! Fajny tabletop w jednolitym klimacie. Ciekawe freehandy na bannerach no i spoko traye. Calosciowo bardzo mi sie podoba.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

a oto i herosi i banshee


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kate
Plewa
Posty: 9

Post autor: Kate »

Witam, a oto nowe szkieletki. Jeżeli jesteście zainteresowani zawartością nowych pudełek szkieletów, ghouli i corpse carta to służę zdjęciami wyprasek :). Na żywo do obejrzenia sami wiecie gdzie :D

Obrazek
Obrazek

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Skąd żeś ich już wytrzasnął? :shock: Teeeż chcę. A zdjęcia bitzów jak najbardziej proszone :P

Co domalowanie to fajnie wyglądają. Bejca tak? Mozesz napisać dokładnie jak ich bejcowałeś? Sam mam zamiar i przydało by się parę rad :wink:

Awatar użytkownika
Izwor
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Izwor »

Nowe szkieleciki są cudowne :)
Oglądałem wypraski i bardzo mi się podobają, tyle główek, że aż głowa boli :)
A myślałem, że z bitsami będzie gorzej niż w zeszłej edycji...

Teraz mam dylemat, bo mam już 50 szkielecików, więcej już nie potrzebuje... Ale te modele kuszą :D

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

a jak sie maja wielkosciowo nowe do starych?
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

Awatar użytkownika
Kate
Plewa
Posty: 9

Post autor: Kate »

bigees pisze:a jak sie maja wielkosciowo nowe do starych?
Są dokładnie tak małe, że wchodzą idealnie w ciałka imperialnych żołnierzy :D . Zresztą na oględziny najlepiej (oczywiście oferta raczej dla mieszkańców Warszawy) wpaść do Starego Świata. Obiecane zdjęcie wypraski poniżej, więcej na www.staryswiat.com.pl - w dziale modelarstwo.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kate
Plewa
Posty: 9

Post autor: Kate »

Piotrax pisze:Bejca tak? Mozesz napisać dokładnie jak ich bejcowałeś? Sam mam zamiar i przydało by się parę rad :wink:
Czarny spray, biały spray. Na kości bardzo rozwodniony Bleached Bone, metale Chainmail, reszta to Red Gore z rozcieńczonym czerwonym inkiem. Maczmy w bejcy, ścieramy nadmiar pędzelkiem w benzynie i voila! Na koniec lakier GW (tak, ten ohydny bezużyteczny, wszystkopsujący lakier GW :) ).
Obrazek

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Kurde bele super szkielety!
Choc nie przepadam za dippingiem to naprawde ladnie wyszlo w tym przypadku. Fakt ze kolory sie zlewaja ale i tak ladnie to wyglada. No i same modele tez fajne, widze ze bedzie mozna fajne regimenty poskladac, no i czaszki w koncu interesujace.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Izwor
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Izwor »


Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Jakby to ujac....daleka droga jeszcze przed Toba ;)
Albo malujesz za duzym pedzlem badz za gesta farba. Staraj sie nie zalewac farbek inkami....moze zacznij powoli od drybrusha, wykonany starannie przynosi fajne efekty.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

kapanie w bejcy czy zalani inkiem brazowym? tacy sobie..ale do samej gry nie sa zli... nekrusa bym zbejcowal...bo ejst bardzo slaby...a mala kapiel mzoe go bardzo polepszyc :)

mi sie np podobaja Ci goscie an koniach... tylko stopy maja takie nie tego...

Azerus
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: Azerus »

@Kate

Możesz napisać w jakiej bejcy (kolor), byłbym wdzięczny.

Awatar użytkownika
Kate
Plewa
Posty: 9

Post autor: Kate »

Azerus pisze:@Kate

Możesz napisać w jakiej bejcy (kolor), byłbym wdzięczny.
Altaxin, kolor "Orzech"
Obrazek

Awatar użytkownika
Izwor
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Izwor »

Jakby to ujac....daleka droga jeszcze przed Toba Wink
Albo malujesz za duzym pedzlem badz za gesta farba. Staraj sie nie zalewac farbek inkami....moze zacznij powoli od drybrusha, wykonany starannie przynosi fajne efekty.
Co do Banshee to mi się podoba :D Wiem, że zalana inkiem ale taka miała być, może jest ciutkę za ciemna.
Drybrushem (chyba mogę to tak nazwać :P)były malowane szkieleciki (nie commandy).

Szkieleciki (commandy i BK) były malowane bodajże blashed bone potem ink a potem poprawiane spowrotem chyba tym samym kolorkiem. Nie pamiętam, bo było to wszystko malowane ponad rok temu.
Nekruś był po prostu maźnięty, by nie było, że nie jest pomalowany :D Akurat szykowałem się na turniej, a potem odechciało mi się malowania.
Słaby efekt, bo umiejętności niezbyt wielkie :)

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

BK na stół
Obrazek

ODPOWIEDZ