Zombi w natarciu

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
Daras
Wałkarz
Posty: 57
Lokalizacja: Toruń(Oko terroru)

Post autor: Daras »

Z tą liczebnością szkieli bym nie przesadzał, z light armorami kosztują 10 pts i do taniej piechoty nie należą, a osłabienie zombiaków mocno osłabi armie na piechocie.

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Tak jak mowilem a August ujal to w dobrych przykladach, zombie w skirmish'u to beznadzieja i jedyne oslabienie tej i tak slabej jednostki.

Tak przy okazji, czy nie sadzicie ze wlasnie szkielety sa za drogie? Przydaloby sie obniezenie ich kosztow chyba. Armie piechotne stalyby sie wtedy czesciej zauwazalne.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

i tak dominującym widokiem zawsze będzie taniutki black knights takie są moje prognozy.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Piechota w imperium punktowo poszla w dół, więc kierunek zmian jest odpowiedni. Może tak samo bedzie w VC. Czas pokaże.

Awatar użytkownika
August
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: August »

Też tak sądze - moim zdaniem zombie, szkielety a być może i GG pójdą punktowo w dół. BK podrożeją, to pewne :wink: . Za dużo osób nimi gra :).

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Christos pisze:Piechota w imperium punktowo poszla w dół, więc kierunek zmian jest odpowiedni. Może tak samo bedzie w VC. Czas pokaże.
bardzo możliwe orkowa piechota też staął się lepsza
możliwe że znowu pojaiwą się kloce piechoty w prawdziwym znaczeniu tego słowa

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Manfred pisze:
Christos pisze:Piechota w imperium punktowo poszla w dół, więc kierunek zmian jest odpowiedni. Może tak samo bedzie w VC. Czas pokaże.
bardzo możliwe orkowa piechota też staął się lepsza
możliwe że znowu pojaiwą się kloce piechoty w prawdziwym znaczeniu tego słowa
Masz na mysli takie jakimi juz gram od dawna :wink: Piechota powinna potaniec, droga moim zdaniem, w szczegolnosci zombie i GG.
BK moim zdaniem nie sa wcale zanizone punktowo, a najlepiej jakby BK wcale nie tykali.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

A jaki sztandar najlepiej dać GG (załóżmy, że mam jeden kloc)? Banner of barows, War banner czy Banner of doom?

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

chyba barrowsa wardowy zostawic rycerzykom a wtedy halabardowi gg dają łupnia wszystkim w okolo z wight lordem.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Heinrich_von_Tod pisze:A jaki sztandar najlepiej dać GG (załóżmy, że mam jeden kloc)? Banner of barows, War banner czy Banner of doom?
Troche nie na temat Heinrich. Prawdopodobnie i tak nie zostane moderatorem VC, ale trzymajmy sie tematu topica ok?

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Christos pisze:
Heinrich_von_Tod pisze:A jaki sztandar najlepiej dać GG (załóżmy, że mam jeden kloc)? Banner of barows, War banner czy Banner of doom?
Troche nie na temat Heinrich. Prawdopodobnie i tak nie zostane moderatorem VC, ale trzymajmy sie tematu topica ok?
tym razem się pomyliłeś ;)

GG ? to zależy ja np. bede dawał warbanner,
jeżeli w oddziale będzie wight lord to lepiej BoB (wight najlepiej bsb z ha.,sword of kings i gem of blood ew. można go na chabete w tej edycji dać)

ale wracamy do martwych umysłów :D

Awatar użytkownika
Izwor
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Izwor »

Ja zombie wystawiam żadko. Raczej jako upychacz punktów (gdy innych fixów nie mam).
Pozatym uważam, że zombie nadają się tylko do wskrzeszania (jest ich więcej niż szkieletów).
Mają wtedy za zadanie osłaniać innene marszujące oddziały albo obcinać marsz przeciwnika...
Są baardzo przydatne na krasie jeśli udana nam się już w pierwszej turze zaszarżować jakąś obsługę maszyny
(wskrzeszanie na 7+ potem BoA albo czar).
Podsumowywując... dobre ale nie do wystawiania :P tylko dop wskrzeszania.

Qba
Chuck Norris
Posty: 509
Lokalizacja: Lewa Flanka - Mielec

Post autor: Qba »

GG - albo warbanner albo Barrows. Na turnieje polecam jednak War Banner - wyższy static.

Awatar użytkownika
Shax
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Shax »

Zamiast Bot Barrows wole dac 5 ghouli.i dzieki temu sie do nich przekonałem:D.

Hmm od zombie wole szkielce z 4+AS.Zombie padają jak muchy.Od wszystkiego a Klockiem szkielich idzie powalczyc a przedewszystkim mozna w nich ugrzęznąc.Jak zatrzymają grlai na całą Bitwe to sie spłacja stukrotnie.
Zmobie do trzymania generała.

Szczerze mówiąc chciłbym miec zombie w skirmiszu.
Powinni potanic piechote u nas.
Bo Kloc orków jest tannszy od kloca szkieletów.i duzo lepszy.(przynajmnije w statystykach.

Awatar użytkownika
Skolim
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Skolim »

Ach nie ma to jak widok zombii zganiającyh KoTR z damselką. Ach dla takich momentów warto żyć :D . Nie gram VC (czasami sobie pogram dla przyjemności) ale zombii w mojej armii to podstawa. Trochę Necro i mamy hordę w której gdy 1 zombii pada, 3 wstaje. Widok przeciwnka jak za jego szeregami pojawiają się zombii, zawsze pokrzepia moje serce. Najlepsze jest że grajać przeciw VC często rywal nie wie co zdispelować " 2d6 zombii .... wchodzi" :P Nie wybieram szkieli dlatego że są droższe o 2 pkt + to że zwykle dokupuje im się jakieś gadżety.

Awatar użytkownika
Shax
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Shax »

To jest najlepsze że czasem NIe wiadomo co zrobic wpuścic ten czar czy trzymac kosci na lepszy?DLa VC obie wersjie są dobre. 8)

Wincu
Pseudoklimaciarz
Posty: 32
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Wincu »

Bodajże Alessio Cavatore pisal ze specjalnie zawyzyli koszt piechoty a zanizyli Black Knightow. W nowym booku pewnie to skoryguja.

Awatar użytkownika
Shax
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Shax »

Wincu pisze:Bodajże Alessio Cavatore pisal ze specjalnie zawyzyli koszt piechoty a zanizyli Black Knightow. W nowym booku pewnie to skoryguja.
JA tam bym nie miał nic przeciwko zanizeniu piechoty ale nie BK.IMHO ich koszzt jest odpowiedni do ich wartości.

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Mam pytanie dotyczące Zombiaków. Czy jak bohater ma The Carstein Ringa to może się po śmierci odrodzić w oddziale zombiaków ?

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 735
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

nie może.

Zablokowany