Prośba moderatorska - update 13.09.2007!

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Prośba moderatorska - update 13.09.2007!

Post autor: Skavenblight »

Jak wszyscy wiemy, jest to forum o WFB, ale ze względu na drobny kącik Mordheim, jaki tu istnieje, miałabym prośbę, by w nim nie śmiecić.
Na razie moja prośba dotyczy wyłącznie tematu band mordheimowych. Jest ogólny temat "Bandy w Mordheimie", ale nie widzę powodu, by nie były tu też obecne tematy poświęcone oddzielnym bandom.
Jednak bez przesady. Nie zakładamy oddzielnego tematu o Middenheimie, Averlandzie czy Reiklandzie - jak trzeba, to od razu dajemy "Mercenaries" czy "Najemnicy"; akurat te bandy niewiele się od siebie różnią, nie na tyle, żeby się tu rozmieniać na drobne.
Wszelkie nowości a propos tego forum będę pisać tutaj, na razie to wszystko. Miłej wizyty w Mieście Potępionych.
Ostatnio zmieniony 17 gru 2008, o 01:15 przez Skavenblight, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
Skav
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Skav »

zalozcie rozmowy rozne w klimacie mordheim

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Są przecie, tylko się inaczej to nazywa ;)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Jak zwykle kaszana, patrz niżej :)
Ostatnio zmieniony 4 lip 2007, o 21:33 przez Skavenblight, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Kochani bardziej-doświadczeni-gracze [i zresztą wszyscy] Mordheim!

W niedzielę [8.07.2007] wyjeżdżam na dwa tygodnie. Ponieważ [w tym wypadku na szczęście] nie jest to forum aż tak tętniące życiem, samą moderacją będę mogła pokierować z kafejki internetowej, którą mam zamiar w Muszynie często odwiedzać. Sądzę, że nie będzie za dużo spamu i przenoszenia do innych tematów, więc dam radę. Jednak nie na wszystkie posty będę mogła odpowiadać. Nie oszukujmy się - jestem tu dyżurnym odpowiadaczem na pytania ;) bo sporo graczy tutaj jest jednak niedoświadczonych [ach, ci battlowcy!].

Dlatego chciałam serdecznie prosić panów i panią [może Kinga się pojawi, skoro ma tu konto], którzy w Mordheim siedzą już trochę czasu, o pomoc. Odpowiadanie na pytania o zasady, nawet durne ;) i takie tam sprawy propagandowe.

Zaś kolegów z Dębowej Tarczy, w szczególności wiceszefa Dwalthrima, proszę o zaopiekowanie się młodymi graczami z Warszawy i okolic. Żeby nam się nie zmarnowali ;) Warszawa w końcu rośnie w siłę!

Dziękuję Wam serdecznie, wierzę, że mnie nie zawiedziecie :)

A jak ktoś mi tu naspamuje, albo co, to nawet na odległość pourywam to, co Wy macie, a ja nie! :P

Wasz kochający mod - Zaraza ;)

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

Spoko Moaroko, majonez i rokoko :wink:
Krzyżyk na droge, a my tu sobie porządzimy i coś niecoś zaradzimy :D
Nie bój żaby Natalia, damy rade! 8)
Jak dobrze pójdzie to moze nawet bez zbytniej poruty i bardachy :twisted: :P

:arrow: Wszystkie pytania odnośnie klubu proszę na pm lub maila. Na forum coś może mi czasem umknać...
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Dwalthrim pisze:Spoko Moaroko, majonez i rokoko :wink:
Krzyżyk na droge, a my tu sobie porządzimy i coś niecoś zaradzimy :D
Nie bój żaby Natalia, damy rade! 8)
Jak dobrze pójdzie to moze nawet bez zbytniej poruty i bardachy :twisted: :P
Świetnie :D Dzięki!
Już jestem spokojniejsza ;)


P.S. Wypiłeś tyle ile ja, czy więcej?
;)

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

To życzę miłych wakacji! - ciekawe czy uznasz to za spam :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

Oj będzie się działo na forum przez te dwa tygodnie :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Noir
Mudżahedin
Posty: 278
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń

Post autor: Noir »

EEE tam... bez 16 postow dziennie pisanych przez Skavenblight to mozna powiedziec, że "nic sie nie dzieje, przerwa jakaś czy coś, nuda, nic sie nie dzieje" ; P

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Nilgar pisze:To życzę miłych wakacji! - ciekawe czy uznasz to za spam :)
Tego akurat nie, ale jak znów zrobicie rozwałkę z jakiegoś tematu, jak z tymi Hirstami, to gotujcie się na bolesną śmierć :twisted:
Motor pisze:Oj będzie się działo na forum przez te dwa tygodnie
Z Twojej strony chyba niespecjalnie, Ty, Ty... Ty battlowcu! :P
Noir pisze:EEE tam... bez 16 postow dziennie pisanych przez Skavenblight to mozna powiedziec, że "nic sie nie dzieje, przerwa jakaś czy coś, nuda, nic sie nie dzieje" ; P
Prawie się wzruszyłam ;)

Dobra, nie spamujcie mi tu :) Wyjeżdżam tylko na dwa tygodnie, i to nie jedyne dwa tygodnie w te wakacje :)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Chłopcy, zajmijcie się grzecznie sobą, jak mnie i Haka nie będzie [6.08.-18.08], dobrze? Youngbloodów proszę o niezaspamowywanie mi forum, szukanie odpowiedzi na pytania w tych, bądź co bądź, nielicznych 20 tematach, a starych wyjadaczy proszę o opiekę i niezniechęcanie youngbloodów ;) i niezmiennie o pomoc w kwestii zasad, jakby ktoś miał wątpliwości... ja na 99% nie będę wpadać, bo jedziemy w miejsce zapomniane przez bogów! [wszystkich].

Co do zgłoszeń na Polcon, to powiem co i jak w stosownym temacie. O uczestnikach turnieju też nie zapomnimy :)

Całusy,
Kochająca Zaraza :badgrin:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Wyjeżdżamy w sobotę po raz ostatni w te wakacje, znów na 2 tygodnie. W przypadku pytań o turniej na Bazyliszku będziemy uściślać w miarę na bieżąco, lecz forum musi poza tym poradzić sobie samo.

A zatem proszę:

- o niespamowanie, niezakładanie bezsensownych tematów by zadać pytanie, na które odpowiedź jest już w istniejących, niewywoływanie flejmów celem popisania się lub odegrania za stare krzywdy.
- o opiekę nad mniej doświadczonymi graczami - tę prośbę kieruję nie tylko do mego klubu, ale do wszystkich.
- o kulturę osobistą.

W przypadku niestosowania się - bolesna kara.

Do miłego ;)

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Miłego wypoczynku :)
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

ODPOWIEDZ