co was przyciaga lub otpycha w wapirach

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Pawelec
Plankton
Posty: 4

co was przyciaga lub otpycha w wapirach

Post autor: Pawelec »

Witm postanowiłem grać wapirami czy to dobry pomysł :D
piszcie co was przyciaga do wapirkuw a co otpycha




dziekuje z gory :D

Awatar użytkownika
Skav
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Skav »

klimat mnie przycaiga

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

taaa.... im się oprzeć trudno...

Obrazek

Awatar użytkownika
Izwor
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Izwor »

Ja zacząłem grać armią Vampire Counts, bo jest to armia która składa się z wampirów!
A one są klimatyczne i bardzo różnorodne. Każda rodzinka ma inne możliwości, itp.
Możliwość wskrzeszania szkieletów/zombie to bardzo duuży plus u tej armi. Dzięki temu możesz zaskoczyć przeciwnika...
Pozatym sam fakt wskrzeszania jest interesujący. No bo kto by nie chciał zostać nekromantą??!!

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Po pierwsze to mnie "otpycha" robienie, aż tak kretyńskich błędów. Chcesz coś napisać na forum? Napisz to w Wordzie, popraw błędy i dopiero wtedy wrzuć tutaj. Nic trudnego a przynajmniej się nie zbłaźnisz.
Po drugie...proszę nie zakładajcie tematów ni w piędź ni w oko. Jesteś nowy? Poczytaj już istniejące tematy (polecam: "Od czego zacząć?", "Która linia krwi GRACIE ???", "Wasze taktyki"). Tam dowiesz się o większości z nurtujących Cię problemów. Zacznij udzielać się w tych tematach. W innych oczywiście również.
Ten temat jako, że nie wnosi żadnej nowej sprawy (która by nie była poruszana w innych już istniejących tematach) zamykam.

Zablokowany