Która linią krwi gracie ???

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Która linią krwi gracie ???

Post autor: szczurek »

Jak w temacie .Jezeli graci kilkoma na zmiane to ktorymi najczescie :)
Chccialbym z ciekawosci co po VC i BD jest najbardziej obecnie popularne ;) :D
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Fojtolator
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 150

Post autor: Fojtolator »

kiedys przez krotki okres gralem BD ale siedo nich zrazilem. teraz gram na zmiane VC i strzygami

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Ja w VI ed. gralem BD i milo to wspominam :D teraz zaczne zapewne strzygi :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

Zawsze lubiłem necrarchów. Była to moja pierwsza armia, jeszcze w V edycji. Teraz wracam do wąpierzy, i pewnie znowu tymi panami.
Lubię magię :)

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Ja najczęściej biorę BD (kumpel widząc go w akcji stwierdził, że jest on niczym krasnoludzki wojownik na koniu :lol: ) potem Casztanami, ale mam zamiar pobawić się niedługo necrarchami (też lubię magię:])

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Moja ulubiona rodzinka to BD....ale na rowni mnie wiecej stawiam Strigoi. Chyba preferuje jednak walczace bloodliny. Nigdy niegralem natomiast Necrach i Lahmia, jakos mi nie pochodza.

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Strigoie. Chociaz na 2000 i więcej to tylko jako suplement do Master Necromancera. Przynajmniej jeden z Bat Formem (a najlepiej dwóch).

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Christos pisze:Strigoie. Chociaz na 2000 i więcej to tylko jako suplement do Master Necromancera. Przynajmniej jeden z Bat Formem (a najlepiej dwóch).
Christos grasz na Master Necromancerze ? Jakie kombo wybierasz na nim?
Dajesz mu tez do towarzystwa jakichs innych nekrosow czy juz wtedy tylko jakichs thralli?
Mysle ze gra na Masterze to troche ryzykowne, gosc jest wrazliwy na ataki, jak Ci go ubija to mozna chyba walizki pakowac.
Jakie masz doswiadczenia z tym gosciem?

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

może nie mam zbyt dużo doświadczenia bitewnego wampirami ale Blood Dragoni i Strigoi są moimi ulubionymi... za co? za to że są do walki bo od czarownia są moim zdaniem nekromancerzy a nie wampiry :wink:

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Matusz nie do konca masz racje. W koncu w swiecie Warhammera Wampiry wlasnie to stworzenia dysponujace silna magia, ktora wykorzystuja do swoich niecnych planow :twisted:
Nekromanci owszem, ale moim zdaniem nigdy nie dorownaja Wampirom w kwestii magii, nawet jako Licze.
Moje wyobrazenie o wampirach to potezni wojownicy, dysponujacy magia ale ktora jest tylko wsparciem dla ich zdolnosci fizycznych. Stad chyba upodobanie do BD i Strigoi 8)
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Dimmu
Chuck Norris
Posty: 469
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Dimmu »

A ja gram rodziną Vladimira;) a dlaczego ... bo maja zajebisty klimat;) i bardzo ladne figórki ... i w sumie są uniwersalni;)

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

masz racje i wiem że ja jej nie mam ale po prostu mi klimat czarujących wampirów nie podchodzi :wink: Fluffowo najfajniejsi są Von Cartsteini, może przez ten wizerunek wykreowany przez telewizje i te ich szlacheckie klimaty.. narazie grałem bardzo mało bitew wampirami i jeszcze nie traktuje ich nawet jako drugiej armii ale być może moje upodobania do wampów klepaczy sie zmienią, bo narazie to z przyzwyczajenia robie z nich rzezaczy (lizardy :))

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Może koledze chodziło o vampirki z rodziny BD to wtedy się zgodzę, że magami dobrymi nie są, bo z założenia mają być oni wojownikami. Ale spójrz na necrarchów, np. taki 3 levelowy necrarch pod pakowany Forbidden lore, Dark acolyte i/lub the awakeing to jest rzeźnik. Żaden necrus mu się nie równa.

A swoją drogą to jakie ustawienie na lordowskim necrarchu uważacie za najlepsze (chodzi mi o przedmioty i bloodlines itp.)

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Dimmu pisze:A ja gram rodziną Vladimira;) a dlaczego ... bo maja zajebisty klimat;) i bardzo ladne figórki ... i w sumie są uniwersalni;)
Kurcze, akurat VonCarsteini maja moim zdaniem najgorsze figsy z wszystkich rodzin, pozniej sa niestety Strigoi. Reszta ma figurki do przyjecia ale tez nic wspanialego.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Skav
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Skav »

ja gram strigoiami podoba mi się ich klimat i bloodline :P

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

ja kupiłem tego wampira na blood dragona (Reaper - koszt ok. 17zł)

Obrazek

i moge polecić ponieważ jest świetny..

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Dla mnie ten gosc bardziej podchodzi pod Von Carsteina, owszem ma kupe zbroi ale cos mi sie nie dokonca podoba jako BD, ale to juz moj guscik.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

podchodzi bardziej pod BD ;) ale zeby nie bylo watpliwosci mozna mu zmienic glowke (na jakas z helmem) :)
P.s-wydaje mi sie ,ze i tak sie to troche pozmienia tzn. wraz z nowym bookiem do VC zmienia pewnie linie krwii i osoby ktore nastawiaj sie tylko na power zaczna grac czyms innym ;)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
August
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: August »

Na thralla VC jest jak znalazł :). BD jednak bym widział w maksymalnej ilości blach :wink: chociaż chyba też ujdzie.

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

nie cierpie tych podstawek :? na szczęscie jestem już po tym cholernym odcinaniu jej i po malowaniu. Jego pomalowana wersje mozna zobaczyć w galerii

zresztą ja go używałem jak dotąd 2 razy, raz był thrallem VC a drugi lordem BD :wink:

Zablokowany