Galeria Mordheim

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Zgadnijcie, jakiego skilla Tomek będzie najczęściej brał dla arabskiego kupca? ;)

Oto pani ochroniarka ;) Malowana przeze mnie jakiś czas temu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Leszczu_
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Leszczu_ »

Tak jak napisałem na NG. Figurka bardzo fajnie pomalowana, zwłaszcza zielone elementy.
Tylko na tej focie wygląda jak w okularach... :P Ale jak już pisałem to może być wina zdjęcia...
Generalnie naprawdę ładny model :wink:

Btw to figs z reapera?

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Z Reapera, z DHL. Rasha Bladedancer, czy jakoś tak.
A jej oczy to była masakra :? ona ma takie dziwne jakieś... cud, że w ogóle jakoś wyglądają...

Awatar użytkownika
sojowy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 127

Post autor: sojowy »

=D> Bardzo ładnie dobrane kolory i całkiem porządne malowanie. Ale model ma twarz niezbyt piękną..

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Bardzo ładne malowanie. IMO jedna z lepszych Twoich figurek. Chociaż ja bym może jeszcze trochę włosy rozjaśnił.

Jest jedno ale:
Equipment: Sword, light armour, shield and helmet.
Tutaj jest tylko miecz - nawet 2 :).

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

malowanie ladne, jedno mnie tylko zastanawia czemu poziom malowania spodni tak bardzo odstaje od poziomu tego czegos zielonego - zielony ma ladne lagodne przjescie - natomiast na niebieskim widze tylko 2 warstwy - psuje to troche ogolny efekt.
Obrazek

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Mój prawie skończony rat ogre:
Obrazek
Co ew. poprawić?

Awatar użytkownika
Leszczu_
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Leszczu_ »

@Telchar - no nareszcie coś z nim zrobiłeś... :wink: Imo wygląda naprawdę fajnie :wink: Jedyne co możesz rozważyć to zrobienie mu tych pryszczy/narośli w innym niż cielisty kolorze ale to luźna propozycja :)
na niebieskim widze tylko 2 warstwy
ja tam widzę 3 (chyba że miejscami to światło się odbija, ale watpię):wink:

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

@Telchar
Propownowałbym rozjaśnić nieco szmatkę i nos :)


Edit:
Co sadzicie o takiej kolorystyce marienburga:
Ciuchy,szmatki itp. -zielony (scorpion green)& niebieski (50% ice blue& 50%enchanted (?) blue)
Pióra, ozdoby i inne pierdoły- żółty (golden yellow)
Serwis społeczności Mordheim
www.najmita.net

check it out!

Awatar użytkownika
Leszczu_
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Leszczu_ »

@Motyl - imo kolorystyka bandy to indywidualny wybór. Co do zaproponowanej przez ciebie, to figsy mogą wyglądać nieco "oczojebnie" ale to w końcu marienburg i moim zdaniem im to pasuje :wink:

Awatar użytkownika
sojowy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 127

Post autor: sojowy »

Leszczu_ pisze:@Motyl - imo kolorystyka bandy to indywidualny wybór. Co do zaproponowanej przez ciebie, to figsy mogą wyglądać nieco "oczojebnie" ale to w końcu marienburg i moim zdaniem im to pasuje :wink:
Marienburgerzy to takie koguty. Ja osobiście na coś taki lans ubraniowy wolę szkarłat ze złotą nicią.
Co do szczurogra, to jest prześliczny, przypomina mi dreski z mojej szkoły.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

sojowy pisze:=D> Bardzo ładnie dobrane kolory i całkiem porządne malowanie. Ale model ma twarz niezbyt piękną..
Ma ogólnie słabą rzeźbę twarzy. Ale nie będę się usprawiedliwiać, twarze babek z Reapera są dość drobne i dopiero uczę się je malować - ona i tak wyszła znacznie lepiej niż Oksana :)
Asassello pisze: malowanie ladne, jedno mnie tylko zastanawia czemu poziom malowania spodni tak bardzo odstaje od poziomu tego czegos zielonego - zielony ma ladne lagodne przjescie - natomiast na niebieskim widze tylko 2 warstwy - psuje to troche ogolny efekt.
Kerim mawiał coś w stylu: "A teraz odłożę figurkę, żeby jej bardziej nie popsuć". I coś w tym jest - czasem człowiek na siłę chce za dużo poprawiać i zamiast tego psuje... warstw tam było z 5, ale mania poprawek niestety zdołała je zamaskować :)

Telchar - fajny szczuroogr. Też malowałam ten model, ale mój [znaczy Haka] jest Murzynem ;) natomiast widzę, że da się zrobić z niego fajnego "białasa" :)

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

@Telchar - no nareszcie coś z nim zrobiłeś... Wink Imo wygląda naprawdę fajnie Wink Jedyne co możesz rozważyć to zrobienie mu tych pryszczy/narośli w innym niż cielisty kolorze ale to luźna propozycja Smile
Już nic nie ruszam, zacząłem go malować ponad rok temu... mam już dość. Przez ten czas pomalowałem 4 bandy, a on czekał na swoją kolej. Teraz tylko podstawka, lakier i do klepania :D.
@Telchar
Propownowałbym rozjaśnić nieco szmatkę i nos Smile
Są rozjaśnione, tylko fota pod kątem i nie za bardzo widać.
Telchar - fajny szczuroogr. Też malowałam ten model, ale mój [znaczy Haka] jest Murzynem Wink natomiast widzę, że da się zrobić z niego fajnego "białasa" Smile
Dziękować. Też myślałem o wersji nigga nigga, ale chciałem żeby pasował do reszty ekipy, a tam same białasy.

Awatar użytkownika
Inkq
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: =][=Legion=][=

Post autor: Inkq »

Model do powoli tworzonego Reiklandu, dokładnie Champion.

Obrazek

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

malowanie nie specjalne...wyglada jakbys mial go zaraz zdipowac... ale jak do grania to lepsze takie cos niz szary model (chyba ze to wina foto...kotre nie jest najwyzszej jakosci..)

najbardziej po oczach kuje jego oko z pierwszej foty... troche chlpak ma zeza ;) (ale oczy to udreka nas wszystkich...dlatego ja gram bretka ;D)

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

A mi on przypomina ludzika, takiego do makiet kolejarskich, ale bardo mi się podoba :P
Serwis społeczności Mordheim
www.najmita.net

check it out!

Awatar użytkownika
Inkq
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: =][=Legion=][=

Post autor: Inkq »

Gobo dzięki za pozytywną ocenę: ale jak do grania to lepsze takie cos niz szary model :) Oznacza to że jednak warto bylo go malowac.

Natomiast Motyl zaskoczyłeś mię swoja oceną. :wink:

Awatar użytkownika
Wojtku
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 188

Post autor: Wojtku »

Motyl pisze:A mi on przypomina ludzika, takiego do makiet kolejarskich, ale bardo mi się podoba :P
Mi się kojarzy jego twarz z zabawkami PLAYMOBILE: Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

ludzik lego :o

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Też miałam skojarzenia z ludzkiem lego, tj. jeśli chodzi o oczy :)
Ale tym się Inkwizytorze nie przejmuj, malowanie oczu to masakra, zawsze łapię stresa jak mam je malować :)

ODPOWIEDZ