Warszawski Klub Dębowa Tarcza

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Klub Dębowa Tarcza w sklepie Wilcza Jama

Post autor: Kapitan Hak »

Z najwyższą przyjemnością chciałbym wszem i wobec oznajmić, że Klub Dębowa Tarcza przeniósł się do nowej siedziby!

Dzięki uprzejmości Marcina Zahorowicza współpracujemy teraz z warszawskim sklepem Wilcza Jama.

Obecnie jesteśmy na etapie przygotowań do wystartowania z właściwą działalnością Klubu, taką jak turnieje, kampanie etc., a mianowicie budujemy starannie i cierpliwie nasze klubowe Mordheim (wraz ze stołem do settingu Empire in Flames... a w przyszłości pewnie też Karak Azgal) :).

W dalszej perspektywie planujemy również zajęcie się innymi systemami skirmishowymi, takimi jak Warlord, Necromunda, czy Gorkamorka.

Zapraszamy serdecznie osoby chętne do wstąpienia do Klubu - jeżeli liczycie na emocjonujące rozgrywki, w miłym towarzystwie, na profesjonalnie wykonanych makietach, nie zawiedziecie się, choć pamiętajcie, że przynależność do Klubu to również obowiązki, takie jak budowanie klubowych makiet (postawmy sprawę jasno: jeżeli mamy coś osiągnąć, musimy to zrobić wspólnie).

Osoby zainteresowane proszę o kontakt przez priva.

Sklep Wilcza Jama mieści się przy ul. Światowida 49, w pasażu handlowym, w pawilonie 35.

Obrazek
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Robacek
Mudżahedin
Posty: 207

Post autor: Robacek »

o super to bym mial blisko;] mam pytanko a kiedy organizujecie jakies gry tam zeby mozna bylo wpasc i sie poduczyc o co kaman?

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Robacek pisze:o super to bym mial blisko;] mam pytanko a kiedy organizujecie jakies gry tam zeby mozna bylo wpasc i sie poduczyc o co kaman?
Nie wiem, kiedy w najbliższym czasie będziemy grali, ale jak coś, damy znać na forum.

Awatar użytkownika
Robacek
Mudżahedin
Posty: 207

Post autor: Robacek »

oki. cierpliwie czekam:)

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

Jakby co można nas znaleźć i na Fb: http://www.facebook.com/DebowaTarcza ;)
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

ostatnio na naszej klubowej stronie pojawiło sie parę artykułu odnośnie tworzenia/przerabiania makiet. Zapraszam do lektury: http://debowatarcza.vot.pl/prace-modelarskie/blog.html
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

ODPOWIEDZ