VC w stylu piratow

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

mam pytanko chciałbym zrobić moją armię VC w stylu piratow (chęć na umarlą bretę odeszła analizujac koszta)

i tu mam pare pytań czy jako ludzie obeznani w figsach nie mielibyście kandydata na Jacka Sparrowa ogólna koncepcje mam skąd wziąć martwe małpki ptaki itp (tzn papugi)

i jak do cholery wkleić tam klimatycznie BK?

byłbym wdzięczny za pomoc

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

No mi kawaleria nijak nie pasuje do takiej armii - chyba że ktoś mi to jakoś by uzasadnił.

Tutaj znajdziesz figurki które powinny się przydać przy tworzeniu wilków, o przepraszam - wampirów morskich. :)

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Black knighci w armi piratow? ; / Lepiej sobie ich odpusc i zagraj na piechocie...
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

Ice-T pisze:mam pytanko chciałbym zrobić moją armię VC w stylu piratow (chęć na umarlą bretę odeszła analizujac koszta)
i jak do cholery wkleić tam klimatycznie BK?
byłbym wdzięczny za pomoc
Też kiedyś chciałem zrobić vampiry piratów ( zaraz po tym jak skonczylem wampiry krasnoludy ;) ) a nawet mam już 2 oddziały zombie, ale do rzeczy, co do BK to miałem taki wypas pomysł ale nie zrobiłem go bo nie są mi aż tak potrzebni. Można by zrobić ich jako konkwistadorów na koniach w tych pomponiastych gaciach, z rapierami i z tymi łódkowymi hełmami.

Awatar użytkownika
Inkwizytor
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: Zad Trolla; Koszalin

Post autor: Inkwizytor »

Ewentualnie jeżeli chcesz dodać swojej armii nieco smaczku i potraktować ją z przymrużeniem oka, to mozesz popróbować ulepićz GSu koniki morskie ;)
Niedługo zaatakuje nas kosmiczna lejąca się galaretka.

A i tak wszyscy zgnijemy w kobiałce ;)

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

W którymś White Dwarfie była kiedyś armia Strigoi, gdzie za black knightów robiły lekko przekonwertowane psy chaosu. Autor dokleił im trochę futra z jakiegoś włosia i występowały w armii jako wilkołaki. Też ciekawy pomysł, jak widać do wszystkiego trzeba jakoś konstruktywnie podejść.

Awatar użytkownika
Aragorn007
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 105
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Aragorn007 »

Mnie tam armia Wampirów Piratów nijak pasuje :/ Niby fajny klimat ożywionych marynarzy jednak co ma wampir czy nekromanta do piractwa czy żeglarstwa :?:

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

A jak wampiry podróżują przez morza/oceany? (odsyłam do klasyki gatunku)

Zazwyczaj w trumnach na statkach. Żywiąc się załogą ;)

Awatar użytkownika
Izwor
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Izwor »

Christos pisze:A jak wampiry podróżują przez morza/oceany? (odsyłam do klasyki gatunku)

Zazwyczaj w trumnach na statkach. Żywiąc się załogą ;)
Ale w takim razie cała załoga nie może być nieżywa! Bo przecież z umarlaka wampir krwi nie wypije :P
Klimat statku-widma ze szkieletami-piratami nie pasuje do wampirów!
Wampiry pływały statkami tylko w towarzystwie kilku podwładnych. Cała reszta statku nie była świadoma jego obecności :)
Mogli najwyżej się domyślać. W końcu co jakiś czas ktoś ginął w tajemniczych okolicznościach :)

P.S.
Proponuje przeniesienie do jakiegoś osobnego tematu... np. na temat flufu :)

Proszę bardzo.
Christos

Awatar użytkownika
LinuX
Mudżahedin
Posty: 278
Lokalizacja: Pełna Kurwa z krainy winem i wódką płynąca

Post autor: LinuX »

Mój znajomy sprzedaj pełną armię(częściowo pomalowane na poziomie ponad Table Top) zombie piratów...
Wino Wino, Wino do dna...
http://youtube.com/watch?v=7LGFYgh0juQ&feature=related Pełna kurwa!
Shino na turnieju:
-Ile BK?
Ja: 18
-Jest Regenka?
-Nie
-Klimat
XD

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Nordri pisze:W którymś White Dwarfie była kiedyś armia Strigoi, gdzie za black knightów robiły lekko przekonwertowane psy chaosu.
Służę uprzejmie: armia Erica Hagena. Na dole wywiadu są dwa linki: do zdjęć i do listy armii. Polecam oba.

Co do armii, to rozumiem, że to nie mają być Zombi Piraci? Tylko "zwykłe" VC? To trzaby troszke pogłówkować, i BK rzeczywiście tak sobie pasują...
Pamiętam za to, że na którymś amerykańskim GT była armia VC zrobiona na ... kanibali. Ghule jako dzikusy w przepaskach biodrowych itp., wampiry jako "witch doctors". Jakby poszukać na którymś "GW coverage", to by się znalazło. Mogę napisać, że w mojej opinii pomysł i realizacjia wypaliły.
Pozdrawiam,
Krzysiek

EDIT: Mam i kanibali. Nieco się pomyliłem, to nie było przy US GT, tylko ktoś zrobił do lustrii. Zapraszam

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

tak to ma być armia zwykła VC ale ni holera piratów kawalerzystów

kminiłem jako wighty imperium z Gamezone wyglądaja jak konkwistadorzy trochę sie ich pokombinuje i już coś :D

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

link

Stąd można zaczerpnąć parę pomysłów lub nawet kupić :)

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

A co za problem zrobić kawalerię w stylu hiszpańskiej kawalerii kolonialnej... zgrabne lance z proporczykiem, czako na głowę, kurtki z klapami z gieesu, może fajnie wyglądać. Tylko konie koniecznie bez bardingu!

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

A jako lord sierżant Garcia z gnijącym brzuchem:)

Zablokowany