Galeria Umarłych

Vampire Counts

Moderator: misha

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

http://www.coolminiornot.com/index/whatm/GW/id/142585


Znalazlem blizsze zdjecia tej wampirzycy! :)

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

Witam. Na wstępie chciałem powiedzieć że nie jestem SCIOBREM i nigdy nie dlubałem w figsach za bardzo. Malowanie tez jakos swietnie mi nie wychodzi (to tak profilaktycznie). Ogólnie zawsze byłem za oryginalnymi BK, ale postanowiłem i ja zabawić sie troche jakimiś innymi figsami. Co sadzicie o tym??? oczywiście to dopiero 8, musze dokupić jeszcze 7 ale zawsze to połowa regonu już. Póki co same podstawki i posklejane sa, na malowanie nei mam pomysłu.

Ogólnie zamysł taki - że to BK wyjeżdzający własnie z jakiegoś cmentarzyska - dlatego te groby. Mysle ze calkiem dobrze sie to komponuje, ale poradze sie was :)

edit: skasowalem zdjecia. jak bede mial czas to zamieszcze pomniejszone
Ostatnio zmieniony 24 sty 2007, o 08:17 przez Gasior, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Powiem tak - zmniejsz zdjecia i zapodaj jeszcze raz. Fajnie by bylo gdybys mogl je troche wyostrzyc i zrobic jakies ogolne, podgladowe z dalszej odleglosci.
Z tych zdjec co sa widac ze nawet fajnie wyszedl Ci ten oddzial. Polaczona Bretonia i jak sie niemyle domieszka Imperium prezentuje sie fajnie. Choc niewiem czy nie lepiej by bylo gdybys poszukal jakichs innych czaszek (troche mniejszych) niz te od Szkieletow. Sa ona nieproporcjonalnie wieksze od rozmiarow wiekszosci glow w innych armiach.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

Nie wiem jak zmniejszyc te zdjecia i wyostrzyc :)
to zwykła bretonia - bez domieszki imperium. Czaszki i groby sa z jakiegos gipsu dentystycznego chyba - na allegro kupilem. teraz to juz chyba nie bede zmienial tych czaszek bo to kilka godzin roboty !!

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Pudlo bretoncow juz do mnie jedzie. :) Tez robie z nich BK.

Mam na swoich taki pomysl, zeby dorobic im z Gs-u takie kaptury na lby (nie takie jak maja mnisi, cos raczej jak mieli kaci czy KKK), i jakies zielone plomienie gdzieniegdzie (na lancach myslalem). Chcialem tez wymienic glowy koni na chaosowe (te z czaszko-helmami), ale nie wiem czy uda mi sie je zdobyc...

Kolory: szary-mietowy


Co o tym sadzicie?

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

fajne ale jak dla mnie troche malo przerobione...moze bys tak wzial reke szkieleta obcial na lokciu i to samo zrobil z raczka bretonca polaczyl je na przemian oczywiscie i juz wyglada lepiej... to jeden z moich pomyslow chodzi o to zeby nie ograniczalo sie do wymiany glow tylko, wiesz o co mi biega... plachty na konikach nie moga wygladac w Twojej armi na funkiel nowki tylko je toche potnij podziurkuj itp... pokombinuj a na pewno sam wpadniesz na konkretne pomysly. powodzenia ;)
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1449
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

dokładnie. W zasadzie to przerobiłeś tylko głowy. Ja tam zpodam dopiero swoje zdjęcia jak bede miał cyfrówkę ale już na wstępie moge powiedzieć że pomasakrowałem ich lutownicą i w te miejsca jakieś żebra podoklejałem i efekt mysle że jest

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Te czaszki będą Ci się kruszyć. Oby nie, ale jak ja je kupiłem to jak się coś obiło to od razy odlatywał kawałek.

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

A i w sumie nie sa za dobrej jakosci z tego co widze. Poza tym jak Cie Chrostos dojedzie to zobaczysz za te zdjecia, forum sie rozciaga jak cholera ;)
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Za mało konwersji w tej konwersji ;). Zmienione głowy to nie wszystko.

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Oj widze że już Christosem straszą bna tym forum :twisted:


BUUUU!!


A tak poważnie to faktycznie mógłbys zmniejszyć te zdjęcia gogosy. A jak to już musisz pokombinować (chociażby w photoshopie).

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Christos pisze:A tak poważnie to faktycznie mógłbys zmniejszyć te zdjęcia gogosy. A jak to już musisz pokombinować (chociażby w photoshopie).
Da się nawet w standartowym "paincie" (czwarte menu od prawej "obraz" i opcja rozciągnij/pochyl, tam dajesz procentowe pomniejszenie. Proste, a painta ma każdy windows. Jak masz za dużo tła po bokach zdjęcia, to przytniesz to zmniejszając ilość pixeli w opcji "atrybuty", w tym samym menu.)

Ja bym zamiast tych klejnotów na czaszkach dał im jednak kaptury z GS-u. Brat ma taką konwersję i wygląda to całkiem znośnie. A jeśli już klejnoty, to pokombinować coś na czaszkami w hełmach (trochę cięcia i przyklejania), IMO efekt byłby lepszy. Ale nie zniechęcaj się i ćwicz, to najlepsza droga do fajnych konwersji. :) Bardzo za to podobają mi się pozy, są dynamiczne.
Pozdrawiam,
Krzysiek

EDIT: ew. możesz ściągnąć z sieci darmowy program do przeglądania zdjęć - IrfanView. Jest dość dobry i znajdziesz tam też proste menu (ale bardziej rozbudowane niż Paint) do obróbki zdjęć, łącznie z ostrością, dodawaniem jakiegoś koloru, zmniejszaniem i innymi ulepszeniami.

Awatar użytkownika
Balduran
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Post autor: Balduran »

To teraz pokaze cos od siebie. Szkielet mial miec dorobiony light armour, ale zdecydowalem sie na zrealizowanie jeszcze kilku pomyslow oraz spodobalo mi sie samo lepienie z GS'u, stąd mamy raczej bardziej elitarnego szkiela :D Zdazylem mu poprawic pancerz na lewej nodze, te foty są sprzed 2 dni wiec widnieje jeszcze na nich starsza wersja, a nie udalo mi sie zrobic lepsiejszych fot, dlatego zamieszczam te co mam :wink: Sorry za jakosc zdjęc, nie umiem focic, ale mam nadzieje ze cos tam widac :) Aha, to moje pierwsze zetknięcie z GS'em(jak i z figsami) :D Prosze o konstruktywną krytyke i pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Borysss
Chuck Norris
Posty: 422
Lokalizacja: .::ZadTrolla::. Shannon Éire

Post autor: Borysss »

Lightingspear ? oO ?

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Co do wykonania to się nie wypowiem, bo sam bym lepiej nie umiał, ale... jako co chcesz uzywać te figurke?? Czy to tylko tak dla picu?

Awatar użytkownika
Balduran
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Post autor: Balduran »

Mial byc szkielet z lajt armorem i spirem, ale troszke go podpakowalem :D Lajting spear to pomysl z armybooka(okladka wąpierzy lord na koniu trzyma miecz z zieloną aurą). Szkielet robiony 100% for fun :wink: jeszcze go pomalwoac bede musial.. a z tym beda powazne klopoty bo malowac nie umiem wogule :D Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Panowie przyczajcie (zobaczcie :) ) co przykupilem ostatnio na allegro - figsa moim zdaniem swietna, na jakas Banshee sie nada, a moze i na cos innego przy odrobinie konwersji :idea:

Obrazek


@Balduran - szkielet nawet fajny, tzn ten light armor niezle Ci wyszedl, ta wlocznia mi tylko jakos tu niezbyt pasuje, no ale zwazywszy ze to Twoj pierwszy raz z GS;em :oops: to i tak super!
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

bajerancka

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Na Wraitha ją!

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Kude Fanatyk masz racje chlopie!! Na Wraitha jak znalazl :D
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

ODPOWIEDZ