Poszukiwany, poszukiwana

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Poszukiwany, poszukiwana

Post autor: Skavenblight »

Założyłam ten temat, bo poczułam przemożną moderatorską chęć przyklejenia czegoś nowego ;)

A tak serio - w tym temacie ogłaszamy się z chęcią gry i poszukiwaniem delikwentów do ogrania ;)

Ja zacznę - szukam kogoś z okolic Krynicy/ Muszyny, kto miałby czas [i warunki!] zagrać ze mną w lipcu, jakoś od 8 do 20 będę, więc mam prawie 2 tygodnie czasu na to.
Godziny - preferowałabym przedpołudnie i wczesne popołudnie ze względu na godziny pracy Kapitana Haka ;)
Miejsce - w zasadzie obojętne. Byle by były warunki. Makiet niestety nie przywiozę choć nie wykluczam, że kilka machnę na miejscu.
Dodatkowe wymagania: jeśli nie jesteś większym zboczeńcem ode mnie i pierzesz skarpetki, to nie ma problemu ;)

Jednocześnie przypominam, że w Warszawie też się z chęcią umawiam. Najchętniej u Faberów.
Mam dwie bandy, więc mogę jedną pożyczyć. Proxowanie siostrzyczek z undeadów nie jest mi obce, żadnych wyzwań się nie boję :P
Zapraszam.

Awatar użytkownika
Kazadoee
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kazadoee »

Ktoś z Torunia, kto by zagrał.
Wystawię Witch Hunters. Mam podręcznik.

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Skavenblight klub Hobbit w Nowym Sączu z chęcią cię przyjmie na grę :] Mamy tu makietkę niczego sobie kilka band też jest. Ja osobiści e gram Witch Hunterami. Klub znajduje się na ulicy Jagielońskiej 50a http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc ... mit=Szukaj
(tamten punk powinien być przesunięty ciut na południe do skrzyżowania Jagielońskiej z Mickiewiacza, klub znajduje sie na rogu) czynne od 11stej do 17stej.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Sykstus pisze:Skavenblight klub Hobbit w Nowym Sączu z chęcią cię przyjmie na grę :] Mamy tu makietkę niczego sobie kilka band też jest. Ja osobiści e gram Witch Hunterami. Klub znajduje się na ulicy Jagielońskiej 50a http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc ... mit=Szukaj
(tamten punk powinien być przesunięty ciut na południe do skrzyżowania Jagielońskiej z Mickiewiacza, klub znajduje sie na rogu) czynne od 11stej do 17stej.
O, świetnie! Odezwę się do Was, ino powiedz mi, czy dojazd z Muszyny jest bardzo problematyczny? :)

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Nie no bez problemu trza uważnie patrzyć na znaki. Tak przy szybkiej jeździe 20min bez problemu zajmie dojazd. Zresztą byle kogo nie spytasz to na 99,9% ci powie gdzie jest NS :P Bo to jedno z większych miast w okolicy...
Ostatnio zmieniony 29 cze 2007, o 21:07 przez Sykstus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Sykstus pisze:Nie no no problemu trza uważnie patrzyć na znaki. Tak przy szybkiej jeździe 20min bez problemu zajmie dojazd.
A takim jakimś środkiem komunikacji w stylu PKS? Czy coś w ten deseń?

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

PKS-y są, busy są tylko z Muszyny to pewnie nie często ;/

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Sykstus pisze:PKS-y są, busy są tylko z Muszyny to pewnie nie często ;/
Dobra, coś wymyślę. Na pewno nadciągnę z moim Chaosem :twisted:

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Witch Hunterzy są gotowi na spalenie na stosie heretyków :P Tylko muszę ostrzec że nasze bandy nie są jakoś zarąbiście rozbudowane w sumie zabieraliśmy się za grę kilka razy gdyż tu czy tam nieprawidłowo graliśmy (ah te zasady)np Mój priest aktualnie może 2 poziomy zdobył :PP Ale za to mam paczkę 5 Flagellantów z flailami i podniesionym Wsem i inicjatywą...

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

a ja sie przyznam ze tez gram w mordheima i tez Skavenami (no mam chwilowa przerwe) juz z rok nie gralem
z checia bym sie zmierzyl no ale ta kwestia paru km pozostaje problemem
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

max pisze:a ja sie przyznam ze tez gram w mordheima i tez Skavenami (no mam chwilowa przerwe) juz z rok nie gralem
z checia bym sie zmierzyl no ale ta kwestia paru km pozostaje problemem
Od razu wiedziałam, że jesteś szaleńczym umysłem na miarę Mordheim ;)

A są jakieś szanse, żebyś np. na Polcon przyjechał? Bo wiesz, 1.09 są DMP, a dzień wcześniej... turniej Mordheim :)

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

Skavenblight pisze: Bo wiesz, 1.09 są DMP, a dzień wcześniej... turniej Mordheim :)
:shock: Jak to :?: :o
To już pewna data? Jaki odzew w naszym mordheimowym światku :?:
Nieładnie Pani Natalio tak terminy chomikować... :P :wink:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Patrz niżej ;)
Ostatnio zmieniony 2 lip 2007, o 20:57 przez Skavenblight, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Dwalthrim pisze:
Skavenblight pisze: Bo wiesz, 1.09 są DMP, a dzień wcześniej... turniej Mordheim :)
:shock: Jak to :?: :o
To już pewna data? Jaki odzew w naszym mordheimowym światku :?:
Nieładnie Pani Natalio tak terminy chomikować... :P :wink:
Polcon. Raczej tak. To znaczy data Polconu pewna i raczej będzie tam ten turniej ;)
Turniej będzie mniej lub bardziej luźny w zależności od ilości i jakości ;) graczy. Sama forma - zobaczymy - jak mówiłam, jeśli liczba graczy nie dopisze, może to być coś luźniejszego.

Spodziewam się kilku osób z Warszawy, Motora i Buddy z Lublina [mam nadzieję, że nie tylko, ale oni na DMP przyjadą] oraz Krakowa, który, znając życie, nie odpuści ;) Rzecz jasna wszyscy inni również są zaproszeni, nie tylko "Miasta Osi" ;)

Co do terminów - czytaj klubowe forum ;) Przecież pisałam o scenariuszach... ;)

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

@max z tego co się orientuję w zeszłym roku w Rzeszowie odbywała się kampania mordheimowa prowadzona przez Musleya, poza nim gra jeszcze Zielony i Ermidius kiedyś chyba Lizakami pogrywał.
@Skavenblight dziś mnie Budda namówił na turniej na 5000 w WFB właśnie na Polkonie przed DMP, na dzień dzisiejszy wybór jest dla mnie prosty 1 miejsce WFB 2 Mordheim i to się chyba już nie zmieni, tym bardziej, że bardzo prawdopodobne jest to, że na tegorocznych DMP mogę nie zagrać bo w sobotę mogę mieć poprawkę z matematyki.
Obrazek

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

Motor pisze:@max z tego co się orientuję w zeszłym roku w Rzeszowie odbywała się kampania mordheimowa prowadzona przez Musleya, poza nim gra jeszcze Zielony i Ermidius kiedyś chyba Lizakami pogrywał.
a tam kampania ]:->
byl jakis turniej par ale tam ]:-> szkoda gadac skavenki w pojedynke najlepsze
a Ermidius gral lizardami kiedys
ostatnio cos ich wzielo ale to innych graczy]:->
tylko jak graja ludzie w mordke to nikt ze mna nie chce grac
bo w pojednykach 1 na 1 nie przegralem jeszcze ]:->
skavenki poprostu duzo tanio i mocne
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Motor pisze: @Skavenblight dziś mnie Budda namówił na turniej na 5000 w WFB właśnie na Polkonie przed DMP, na dzień dzisiejszy wybór jest dla mnie prosty 1 miejsce WFB 2 Mordheim i to się chyba już nie zmieni, tym bardziej, że bardzo prawdopodobne jest to, że na tegorocznych DMP mogę nie zagrać bo w sobotę mogę mieć poprawkę z matematyki.
A Mordheim jest w piątek ;) Zdążysz zagrać, spakować manatki i wrócić do Lublina :P

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Batll jest i w Piątek i w sobote i w niedziele....

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Shakin' Dudi pisze:Batll jest i w Piątek i w sobote i w niedziele....
Na NG jest napisane 1-2.09. Kiedy to się zmieniło?
EDIT: Aaa - o PreDMP chodzi?
Trudno - życie to sztuka wyborów.

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

a na polkona nie przyjade chyba bo watpie by ekpia z rzeszowa miala ochote ]:-> sorki ale takie sa fakty
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

ODPOWIEDZ