Pytanko do szanownych graczy

Vampire Counts

Moderator: misha

ODPOWIEDZ
Raku`
Pseudoklimaciarz
Posty: 25
Lokalizacja: Dublin/Kraków miasto nożowników.

Pytanko do szanownych graczy

Post autor: Raku` »

Zastanawiałem się nad nową armią, bo Vampiry od zawsze mi się wydawały klimatyczne, ale z tego co słyszałem ósma edycja dała wam strasznie po 4 literach ( nie tylko Wam, my lizacy też ucierpieliśmy, dobrze chociaż, że darkelfy jako tako dają u mnie rade). No ale, wiem, że każda armia dobra jak się umie grać i ma się dobre taktyki.... Także zastanawiałem się czy warto sobie ich nabyć na święta i ewentualnie co brać na 2.5k...
DElfiny

W:D:L
19:2:4
Pitagoras pisze:Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
Jak się nie ma co się lubi, to się kradnie co popadnie. eot.

Awatar użytkownika
Morti
Mudżahedin
Posty: 345
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Morti »

Wampiry na pewno straciły na zmianie zasad strachu i terroru ale po za tym 8 edycja zbalansowała bardziej armie dzieki temu lepiej się gra, po za tym wampiry nadal są bardzo silne i klimatyczne.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Powiem ci tak:
jak ci sie podoba klimat horrorowy lubisz wampiry i duuuuuzo krwi to ta armia jest dla ciebie :d

ale pamiętaj tu potrzeba duuuuuzo jednostek!!! na mocne 2,5k wystawisz tyle jednostek i ludzików co skaveny :D no chyba ze się złożysz na blood knightach ale zapłacisz tyle samo :D

moja niepełna armia na 2,5k kosztowała mnie około 1000zł :D

ale GRAJ WAMPIRAMI!!!!
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Raku`
Pseudoklimaciarz
Posty: 25
Lokalizacja: Dublin/Kraków miasto nożowników.

Post autor: Raku` »

Z hajsem problemu nie ma, Vampirów kupować nie muszę(zawsze może się zdarzyć, że armia mi się nie spodoba, a tak to mogę przynajmniej testować różne warianty rozpisek i eliminować błędy, gdyż nie muszę kupować własnej armii), bo mam znajomego który pracuje w Games Workshopie i ma pełną walizkę vampirów, więc na pewno da pograć, jaki iż sam nie gra bo nie ma czasu na to,
no ale pasowało by zrobić rozpiskę, a nie mam pojęcia co jest opłacalne... (od razu mówię, że nie robię rozpiski pod B&G, bo nie gram na turniejach, a tam gdzie gram, raczej mało kto gra na scenariusze).
DElfiny

W:D:L
19:2:4
Pitagoras pisze:Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
Jak się nie ma co się lubi, to się kradnie co popadnie. eot.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

to zalezy jak chcesz grać na piechocie to podstawą na 2,5k jest 2x30 Grave guardów jak chcesz grać na kawalerii to 9 blood knightów :D
cory to ile trzeba ghuli
herosi i lordowie to jak chcesz
rary to jak grasz na piechocie to coach/valfgurf i przynajmniej 1 wraity 2+1 banshee

i to by było na tyle :D

ja ostatnio gram na 2,5k (nawet dzisiaj) na 9 blood knightach i 5 black knightach z bannerem co daje ogniste :D (specialnie na abomki i hydry)
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

ODPOWIEDZ