3 poziomy miasta

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sir_Ling
Wałkarz
Posty: 59

3 poziomy miasta

Post autor: Sir_Ling »

Ostatnio naszła mnie dosyć szalona myśl. Czytałem już na forum, że ktoś wpadł na to, żeby zrobić tak, że jest miasto, a pod nim są kanały na innej makiecie do których podczas rozgrywki można swobodnie wchodzić i wychodzić. Naszła mnie myśl, by wprowadzić osławionego ,,Ducha Grugriego" (z ,,Przygód Gotreka i Felixa) jako taką mejscówę ,,u góry". Do tego Z pokładu można by obsadzić np. krasnoludzkim inżynierem działo przy burcie i móc ostrzeliwać jakieś fragmenty miasta. Co o tym myślicie?
"Jak kobieta o czymś nie mówi, to nie znaczy, że tego nie chce. Zdarza się też, że kobieta mówi coś, a ma na myśli coś zupełnie innego.,, - Zoltan Chivay - gra Wiedźmin

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Hmmm. Nie jestem specem we fluffie krasnali, ale wyprawy na Mordheim mają miejsce jakieś 500 lat przed "obecnymi czasami" - czy aby technika na tyle poszła naprzód, żeby aż coś takiego dało się wkleić do miasta?

Pomysł jest ciekawy tylko zastanawiam się, na ile ci inżynierowie byli w stanie coś takiego skonstruować w tych czasach :D

Chociaż jakieś sterowce (może nie aż tak wielkie jak Duch Grungniego) pewnie były... wala mi się w domu nawet WIP takowego (sam balon póki co robiony) ;)

Awatar użytkownika
Sir_Ling
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: Sir_Ling »

To można by po prostu użyć tego w warheimie, który (nie czytałem zbyt uważnie) dzieje się w czasach współczesnych. A to jest fajna miejscówka, bo w warheimie można by używać go na każdej mapie, nawet na pustkowiach.
"Jak kobieta o czymś nie mówi, to nie znaczy, że tego nie chce. Zdarza się też, że kobieta mówi coś, a ma na myśli coś zupełnie innego.,, - Zoltan Chivay - gra Wiedźmin

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Mhm. Powinno pasować do Warheima. Do Mordheima zresztą może też - nie mówię, że to zły pomysł ;) Z czego zrobisz ten sterowiec?

Awatar użytkownika
Sir_Ling
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: Sir_Ling »

Nie znam się zbytnio na modelach. Myślałem o styrodurze a potem obklejeniu balsą. Chciałbym też zrobić cały model jako nie-makietę z balonem i innymi duperelami. Słyszałem, że fw ma wydać właśnie słynny sterowiec za jakiś czas. Oczywiście nie chce wydawać 1000 zł za słabej jakości model, którego i tak najwyraźniej można używać tylko w grze z kolegami.
"Jak kobieta o czymś nie mówi, to nie znaczy, że tego nie chce. Zdarza się też, że kobieta mówi coś, a ma na myśli coś zupełnie innego.,, - Zoltan Chivay - gra Wiedźmin

Awatar użytkownika
Aveer
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Aveer »

Sir_Ling pisze:Oczywiście nie chce wydawać 1000 zł za słabej jakości model, którego i tak najwyraźniej można używać tylko w grze z kolegami.
Takich bzdur to nie pisz. Może i Forge World wydaje drogie modele, ale na pewno nie słabej jakości. O klasę wyprzedzają modele GW.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Model z FW może będzie piękny i dobrej jakości, ale drogi i może być, obawiam się, niezbyt grywalny - lepiej zrobić samemu, jeśli ma służyć za makietę do Mordheim.

ODPOWIEDZ