czy balancing patch nas boli?

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Re: czy balancing patch nas boli?

Post autor: Izo »

Shinue pisze:szkoda, że nie można rekastować popychaczki dla drugiego efektu... :|
To najmniejszy problem cieszę się z tego co mamy ^^
Marek Hłasko pisze: ... rzecz działa się na Pradze, gdzie - jak wiadomo - jedyną atrakcją są niedźwiedzie i pijacy. Praga wciąż jest jeszcze innym miastem i często człowiek ze śródmieścia przystaje tu zdziwiony.

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

rekastowanie dla drugiego efektu wcale nie jest przegięte, dlatego dziwi mnie, że jest zblokowane.
Obrazek

Awatar użytkownika
Zielony
Kretozord
Posty: 1714
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Zielony »

a ja jestem happy jak cholere.
Wraty nie scinaja 2 rarow i commandmend na lordzie (przegiecie imo). nie pamietam co jeszcze ale ogolny efekt mi sie podoba.
recast na popychaczce to juz byloby turbo ale rozumiem czemu tego nie dali.
Obrazek

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

Zielony pisze:a ja jestem happy jak cholere.
=D> true true, dla mnie także bomba

od dawna męczyło mnie, że nie mogłem upiorów z kanapą wystawić, a jeszcze helm bez hero w ogóle super,
co do Drakehnhoffa to kilka razy próbowałem z nim grać, ale jakoś nie spłacił mi się oddział z nim był omijany szerokim łukiem tak, że do combatu dochodziło bardzo późno albo wcale, dobrze, że trochę magię zluzowano, zobaczy się w praniu jak to wyjdzie, może VC wskoczą do 1 dychy jakiegoś mastera w końcu hehe
popychaczki lepiej nie ruszać i tak jest dobrze, bo nie ma zakazu ponownego rzucania czaru tylko recastowania z jednego wampira, przy słabym rzucie czy rozproszeniu można książkę :D albo ponownie rzucić innym misiem, także ok
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

E tam, ja już przyzwyczajałem się do pociętych wampów.
Teraz nawet jak zrobię średnią rozpiskę którą lobię to i tak usłyszę że wampiry są przejebane, więc jak tak to będę grał najbardziej przejebaną.

Po za tym trochę przegięli z tym uwalnianiem. Ja tylko chciałem wraciaki 0-1, to by stykneło.
A tak to za wielka pokusa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

eliah91 pisze:E tam, ja już przyzwyczajałem się do pociętych wampów.
Teraz nawet jak zrobię średnią rozpiskę którą lobię to i tak usłyszę że wampiry są przejebane, więc jak tak to będę grał najbardziej przejebaną.

Po za tym trochę przegięli z tym uwalnianiem. Ja tylko chciałem wraciaki 0-1, to by stykneło.
A tak to za wielka pokusa.
To fakt.
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
MORFI
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MORFI »

Ta ludzie wiecznie narzekają ze Wampiry przegięte ale tak jest zawsze ale o chaosie i nowych skavenach to cicho sza bo słabe jeszcze są. Popychacza wiadomaka że beż recasta to była przegina zawsze. Drakehnhoff no niestety dużo pt milion ataków jak i koszt punktowy ale powera mają jak na 2k liczyłem to odział bloodow z Bsbkiem i jakieś tam śmieci, core i było 2k i miałem z 5 unitów :D wiec dziwnie ogólnie nie jest źle jak dla mnie BP na duży + dla VC A jeśli chodzi o rary to grałem na banshee i wrightach bo losowy i teraz spróbuje 5 Bloodow i BK w rar na 2k + .

Zablokowany