Moderacja - Organizacja

Vampire Counts

Moderator: misha

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Moderacja - Organizacja

Post autor: Christos »

No to witam wszystkich już oficjalnie jako moderator tego forum.
Czyli jednak się pomyliłem i szacowne grono decydentów (kimkolwiek są) postanowiło zaufać mi na tyle, żeby jeszcze raz oddać w moje rączki :twisted: ten dział. No i dobrze.

W tym temacie będziemy poruszać kwestie związane z moderacją. Jeśli macie jakieś uwagi, prośby, skargi itp. wyżyjcie się tutaj (ale bez przesady ;) )

Pierwsza sprawa która chciałbym poruszyć to wygląd forum. Jak widzę namnożyło się działów podzielnych na podfora, co mi osobiście nie bardzo się podoba. Ale chciałbym poznać Wasze zdanie. Jeśli większość będzie chciała podziału to... przemyśle to :twisted:
Taki sposób organizacji jest może dobry w przypadku kwestii zasad gdzie szafa zamknięte sprawy przyporządkowuje do konkretnych działów, ale jak dla mnie taki zabieg w juz i tak dosyć szczegółowym dziale jakim jest VC (czy jakikolwiek dział innej armii) to niepotrzebne "rozmydlenie" tematu. Nie widzę sensu przeskakiwanie z podfora do innego podfora, a jeśli będzie się chciało być na bieżąco to będzie trzeba tak robić.
Ale żeby nie było że jestem despotą to pozwolę Wam się wypowiedzieć. Zamieszczam prostą ankietę ale od razu zastrzegam że jej wynik nie będzie o niczym przesądzał. Bardziej interesują mnie Wasze argumenty.

EDIT: zmiana trochę tytułu wątku (misha)
Ostatnio zmieniony 16 sty 2007, o 21:00 przez Christos, łącznie zmieniany 7 razy.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Popieram, dzieki tym dziwadlom z chaosu i helfów co zwie sie jeszcze większymi podizałami rzadko odwiedzam tamtejsze fora. Jest tutaj dobrze jak jest i nie potrzebne jest dalsze szufladkowanie.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Podział na podfora za dużo zamiesza. Przecież nie będziemy mieli tu 100 tematów, więc nie trzeba dzielić na podfora. Tak jak jest, jest łatwiej i nie wydziwiajmy. Jedynie popieram podfora w dziale zasad bo tam uważam to za pomysł sensowy, ale dzielenie VC na podfora jest niepotrzebne.

PS do Christosa: W dziale zombi z rozpędu zrobiłem tego posta, bo chciałem to wrzucić do tematu o GG i BK i wszedłem do Zombi przez przypadek. Sorry

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Welcome aboard captain :twisted:

Moim zdaniem taki wyglad forum o VC jaki jest jest idealny. Latwy i przejrzysty, bez niepotrzebnego klikania w ta i spowrotem. Poza tym kazdy uzytkownik naszego podforum zna juz uklad i chyba nikt jak na razie nie narzekal.
pzdr
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Szczerze mówiąc obawiałem się że zostane zakrzyczany, że podział na podfora to dobry pomysł i w ogóle, ale cieszę się, że tak sie nie stało. Jak na razie wszystkie odpowiedzi są na nie ;) Oczywiście poczekamy jeszcze, żeby wszyscy mogli sie wypowiedzieć.

Przykleiłem też temat o rozpiskach. Nie ma sensu żeby spadał. Bedzie go trzeba potem szukać, a tak jest stale pod ręką.

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Christos jak mozesz to przyklek tez temat Galeria Umarlych ktory zapodalem jakis czas temu. Ma sluzyc dla wszystkich coby swoje wypociny pokazywali.
Co do podforow jeszcze - glosowanie do tej pory jasno wskazuje ze jestesmy podobnego zdania :)
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

żadnych podziałów na podfora to tylko miesza :)

Awatar użytkownika
Balduran
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Post autor: Balduran »

Aktualny wyglad forum VC jest bardzo przejrzysty, wiec nie widze powodu aby go zmieniac :wink:

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Myslę, że jeśli chodzi o podfora to sprawa jasna. Poczekam jeszcze z tą ankietą do "po-świętach" i ją zamkną.

Wesołych Święt wampirzątka :twisted:

Awatar użytkownika
Balduran
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Post autor: Balduran »

I wzajemnie :)

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Głosowałem na TAK, co by brat miał troche roboty :) i dlatego że jako wierny imperialista muszę tępić nieumarłych na wszystkie sposoby :)

Pozdr po świętach, w czasie których nie ma prawie co jesć, bo wszystko co na stole to ryby (poza pierogami z kapustą). Co to ja delfin jestem żeby ciągle ryby jeść?

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Wywaliłem ankiete. Na 16 głosów 87% przeciw, więc sprawę podfor uważam za jasną, klarowną i zamknięta ;)

Pozdrawiam.
Christos

P.S. A co Ci się brat nudzi w robocie? Nie masz co robić?

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Wiekszość działów armijnych ma pod nazwą armii opis (mniej lub bardziej udany, mniej lub bardziej smieszny). Pomyslałem żeby też pod VC coś dopisać. Pytanie tylko co?

Czekam na propozycje ;)

Awatar użytkownika
Skav
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Skav »

co tak śmierdzi ... a to tylko moja armia

(z warcrafta )

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Mortuus Semper Fidelis :twisted:

Awatar użytkownika
Shax
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Shax »

Funernal fog :evil:

Albo

Si Nagash pros nobis qui est contra nos.

Jeśli Nagash z nami któż przeciw nam.
Orginalnie było jesli Bóg z nami któż przeciwko nam. ale zmiana motorem postępu wiec zmieńmy

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

"Non omnis moriar" - Nie wszystek umrę. (Horacy)

Trup-tu-tupta (Warcraft 3)

Ew. coś o atmosferze radosnego ożywienia na cmentarzu po pojawieniu się tam nekrosa. ;)

Awatar użytkownika
Shax
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Shax »

Lepsze bedzie memento mori

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

"Wy, którzy tu wejdziecie, porzućcie nadzieję."

:twisted:
Obrazek

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

Rot in Pieces

ODPOWIEDZ