Wampirze marzenia

Vampire Counts

Moderator: misha

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Re: Wampirze marzenia

Post autor: Breslauer »

Brak sypania się po przegranych walkach + po stracie generała :D :twisted:

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Siriael pisze:Brak sypania się po przegranych walkach + po stracie generała :D :twisted:
Wtedy to raczej nikt nie chciałby z nami grać :)

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Jak marzenia to marzenia :D

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Patrząc na trendy, obstawiałbym brak popychaczki + duża krowa + więcej różnych opcji synergii między bohaterami a oddziałami (jakieś hate'y przechodzące z bohatera na oddział itd.)

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Barbarossa pisze:Patrząc na trendy, obstawiałbym brak popychaczki + duża krowa + więcej różnych opcji synergii między bohaterami a oddziałami (jakieś hate'y przechodzące z bohatera na oddział itd.)
Barbarossa ja mam pomysł:

Napisz własną wersję podręcznika do VC - może buraki z GW zainteresują się tym :)

Bo jak sobie teraz pomyślę, że może będziemy mieli latające szkielety na mega nietoperkach, albo zombie giganta to wymiękam.

Swoją drogą chciałbym powrotu do Blood Lines
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Aro pisze:Swoją drogą chciałbym powrotu do Blood Lines
=D> Ja też, 6 edycyjny klimat... FTW! :twisted:
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Wszyscy by chcieli Bloodlines, ale nie liczyłbym na to za bardzo. Cud, że w WoC się jeszcze marki chaosu ostały.

Duża krowa VC to może być np. nieujeżdżany zombie dragon, nie musi to być głupie na maksa :)

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Aro pisze:(...) albo zombie giganta to wymiękam. (...)
Raczej jeżeli już to właśnie będzie nasz duży model.
Mamy bardzo mało Special Unitów w stosunku do innych armii więc również w tym zakresie można się spodziewać jakiś nowych rzeczy. Black Knechty + Varghulf + Black Coach + FellBaty w plastikach.
W Core Zombie po 2pts, Szkiele po 4pts, a Ghule po 6pts. Brak popychaczki. Brak w ogóle większości przedmiotów takich jak Hełm, Regena czy Korona. W Uzbrojeniu to na bank te great weapony, które mają aktualni Gwardziści to będą teraz halabardy. Ciekawe co mogliby wymyślić w stosunku do tego co jest w specialach... wykopywaczka raczej odpada ale jakieś monstous infranty to bardzo prawdopodobne. Teraz każda armia takie rzeczy dostaje. Mniejsze Varghulfy w unitach MI? :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted:
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2011, o 08:17 przez Daw, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Wisnia
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Battleground - Chodzież

Post autor: Wisnia »

Heh. Na razie módlmy się, żeby dane nam było pograć na aktualnym booku jak najdłużej :)

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Brak popychaczki zupełnie zmieni tą armię. Mam nadzieję, że tego nam nie zabiorą. Co do MI to może coś w stylu pozszywanych ze sobą zwłok, które zostały ożywione mocą mekromantów i wampirów. Albo wilkołaki :twisted:
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Nie zmienia to faktu, że VC i tak ssą mając w każdym oddziale tak niskie I. Vampiry na habetach 4?? Monster Vampir 2?? Przecieź na tą edkę to żal.co.uk...
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Ano racja bo gra się w ten sposób, że to co oni nam najpierw zabiją my później wskrzeszamy.
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1449
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

A ja bym po cichu liczył na jakichs skeleton archers albo xbowmen ;)
Podejrzewam, że na więcej jak 50% wyjdzie jakiś większy stwór w rare'ach.
Raczej potanieją cory i dojdzie coś do nich sensownego bo na razie to tylko opłaca się na ghulach grac.
Może jakaś katapulta ;p

Ale to takie moje ciche marzenia bo patrząc od 6 ed. to VC nie mialy nic strzelającego (procz banshee), tak więc raczej marne te nadzieje ale kto wie ;D

A jeśli chodzi o pomysły jakichś zupełnie nowych unitów to widziało by mi się... Oddział takich wampirów jak w Hom&m3 o koszcie zbliżonym do wraithów, co w czasie ruchu zmieniają się w nietoperza (latają) - szarża normalnie i działały by na zasadzie blood drinkera. Już save'a by nie musiały mieć ale załóżmy te 3A S5 i "wstawanie" to by był fajny klimacik ;)

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

takie coś to by mogli dać dla małych swarmów ...
w koncu moze by sie do czegokolwiek nadawaly :) Bat Swarms ktore zabijajac dorabiaja sobie rany
+ imo musowe potanienie Zombie Dragona, wywernie obniżyli koszt punktowy względem poprzedniej wersji,
Ten nasz smok to plewa jakich mało na 8 edycje to sie deko nie nadaje
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Daw pisze: W Uzbrojeniu to na bank te great weapony, które mają aktualni Gwardziści to będą teraz halabardy.
W wywiadzie z twórcą TK gościu wspominał, że specjalnie, żeby odróżnić Tomb Guards od Grave Guards Ci pierwsi dostali w nowym booku halabardy. Stawiałbym na kontynuowanie tej polityki przez GW. Tym bardziej, że nie będą wypuszczać nowych modeli, skoro wypuścili GG niedawno (stosunkowo). Bardziej bym się spodziewał jakiś dziwactw no i wypuszczenia plastikowych Black Knightów i Coacha.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

mowe wam ja chce wtylko nieumarła abomke albo nieumarłą chydge bądz zombie ginanta :D bo takie bydle mi sie zawsze podobało :) (dlatego mam tez demony)
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

wasze marzenia zamieniają sie w zmazy :lol2:
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Bartosz
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Bartosz »

A ja bym się ucieszył, gdyby wilki znów były fastem...
no i ktoś wcześniej wysunął pomysł z unitem wampirów jak w poczciwych Hirołsach 3 :P gdyby też miały zdolność powstrzymania kontrataku... :P

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Kościany smok ala homm.

+ ofc nowy Zombie Dragon.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Taa, najlepiej eteryczny smok, jak w herosach :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

ODPOWIEDZ