Gamezone nas rozpieszcza odsłona II

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
schuba
Wałkarz
Posty: 92
Lokalizacja: Wrocław, Odolanów
Kontakt:

Gamezone nas rozpieszcza odsłona II

Post autor: schuba »

no cóż jak widać niektóre firmy przykładaja siędo robienia figurek w sposób jakiego inne znane firmy mogłby pozazdrościc oto moi nowi BK :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

jak zwykle dla porównani produkty pewnej innej znanej firmy

Obrazek
Obrazek

jezeli ktos nie dostal jeszcze wytzeszczu dwuocznego i szczękospadu zapraszam an http://www.gamezoneminiatures.de/ i zapoznania sie z filmikami ....
Ostatnio zmieniony 21 gru 2008, o 17:04 przez schuba, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Artek'sWorkshop
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Artek'sWorkshop »

Wkładając linki w przedostatnim temacie ich też się zdziwiłem...modele bardzo piękne.....wole dać 180-200zł za takie niż za jakieś modele GW za przeproszeniem....
Mi tam te się bardziej podobają :D

Awatar użytkownika
schuba
Wałkarz
Posty: 92
Lokalizacja: Wrocław, Odolanów
Kontakt:

Post autor: schuba »

to tak jakby porównywać nowe ferrari do 15 letniego Uno a cena nie jest dużo większa .... (choć oczywiście nie wszystkim odpowiada estetyka figurek GZ)
"Zadziwiające, co w danej chwili ludzie potrafią uznać za znakomity pomysł." T. Pratchett

Perełki Vampire Counts
http://picasaweb.google.pl/bartosz.schu ... pireCounts

Awatar użytkownika
Artek'sWorkshop
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Artek'sWorkshop »

No...podobno gamezone ma piękne detale, ale dużo jest niedopracowań, typu szczeliny, dziury, inny mi słowy trzeba dużo GS dać, bądź szpachlówki.
Ale szczerze, wole się męczyć, bo GW nie robi modeli idealnych, moim zdaniem są płaskie, i też mają nadlewki, czasem części nie pasuje itp. ale to tylko moje zdanie.
A te Vampiry są przepiękne, szkoda, że nie mają lanc, bo w zasadach powinny mieć, ale no cóż, z mieczami też piękne są.
Aha...koleś ze sztandarem wypas :D

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

jak już się tyle szpachluje, to nie jest problem przerobić na lancę. Trochę drutu i masa i jest ;)

Figurki urzekły mnie dynamiką...

Awatar użytkownika
Artek'sWorkshop
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Artek'sWorkshop »

Mnie również, nie stoją w miejscu prawie jak nie które....pewnej znanej firmy :P
Ekspresja ich jest przecudowna :D Fotka nr. 2 na mnie najbardziej zrobiła.

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Przesadzacie, blood knighci od GW wcale nie stoja w miejcu, maja sporo detali i tez sa ładne. Ja tam kupie ich na bohaterów bo tych to mało ładnych jest od GW...

Awatar użytkownika
Artek'sWorkshop
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Artek'sWorkshop »

Już się boje...GW podobno ma wypuścić Black K. plastikowych, zaczynam się bać :lol2: , choć przyznam, że nowe plastikowe szkielety są całkiem całkiem

Awatar użytkownika
Artek'sWorkshop
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Artek'sWorkshop »

Wie może ktoś kiedy te figurki będą w sprzedaży w polskich sklepach ?

Awatar użytkownika
stithu
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: stithu »

Ja do tej pory opierałem sie na konwertach z Konfrontacji - Scavengers of Acheron http://www.rackham-store.com/index_us.htm i muszę przyznać że już same szkapy są fajne a co dopiero jeźdźcy.
Fakt że drogo wychodzi bo za boxa 3 z 50,-PLN jak kupowałem hurtem ale w końcu figurek sie nie kupuje co tydzień 8)

Polecam też psiaki szkieletowe z Chainmaila http://isa.pl/p395-SKELETAL-WAR-DOG-2-figurki.html

Awatar użytkownika
ensifer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 173

Post autor: ensifer »

Ja też korzystam z modeli z RACKHAMA, bardzo ładne modele.

A co do modeli z gamezone, to nie ma o czym dyskutować, nawet gdyby model kosztował 100 zł to zdecyduję się na niego. :D

Awatar użytkownika
Ish
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: Łask

Post autor: Ish »

ja z rackhama sobie zrobilem tylko calkiem zgrabny oddział Wraithów.Za cena trzykrotnie nizsza niz bym wydal na figurki GW

Zablokowany