psy witch hunterów - jakie figurki i skąd

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rob
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże
Kontakt:

psy witch hunterów - jakie figurki i skąd

Post autor: rob »

Ostatnio szukam róznych figurek psów witch hunterów i nigdzie nie mogę znaleźć nic ciekawego. mam dwa rodzaje psów jakie były w bandzie hunterów i nie chcę aby figurki się powtarzały.

znalazłem figurkę firmy reaper miniatures

http://www.monolith-icon.eu/sklep//inde ... od_id=3475

czy wie ktoś jakie ma ona rozmiary? czy to jest rozmiar 25mm, 28mm czy jakiś wiekszy?

czy macie jakieś ciekawe linki do sklepów z klimatycznymi figurkami psów?
skąd wziąć takie figurki?
nie lubię grzebać się w gs ani z żadnymi formami, odlewami itp.
Emp/DoCh

"Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują" A.E.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4455
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

O figurkach do WH, nie tylko psach, możesz poczytać TUTAJ.

Awatar użytkownika
rob
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże
Kontakt:

Post autor: rob »

Kiedy po raz ostatni logowałeś się na ten portal? wyrzuca mnie z opisem "unknown user-agent".
Emp/DoCh

"Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują" A.E.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4455
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

rob pisze:Kiedy po raz ostatni logowałeś się na ten portal? wyrzuca mnie z opisem "unknown user-agent".
Strona działa. Używasz Fire Foxa? Bo inne przeglądarki gryzą się z serwerem na którym jest Najmita.net.

Awatar użytkownika
rob
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże
Kontakt:

Post autor: rob »

faktycznie na firefoxie działa bezproblemowo - dzięki
Emp/DoCh

"Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują" A.E.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Mam tego psa, do którego podałeś linka. Niedobry do WH jest, mieści się tylko na kawaleryjskiej podstawce i wielki jak stodoła w porównaniu z normalnymi figurkami psów. Powinny się w miarę mieścić na 20x20, chociażby na skos.

Najprościej znaleźć pieski z Chronopii, one swego czasu były popularne i dobrze spełniają zadanie wściekłych rotweilerów łowców czarownic ;)

Awatar użytkownika
rob
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże
Kontakt:

Post autor: rob »

Dziękuję uprzejmie szanowna moderatorko. Właśnie o taka radę mi chodziło. :wink:
Pozdrawiam
Emp/DoCh

"Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kontaktują" A.E.

Awatar użytkownika
Cormagh
Dr. House
Posty: 365
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Cormagh »

Reaper produkuje jeszcze parkę buldogów - są naprawdę bajkowe, choć dokładnego rozmiaru nie znam (powinny być mniejsze od tej bestii). Jeśli nie one, to pozostaje Ci raczej oferta GW - ja poza klasycznymi mordheimowymi mam jeszcze jakieś starocie od WE i chyba z 40K (wszystkie zakupione na Allegro lub eBayu)
Nic tak nie przekona w dyspucie, jak dwie stopy krasnoludzkiej stali między łopatkami. Trudno zignorować tak celny argument.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mam w sobie taki potencjał, że gdybym tylko chciał, rzuciłbym do swych stóp cały świat. Na szczęście dla świata jestem na to zbyt leniwy...

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

Polecam obadac adekwatny temat na: http://azylium.vot.pl/ForumsPro/viewtopic/t=56.html, w którym poruszamy również kwestię figurek piesków :)
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

ODPOWIEDZ