Kluby Mordheim

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Kluby Mordheim

Post autor: Ushabti »

Sorki Skavenblight, że Ci śmiecę, ale tutaj tez chciałem to ogłosić:

Postanowiliśmy z kolegami zrobić małą mapkę, głównie dla początkujących graczy (ale i nie tylko), z położeniem jak największej ilości klubów bitewnych w Polsce. Korzystamy z Google Earth, więc dokładność map jest całkiem-całkiem. Pewnie nie raz zastanawialiście się jak dojechać do jakiegoś klubu w innym mieście, tak jak poczatkujący zastanawiali się, gdzie można znaleść jakiś ciekawy klub w ich rodzimej miejscowości... chcielibyśmy zrobić taka bazę klubów na jednej mapie, może się nawet sprawdzi...

Jakby co link TUTAJ a to krok po kroku wyjaśnienie jak sobie poradzić z dodawaniem klubów:

1. Wybierasz "Mapa klubowa"
2. klikasz na przybliżoną pozycję swojego klubu
3. Manewrujesz powiększeniem tak, żeby trafić w jak najwłaściwszy punkt
4. Wypełniasz dostępne pola (title: nazwa klubu; info: czyli najtreściwiej jak możecie co dacie radę o nim powiedzieć- skupcie się na grach w jakie gracie; URL: link do strony klubowej; image: logo jeśli posiadacie; marker: wybierzcie opcję czy zaliczacie się do klubów, sklepów czy "innych")
5. Klikasz na "update location" i czekasz na akceptację administartora.

Jeśli się nudzisz możesz zaznaczyć podobnie (choć łatwiej) swoje położenie na mapie graczy- jako twój opis będzie widoczny Twój profil ze strony.

Opcja niestety tylko dla zarejestrowanych użytkowników (kwestia porządku, żeby nam nikt pod opcją "kluby" burdeli czy kasyn nie zaznaczał).

Panią Mod proszę o wyrozumiałość ;)
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Nie masz za co przepraszać, to może bardzo ułatwić odnalezienie gracza komuś, komu wydaje się, że mieszka na mordheimowej pustyni.

Inicjatywę popieram. Nawet to przykleję, o.

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

Stwierdziliśmy, że bez sensu jest, żeby ludzie musieli się rejestrować, by widzieć mapę klubów, wprowadzono więc pewne zmiany:
- mapę klubów (ale nie graczy) moga widzieć wszyscy
- zaznaczać kluby może każdy zarejestrowany użytkownik i nie jest wymagana akceptacja administratora

Mam nadzieję, że to ułatwi sprawę...
Jakby ktoś miał jeszcze jakieś sugestie to się nie krępujcie ;)

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Bardzo słuszna inicjatywa - dobrze, że mapę mogą widzieć też ludzie niezalogowani!

Wrzuciliśmy namiary na "Dębową Tarczę"...

Jedno pytanie: orientujesz się, jak wrzucić "avatarka", co by logo klubu się wyświetlało?
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

Cóż... z Avatarkami admin nie ma zielonego pojęcia w czym problem, ale nie chcą się wyswietlać, choć powinny i z technicznego punktu widzenia działają...
Ale ich nie ma jak wszyscy widzieli... :?

Póki co mam nadzieję, że wystarczy na razie sam znacznik i opis... nie zapomnijcie dostać że jesteście klubem Mordheim (bo zaznaczają się różne) i dorzućcie w URL link do jakiegoś kontaktu (najlepiej stronki klubu).
Odzew i tak jak na razie mniejszy niż się spodziewaliśmy, ale może jeszcze się rozrusza...

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

wystarczy na razie sam znacznik i opis
Wystarczy w zupełności; nie ma problemu.
dorzućcie w URL link do jakiegoś kontaktu
Chcemy to uczynić, jednak póki co stronka jest mocno zdezaktualizowana i więcej by mylących informacji na niej odwiedzający znalazł niż jakichkolwiek aktualnych. Mam jednak nadzieję, że ten stan rzeczy wkrótce się zmieni.
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Epidural
Pseudoklimaciarz
Posty: 20
Lokalizacja: Krater Pana Cieni

Post autor: Epidural »

Dodałem lokalizację komorowskiego kołchozu - nazwa robocza klubu to Klub Rababubez. Jak widać na mapie jest to miejsce do którego teoretycznie nie dochodzi żadna droga (w rzeczywistości jednak droga jest). Zapraszam wszystkich na przygodne sparingi.

ziopal
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Post autor: ziopal »

ech a we wrocku pustka...

Awatar użytkownika
00dexter
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141

Post autor: 00dexter »

Witam

NIe wiem dlaczego ale owa mapa nie działa mi prawidłowo. Więc tylko jedno szybkie pytanie czy w okolicach Tychów i Katowic istnieje życie Mordheim

Awatar użytkownika
Einstein
Mudżahedin
Posty: 244

Post autor: Einstein »

najmita.net <- tam szybciej dostaniesz odpowiedz

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

00dexter pisze:Witam

NIe wiem dlaczego ale owa mapa nie działa mi prawidłowo. Więc tylko jedno szybkie pytanie czy w okolicach Tychów i Katowic istnieje życie Mordheim

istnieje w Katowicach, spotkania co tydzień

ODPOWIEDZ