Galeria Mordheim

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Leszczu_
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Leszczu_ »

w zamyśle to miało być światło z oczodołów... pierwszy raz takie coś robiłem i dlatego wyszło jak wyszło
W takim razie polecam ten tutorial http://www.coolminiornot.com/go.php/go/ ... hp/aid/288? - mi się bardzo przydał przy szamanie zwierzoludzi :wink:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Azganoth
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azganoth »

Bardzo mi się podoba zarówno figurka jak i malowanie, jeśli utrzymasz poziom przy pozostałych modelach to zapowiada się naprawde świetna banda :D

Awatar użytkownika
Himitsu
Plewa
Posty: 8
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Himitsu »

dzięki za tutorial skorzystam przy najbliższej okazji :)

Awatar użytkownika
Inkq
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: =][=Legion=][=

Post autor: Inkq »

Wybranie modelu, sam model i malowanie niczego sobie. Himitsu.


PS. Himitsu to ten sam Himitsu z cytadeli? :wink:

Awatar użytkownika
Himitsu
Plewa
Posty: 8
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Himitsu »

dokładnie ten sam co na cytadeli gildii i kilku innych forach (czy jak to się tam pisze :P )

Awatar użytkownika
Inkq
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: =][=Legion=][=

Post autor: Inkq »

Himitsu pisze:dokładnie ten sam co na cytadeli gildii i kilku innych forach (czy jak to się tam pisze :P )
Witam kolegę 8)

Awatar użytkownika
Leszczu_
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Leszczu_ »

Zgodnie z zapowiedzią poprawiłem szatę na kapitanie i trochę innych szczegółów... Jeszcze co nieco mam zamiar podciągnąć (zauważyłem parę niedoróbek po zrobieniu zdjęcia...) ale mniej więcej tak się będzie prezentował w efekcie końcowym :wink:
Obrazek

Tutaj większa fota
Obrazek

I na dokładkę pierwszy z Myśliwych
Obrazek

Zdjęcia jak to u mnie, czyli nie za specjalne ale muszą wystarczyć :P

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

mysliwy bardzo dobry, szykuje sie fajna banda ;]

Awatar użytkownika
Inkq
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: =][=Legion=][=

Post autor: Inkq »

Zdjęcia w porządku.

Co do modeli. Kapitan bardzo przyjemny i podobnie myśliwy, tylko ten kołczan z tyłu wydaje sie pobrudzony. :wink:

Awatar użytkownika
Leszczu_
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Leszczu_ »

Co do modeli. Kapitan bardzo przyjemny i podobnie myśliwy, tylko ten kołczan z tyłu wydaje sie pobrudzony. :wink:
Fakt, że kołczan nie wyszedł za specjalnie... Może jeszcze coś z tym zrobię :wink:

Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

Leszczu: bardzo ładne, czyściutko pomalowane figurki. Ten płaszcz to od wood elfów?

a tu, żeby nie dublować postów, mój elf ranger (kislev):
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?t=7837&start=100

Awatar użytkownika
Wojtku
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 188

Post autor: Wojtku »

świetny łowca bardzo mi się podoba. kolorystyka bardzo mi pasuje :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

No, no niezłe, do kapitana nie mam zastrzeżeń ;). Możesz swobodnie do PMoTM 10 wrzucić.

Ten drugi to chyba bergjager? Wyszedł dobrze, ale przydałoby mu się płaszcz rozjaśnić i ten kołczan, chyba że to wina foty. Zdjęcia są dużo lepsze od poprzednich - widać progres (albo w końcu znalazłeś instrukcję do aparatu 8)). BTW zdjęcie kapitana trochę forum rozjeżdża zdaje mi się... No i gdzie jesienne podstawki ??

Resztę moich światłych komentarzy usłyszysz wkrótce irl... ;)

Awatar użytkownika
Leszczu_
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Leszczu_ »

@Telchar - No bergjager, bergjager - przecież wyraźnie napisane że myśliwy :P Płaszcza nie chcę już bardziej wyciągać żeby nie powstał za duży kontrast ( w rzeczywistości w zagłębieniach nie jest taki jasny). Kołczan - nie będę się tu fotą zasłaniał - jest do poprawki :wink:

Instrukcję mam po niemiecku a wiesz kiedy ostatnio "szprechałem"... :D Generalnie fotki robię metodą prób i błędów :)

@Macmet - dzięki :wink: Płaszczyk od WE jak napisałeś.

A co do twojego elfa to naprawdę spoko. Znam ten model, który sam nie jest za specjalny ale tobie udało się z niego coś wycisnąć i już za to spory plus :) (to taki atak klonów sam mam kilku...) Jak wnioskuję z kolorystyki, futerka na kapturze i podstawki to najemnik do Kislevu? 8)

Awatar użytkownika
lord_t71
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: lord_t71 »

myśliwy bardzo ok. tylko ten kołczan musisz poprawić (wygląda jakby był ubrudzony :P ) ogólnie bardzo ok. maluj tylko tak dalej :wink:

Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

Leszczu_ pisze:Znam ten model, który sam nie jest za specjalny ale tobie udało się z niego coś wycisnąć i już za to spory plus :) (to taki atak klonów sam mam kilku...)
O nie :wink:, plastikowe klony są inne trochę, to jest metal z 5 edycji, czyli w tym samym klimacie co one, ale ciut ładniejszy :P
Mam takie pytanie z innej beczki: ktoś wie jak się nazywa taki pan z reapera? Kiedyś go w jakimś sklepie internetowym widziałem, teraz nigdzie go nie ma, nawet w reaperowej wyszukiwarce go nie mogę znaleźć, tylko na jakimś forum przypadkiem na niego trafiłem, stad zdjęcie...

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Felix i Gotrek, pomalowani rekreacyjnie już dawno temu, ale fotki kurzyły się u Tomka na kompie.

Obrazek

I od tyłu:
ObrazekObrazek

Nie są jacyś fajerwerkowi, bo w sumie to były tylko figsy, które się kurzyły i czekały na malowanie od dawna. Użyteczne są niespecjalnie. No ale są.

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

nie sa zli...tylko topor Gotreka jest slaby w porównaniu do reszty ;)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

A topór tak, ogólnie bronie były robione z lekka na odwal.
Figurki zresztą będą się kurzyć na półce, więc malowane tylko po to, by się kurzyły pomalowane ;)

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

musze za brode za to pochwalic...bo ona wyszla fajnie ;] z reszta plaszczyk felixa tez ql ;] mzoe troche jeszcze jakiejs jasnej barwy na nim brakuje ;]

ODPOWIEDZ