Galeria Umarłych

Vampire Counts

Moderator: misha

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Galeria Umarłych

Post autor: Chaoschild »

Drodzy wampirzy generalowie!
Chyba nadszedl odpowiedni czas na to aby zalozyc w naszym subforum galerie, w ktorej mozna by pochwalic sie swoimi wypocinami.
Aby przelamac lody moze ja zaczne :?
To moje najnowsze dwie figurki, WIP oczywiscie:
Lord badz Count Blood Dragon na Winged Nightmare oraz Strigoi z Bat Formem.
Co o nich sadzicie?
Dodam ze BD to OGROMNA zasluga Szarego, ktory w pocie czola wykonal ta konwersje i moje sugestie przelal na ta figurke.
Strigoi natomiast to juz moja solo praca, ostatnio naszla mnie ogromna ochota na stworzenie armii Strigoi z prawdziwym klimatem. W zalozeniu podstawka bedzie bagnista, z trzcina itp. Reszta armii w podobnym klimacie.
Jakies sugestie i uwagi jak zwykle mile widziane :)

Obrazek

Obrazek
Obrazek
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Schtrasny
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: Schtrasny »

Niewiele szczegółów widać..

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Hmmmmm a jakie szczegoly chcialbys zobaczyc na zdjeciach WIP, w koncu to nie jest malowane. Moim zamierzeniem jest pokazanie ogolnego wygladu figurek lacznie z podstawkami :roll:
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Skav
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Skav »

podstawka fajniusia ale jednak łapa jest jakaś taka nie naturalna... ale figurka ładnie się prezentuje

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Jesli chodzi goscia na mantikorze, to jedno bym poprawil. Strasznie sztucznie wygladaja lapy, ktore na sztywno nie stykaja sie z podlozem. Dorobil bym z green stuffu troche lapy, albo podloza, zeby stykaly sie ze soba jakos naturalniej.
Ostatnio zmieniony 12 gru 2006, o 18:46 przez bless, łącznie zmieniany 1 raz.

Halun
Mudżahedin
Posty: 261
Lokalizacja: W-wo

Post autor: Halun »

Strzyguś fantastyczny, w ogóle ten model jest świetny w porównaniu z tymi GW. Co do BD to ogólnie fajna konwersja jednak mi osobiście mantikora średnio pasuje do Wampirów (ale to tylko moja subiektywna opinia :wink: ).
Liczę na obejrzenie pomalowanych wersji :) .

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

@Bless - masz racje, tez mnie to razi wlasnie, jest tylko jeden problem, ze gosc nie jest na stale przymocowany do podstawki, aby latwiej bylo caly model przewozic. Mianowicie mantikora jak i sam jezdziec sa "przybolcowani" a wiec trzymaja sie kupy ale mozna ich smialo rozkladac, do podstawki takze.
W tym momencie jakbym dorobil troche terenu z GS'u niewiem czy by sie to trzymalo kupy? Cholera, z checia bym wlasnie te lapska poprawil

@Haldir - przyznam sie z reka na sercu ze mi do konca tez nie pasuje, ale akurat ta Mantikora byla za doslownie grosze do wziecia, wiec sie nie wachalem. Najchetniej widzialbym tu Mantikore z DE, swietny model moim zdaniem. Moze kiedys ???
Tez z checia widzialbym ich pomalowanych :P Tyle pomyslow do konwersji i tyle rzeczy do pomalowania a czasu tak malo....damn
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Balduran
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Post autor: Balduran »

Hello :D
Faktycznie mantikora nie za bardzo pasuje do VC, lecz jesli chodzi o wykonanie i pomysl to jest jak najbardziej ok :) Natomiast strzyga rewela, model sam w sobie jest o wiele lepszy niz te GW :D Ogladalem Twoją galerie na CMON i musze przyznac, ze figsy naprawde sa bardzo ladnie pomalowane i co najwazniejsze trzymaja klimat. Gratuluje i zycze powodzenia w dalszym konwertowniu i malowaniu pozdro all

Lord Andre
Chuck Norris
Posty: 482

Post autor: Lord Andre »

Ave
Manikotra jest spox, chociaż pod względem fluffu trudna do wyjaśnienia

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Fajne ale winged nightmare GW tez jest ladny :P
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Balduran
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Post autor: Balduran »

A mi wlasnie WN firmy GW nie odpowiada... no ale o gustach i guscikach sie nie rozmawia, lecz jak juz pisze to wg mnie WN powinien byc takim zdechlym pegazem :lol: jesli nightmare to kon, to czemu uskrzydlony nightmare nie jest uskrzydlonym koniem ? Ale tą sprawe zostawmy naukowcom i badaczom :wink:

Awatar użytkownika
August
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: August »

Strzyga mi się bardzo podoba.. Mógłbyś jeszcze zdjęcia od tyłu i góry pokazać? Gratulacje Chaoschild!

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Tak, muszę przyznać rację kolegom, że strzyga Twój jest o wiele ładniejszy niż te z GW. Gratulacje. Czekam na fotkę pomalowanego :wink: Co do kolesia na winged nightmarze to rzeczywiście te łapy są jakoś takie... jak kotka perskiego :wink: , może też by się przydało banię tego stworka wymienić na inną. Ale wiadomo kasa robi swoje. Ogólnie jest ok i jego podstawka mnie się podoba tak apropo. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Wampir 1

Wampir 2

oceny mile widziane zarówno te dobre jak i te złe :wink:

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Hmmmmmmmmmmmmm jakby to ujac.................GRUBO przesadzasz z farba :shock:
Znaczy sie mam wrazenie ze wogole nie rozcienczasz farbek i nakladasz tym samym za grube warstwy. Postaraj sie woda je traktowac na palecie i dopiero nakladac warstwami.
Sam zamysl figurki calkiem niezly, ale jak juz wspomnialem wykonanie niestety kiepskie.
Na koniec dodam ze tez tak zaczynalem..............wiec moje slowa niemaja na celu zniechecic Cie do dalszej pracy ale zmobilizowac. Uwierz, nic tak nie czyni mistrzunia jak praktyka 8)


Panowie dzieki za cieple slowa. Rzeczywiscie ze Strzygi jestem zadowolony, bedzie jeszcze lepiej wygladac jak ja podrasuje trochu i pomaluje z podstawka (KIEDYS TO NAPEWNO NASTAPI :wink: )
WN owszem jest troche do poprawki, ale chyba ja tak zostawie, przynajmniej az mnie nie najdzie na jakas lepsza konwersje. W tym przypadku kasa byla glownym kryterium wyboru.

pzdr
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

dzieki za konstruktywną krytyke :) bądź pewnien że mnie to nie zniechęci, bo nie mam zamiaru się porównywac do malarzy takich jak Ty ale po prostu żeby na półeczce ładniej było

(jedno co mnie denerwuje to fakt że mam cała armie pomalowaną troche słabiej od tego wampira a osoby malujące o niebo lepiej ode mnie nie mają pomalowanej armii wcale :?)

Strzyge już kiedyś oceniałem wprawdzie pod nickiem legolas z leginsami ale powtórze że wygląda świetnie, a ten koleś na mantikorze bardziej mi się podoba od winged nightmare GW, nawet ten pyszczek mi pasuje

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

@Matusz - kuna chlopie nieslodz tak bo sie zawstydze :D
Nie no a tak na serio to taki ze mnie malarz jak i rzezbiarz czyli delikatnie mowiac kiepski. Co moge poewiedziec to ze zaczynalem jak pewnie kazdy z malarzy, siadlem "za" pedzelkiem i z czasem (cholera ile to juz lat ? :? ) nabiera sie jakiejs wprawy, uczy nowych technik itp. Gdyby nie te cholerne dlugie przerwy w malowaniu i wogole battlu byloby sie choc czyms pochwalic....
W kazdym badz razie tak jak mowisz, chyba lepiej jest miec pomalowana cala armie niz kilka pojedynczych modeli, bo z nimi nawet na porzadny turniej nie pojedziesz. Z kolenymi figurkami przyjda kolejne sukcesy ze tak powiem, tylko do przodu cisnij :)
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Handkes
Warzywo
Posty: 17
Lokalizacja: Twierda Alkarin- Leszno

Post autor: Handkes »

Świetny ten strigon :D pomaluj go na co czekasz :) a co do mantysi bym musiał ja potrzymac w łapkach zeby tak podziwaić ogułem wszystko bym musial potrzymac oprocz wampirak bo widzialem.

P.S
Chaoschil byś widział jakim on to pędzelkiem malował :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: takim jakbys go za przeproszeniem z dup* wyjoł :P :mrgreen:
pozdrawiam
"Powinniśmy uderzyć w naszych wrogów ostrą stalą i zimnem naszych serc. Słabi zginą by mogli przetrwać silni... i nie oszczędzimy nikogo. Wtedy i tylko wtedypoznają nasi wrogowie prawdziwe oblicze strachu."
Malekith, Wiedźmi Król Naggaroth

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

odwal sie od mojego pedzla! pół armii nim pomalowalem

a dzisiaj nowy kupilem 8)

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

A wiec mowisz ze kolega malowal ta figurke walkiem :?: :lol:
Nie no , sprzet malarski to polowa sukcesu, pedzelek 00 jak nic musi byc, jakas paleta (wierzch od pudelka CD wystarczy) i duuuzo wody i jazda.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

ODPOWIEDZ