Galeria Mordheim

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Galeria Mordheim

Post autor: Lunn »

Tak mnie coś naszło...
Dlaczego jeszcze tu nie ma galerii? :P
No to teraz będzie.
Wrzucajta tutaj fotki Waszych band :). Ja niedługo coś swojego zamieszczę, bo pierwszych 4 Norsów stoi już w podkładzie :)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Pewnie jutro albo pojutrze najpóźniej ukażą się tu zdjęcia mojego Karnawału, bo na Dragonie zaliczyliśmy sesję zdjęciową ;) cierpliwości zatem...

EDIT: Dobra, już są.

Obrazek
Wódz i błazny z przodu.

Obrazek
Wódz i błazny z tyłu.

Obrazek
Kultyści z przodu.

Obrazek
Kultyści z tyłu.

Obrazek
Brutale po kolana w kupach ;)

Obrazek
PB wraz z Panią Plaguebearerową - prawie jak nasza reprezentacja na Dragonie :)

I najlepsze! Wózek!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I widok bandy z lotu ptaka... [tylko tu widać, co jest na dachu wózka]
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Robią wrażenie! Śliczna banda :)
Bardzo fajnie zrobiony niebieski, pomarańczowy też ładny choć to dość dziwny kolor ;)
Wózek świetny, moim zdaniem lepszy od tego GW
Jedyne co mi się nie do końca podoba to skóra tych ludków - jak dla mnie trochę za mało wyraźnie rozjaśniona, ale to może być też wina zdjęć.

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Przedawnione ale zawsze :)
Obrazek
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Lunn - niektóre zdjęcia są z lampą, inne bez. Coś za coś, tu lepsze kolory, tam gorsze rozjaśnienie skóry ;) Najlepiej bandę zobaczyć w naturze.

Kurka - fajny, choć trochę... opalony ;) ale i ja się opaliłam w sobotę na turnieju, więc nie narzekam :)

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

karnawał chaosu to jakaś porażka , najbrzydsze modele jakie chyba kiedykolwiek wyszły do mordki i fluff robiony na siłę BŁEH


ale malowanie bardzo ładne

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Nie zgodzę się, zwłaszcza z naciąganym fluffem, ale to chyba oczywiste :) Każdy jednak ma swoje zdanie.

Najbrzydsze modele, jakie wyszły do tego systemu, to moim zdaniem... krasnoludy. Można złożyć wspaniałe krasnoludy ze starych metali, ale te paskudztwa z Mordheim przebija tylko Skull Pass :x

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Mój warlock. Kolory na zdjęciu wyszły trochę ciemniejsze, ale generalnie widać o co chodzi. Podstawka będzie jak mi się zachce zrobić ;).
Obrazek
Co do krasnoludów zgadzam się, jednak moim zdaniem beardlingi i slayer dają radę - moge nawet powiedzieć, że mi sie podobają. A najbrzydsze z mordheimowych figurek to są ghule.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tylko czekać, aż wyciągnie miecz Rhezebela i mi kogoś zdzieli ;)
Fajny. Figurka jest bardzo ładna w ogóle.

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Jedna z najlepszych figurek Reapera. U mnie leży chyba od roku i czeka w naprawdę dłuuugiej kolejce ale kiedyś się wezmę :?

Awatar użytkownika
gnom
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Gnomowa Dziura w Sosnowcu

Post autor: gnom »

Obrazek

Przepraszam za jakość zdjęcia. Postaram się wymienić na lepsze. Figurki pochodzą z nieistniejącej już hiszpańskiej firmy Dragon Run. U mnie stronnicy

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Średnio widoczne. Na rozmazanych zdjęciach wszystkie przejścia kolorów są płynne ;)

Tym niemniej, wyglądają nieźle. Natomiast co mnie zachwyciło, to podstawki! Świetne są!

Awatar użytkownika
gnom
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Gnomowa Dziura w Sosnowcu

Post autor: gnom »

Sam je wytwarzam i niedrogo sprzedaje :wink: , ale nie tylko podstawki. robimy wszelkie elementy dioram i budynków z żywicy. Drzwi, okna, nagrobki, potrzaskane ołtarze, fontanny, beczki,skrzynki, barykady.
Postaram się wkrótce wrzucić fragment ulicy z budynkami i naszymi odlewami.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Nasz kołchoz do tej pory odlewał tylko na pół gwizdka... teraz w klubie będziemy odlewać częściej i więcej, żeby makiety i podstawki miały to coś...
Wrzucaj. Galeria Mordheim to nie tylko figurki przecież :)

Awatar użytkownika
gnom
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Gnomowa Dziura w Sosnowcu

Post autor: gnom »

Obrazek

Wykopałem w moim kompie coś jescze. Klasyczny Szczuroogre z połowy lat 80-tych.(Games Workshop, a w zasadzie Marauder). Fajny bo niespecjalnie wielki.Kiedyś należał do mnie, obecnie w kolekcji TruePunk'a

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

:shock:
Strasznie dziwna figurka! Widzę, że stara... kurczę, taki malutki jakiś, jak na szczuroogra :D

To jak przy szczurach jesteśmy, to pokażę coś... klubowego :) zdjęcia są z tegorocznego Dragonu, więc takie sobie, jeśli chodzi o figurki. No, ale COŚ widać.
http://paradoks.net.pl/viewgallery/2304
Tutaj są szczurki naszego Jednego-Z-Dwóch-Szefów, Bolsa [grałam nimi ze 2 lata :) ]. Praca zbiorowa w pełnym rozumieniu tego słowa - jest tam trochę moich bardzo wczesnych konwersji [skaven z blunderbussem, i ten z mieczem na plecach], wczesnych konwersji Bolsa [te maczugi z GSu powalają :D ] oraz niewczesnych [zaraz znajdę lepsze zdjęcie ratogra]. Większość malował brat Bolsa [na zdjęciu tylko ułamek bandy], ja chyba z 5 + szczuroogra właśnie. Na tym zdjęciu widać jego tył. A tu najbardziej w prawym dolnym rogu widać kawałek warlocka, który dostał nagrodę na WM2006 w kategorii youngblood [oczywiście brat Bolsa malował].

http://paradoks.net.pl/viewgallery/2351
Jeszcze raz szczuroogr, ale niewyraźnie.

Akurat jest to najładniejsza figurka w bandzie - z tego względu, że Bols naprawdę się do konwersji przyłożył [te wyrdstony na podstawce wszystkim się bardzo podobały, a na lewym ramieniu, nie wiem, czy widać, siedzi mały szczurek, który jest "mózgiem" tego głupka i podpowiada mu co robić ;) ], a ja do malowania. Co do reszty moich "dzieł" u skavenów to pomińmy... malowanie tak by zrównać poziom z poziomem 13-latka sprzed roku [który teraz maluje naprawdę bardzo dobrze, no ale na czymś się człowiek uczy!] jest wyczerpujące, zwłaszcza jeśli robi się to o 1 w nocy dzień przed wyjazdem na turniej...

Ale cóż, spisują się - dzisiaj do spółki z Possessedami wciągnęły nosem witch hunterów i Karnawał :D

EDIT: Jeszcze jedno zdjęcie znalazłam -co prawda widać szczuroogra z daleka, ale chociaż z przodu.
http://paradoks.net.pl/viewgallery/2352

EDIT2: A to już nie moje, znalezione na youtube. Dzieci-Kwiaty czy doskonały kamuflaż, a może dar od Gorka czy Morka? ;) Uśmiałam się nieźle, oglądając to...
http://www.youtube.com/watch?v=MOqCR66bzzU

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Imperial assassin:
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Większego nie dało rady zrobić? :( Nie mogę zbytnio dojrzeć... przynieś go na następne spotkanie...
z daleka figurka wydaje się ok :)

Awatar użytkownika
Miszczu
Chuck Norris
Posty: 429

Post autor: Miszczu »

Miałem przyjemnosc podziwiac ratraka Bolsa na turnieju :). Kawał dobrej roboty :). Z wielka przyjemnoscia grało mi sie z ta banda :) (zresztą na sotatnim zdjeciu jest widoczne zdjecie z naszej potyczki:))

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

z daleka figurka wydaje się ok
To dlatego zdjęcie takie ;).

ODPOWIEDZ