Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Turniej Mordheim w Warszawie - Polcon 2007

Post autor: Skavenblight »

Jeszcze zanim Mordheim zostało zgładzone przez Kometę, w mieście tym kwitła rozpusta, której większość ludzi nie potrafiła stawić czoła, wpadając coraz bardziej w jej otchłań. Tajemnicze kulty Slaanesha, handel narkotykami - w pewnych dzielnicach było to na porządku dziennym do tego stopnia, że nawet się z tym nie ukrywano. Wydawałoby się, że zagłada miasta powinna położyć kres tym praktykom. Tymczasem stało się inaczej. Wielu zepsutych szlachciców bogaciło się tam na nie do końca legalnych interesach, wielu z nich też postanowiło odzyskać należny im majątek. Kult Slaanesha, choć niedoceniany przez wielu, osiadł na dobre w Mordheim i jego okolicach. Plotki głoszą, że w noc Geheimnisnacht sześciu kapłanów zamierza odprawić szczególny rytuał. Wyznawcy Pana Rozkoszy nie zawahają się zabić każdego, kto stanie im na drodze. Jeśli zechce na niej stanąć. Jeśli nie zachłyśnie się, jeśli nie wpadnie w pułapkę... tej nocy bowiem może się zdarzyć wszystko.

Spójrzcie w niebo. To właśnie ta noc.


Klub Dębowa Tarcza i organizatorzy konwentu Polcon 2007 zapraszają Was na jedyny i niepowtarzalny turniej Mordheim, który odbędzie się w Warszawie podczas w/w konwentu. Turniej będzie w klimatach Slaanesha - bezpieczny dla nieletnich i niedemoralizujący bardziej niż słuchanie Manowara, to możemy obiecać ;)

Termin: 31 sierpnia [piątek] 2007, godzina okołoporanna [10-11].
Miejsce: Teren konwentu Polcon.

Informacje na temat konwentu, miejsca, dojazdu, cen wejściówek itd. na oficjalnej jego stronie - http://warszawa2007.polcon.pl/

Do 10 sierpnia obowiązuje zniżka na wejściówkę grupową. Lepiej więc się zdecydować w miarę szybko.

POST TEN BĘDZIE EDYTOWANY W MIARĘ AKTUALIZACJI.
REGULAMIN I SCENARIUSZE ZNAJDUJĄ SIĘ POD LINKIEM PONIŻEJ.
I oczywiście dodawane będą zgłoszenia.
Regulamin i scenariusze znajdują się pod tym LINKIEM

LISTA ZGŁOSZONYCH
1. Maciej "Pedros" Kawończyk, klub Powergamers, Warszawa, Middenheim, rating 98
2. Krzysztof Wiśniewski, klub Dębowa Tarcza, Warszawa, Beastmen Raiders, rating 97
3. Tomasz "Kapitan Hak"/"Bols" Wiśniewski, klub Dębowa Tarcza, Warszawa, Skaven Clan Eshin, rating 96 => będzie grał w zależności od liczby graczy i zapotrzebowania na sędziów
4. Natalia "Skavenblight" Kaszuwara, klub Dębowa Tarcza, Warszawa, Carnival of Chaos, rating 81 => będzie grała w zależności od liczby graczy i zapotrzebowania na sędziów
5. Paweł "Motor" Fiutka, klub Moria, Lublin, Skaven Clan Eshin, rating 96
6. Michał "Launcelot" Siedlecki, Warszawa, Reikland, rating 91
7. Marcin "Sykstus" Potoniec, Nowy Sącz, Witch Hunters, rating 121
8. Robert "Ulryk" Młotkowski, Warszawa, Orcs & Goblins, rating 120
9. Krzysztof "GONZO" Badowski, Czoko Hunters, Lublin, Marienburg, rating 118
10. Michał "M.T." Tybuś, klub Dębowa Tarcza, Brwinów, Skaven Clan Eshin, rating 114
11. Dominik "Azaghal" Dalbiak, klub Dębowa Tarcza, Warszawa, Dwarf Treasure Hunters, rating 100
12. Ludwik Kopiec, Czoko Hunters, Lublin, Beastmen Raiders, rating 120
13. Piotr "Cartman" Karpiński, klub Ordin, Warszawa, Reikland, rating 111
14. Wojtek Krzyżanowski, Czoko Hunters, Świdnik, Ostland, rating 126
15. Tomasz Ulanowski, Warszawa, Middenheim, rating 113
16. Konrad "ironhead" Kuźmiński, Błonie, Undead, rating 103
17. Necro, Nowy Sącz, Dwarf Treasure Hunters, rating 60parę ;)
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2007, o 18:31 przez Skavenblight, łącznie zmieniany 35 razy.

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

termin koliduje z rozgrywaniem DMP?:>

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

TruePunk pisze:termin koliduje z rozgrywaniem DMP?:>
A napisałam datę wyraźnymi literkami? 31.08. DMP jest 1-2.09. Nie koliduje, chyba że z tymi Waszymi grami przed właściwym DMP, ale cóż, życie to sztuka wyborów. Z samym DMP nie.

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

a bo ja pamietam kiedy DMP jest dokladnie ;p
ja planuje w warszawie spedzic pol tygodnia czy tydzien w stolicy przed kkoncem wakacji, to jak da rade to i na mordke wpadne. a co.

howgh

Awatar użytkownika
Baton
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Baton »

Rozpiske też trzeba wysłać czy przynieść po prostu bande z takim rating jaki sie zgłosiło w zgłoszeniu??

będe na 100% :D

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

a, zapomnialem.

skavenblight na czym stanela dyskusja z tym strojem sedziny dla Ciebie...?:P

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

@Baton
Wysyłasz tylko rating, rozpiskę przynosisz dopiero na turniej.

@TruePunk
Tomash miał zbierać kasę, pewnikiem przechlał.
Ale mam kilka nowych zdjęć w stroju sukkuba z demonicznym makijażem, te bardziej przyzwoite wrzucę na forum, może banner turnieju zrobimy ;)
Tak na pocieszenie zamiast sędziny.

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

to tylko szybko.
bo jak moja dziewoja z wakacji wroci i niedajboze zobaczy, to bede mial szlaban na cala warszawe :P

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Jaki szlaban, jaki szlaban - powiesz, żem stara i zajęta, to się uspokoi.
Dobra, ale nie sabotuj mi tu tematu o naszym turnieju ;)

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

Sztylet nie zadaje obrażeń krytycznych, poza jednym - odbiera rzut obronny, dawany normalnie przeciwnikowi przez sztylet [wszystkie inne rzuty obronne są wykonywane normalnie]. Stalowy Bat traktowany jest jak broń obuchowa. Healing Herbs starczają na całą kampanię, ale można ich użyć tylko raz na bitwę.
To podkreślone imo bez sensu, AS od sztyletu powinien być bo trafiając na bandę na samych sztyletach mimo tego że nie zadają krytyków to powinien być bonus sava na 6+. Z ziółkami też bez sensu i tak mało kto je kupuje, więc po co je obcinać. Lepiej uściślijcie krytyki rękawicy gladiatora.
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Motor pisze:To podkreślone imo bez sensu, AS od sztyletu powinien być bo trafiając na bandę na samych sztyletach mimo tego że nie zadają krytyków to powinien być bonus sava na 6+
Nie przewiduję, by taka banda się trafiła na turnieju.
Jejku, chcesz się naprawdę bić o ten save, o którym połowa ludzi nie pamięta, a większości nie wychodzi? Czy w ten najnędzniejszy sposób nie można by premiować tej 6 na sztylecie, na którą wszyscy pomstują, że to akurat sztylet?
Motor pisze:Z ziółkami też bez sensu i tak mało kto je kupuje, więc po co je obcinać.
Ten, kto nie kupuje, niech się nie przejmuje. Chodzi o to, żeby nie było nadużyć, że co chwila ktoś ich używa, przez całą kampanię, za tę cenę [!]
Motor pisze:Lepiej uściślijcie krytyki rękawicy gladiatora.
Przecież jest napisane, że będzie ulegać aktualizacjom. Póki co w Warszawie z pracujących nad scenariuszami jest nas dwoje tylko, Hak jeszcze nie wrócił. Spokojnie, uściślimy.

No i najważniejsze - przyjedziesz, czy się na nasze uściślenia obrażasz? ;)

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

Nie obrażam się na listę uściśleń. Regulamin jest kwestią organizatora i gracze muszą się do niego dostosować, ja tylko zapodałem swoje uwagi co do niego;)
Przyjadę tylko jeszcze nie wiem czy ze Skavenami czy z Undedami. Akurat jakoś w tym terminie planuję urlop płatny, termin turnieju mi pasi bo to piątek a w sobotę mogę mieć ewentualne poprawkowe zaliczenie z matmy więc spox;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Motor pisze:
Przyjadę tylko jeszcze nie wiem czy ze Skavenami czy z Undedami. Akurat jakoś w tym terminie planuję urlop płatny, termin turnieju mi pasi bo to piątek a w sobotę mogę mieć ewentualne poprawkowe zaliczenie z matmy więc spox;)
Hura!
Co do bandy, to przywieź co chcesz, chyba żadna z band nie jest skrzywdzona przez scenariusze [a na pewno nie skaveny i undeadzi, bo nimi wczoraj graliśmy z Michałem, testując] ;) znów będzie turniej skavenów chyba :shock:

P.S. Ktoś z Lublina jeszcze będzie?

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

A tego to nie wiem ja teraz jestem bardziej Warszawiakiem niż Lubelakiem;p Może Gonzo, Ludwik i Wojtek, Budda. Naprawdę trudno mi powiedzieć bo żadko widuję się z chłopakami, niektórych nie widziałem pół roku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Motor pisze:A tego to nie wiem ja teraz jestem bardziej Warszawiakiem niż Lubelakiem;p Może Gonzo, Ludwik i Wojtek, Budda. Naprawdę trudno mi powiedzieć bo żadko widuję się z chłopakami, niektórych nie widziałem pół roku.
Skoro bardziej Warszawiakiem, to w przyszłym tygodniu idziemy na piwo :)
I jakie pół roku, na Dragonie byli, i Ludwik, i Gonzo, i Wojtek, i Budda gdzieś przemknął ;)
Pytam, bo wiem, że by chcieli przyjechać, ale cena nie kusi, więc może coś wiesz...

A chcielibyśmy, żeby stara śmietanka mordheimowa przyjechała, Lublin, Kraków...

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Dodałam scenariusze. Wszystko pod linkiem w pierwszym poście.
Zapraszamy do komentowania i konstruktywnego krytykowania :)

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Skavenblight pisze:Dodałam scenariusze. Wszystko pod linkiem w pierwszym poście.
Zapraszamy do komentowania i konstruktywnego krytykowania :)
"Błąd wczytywania strony"

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Fak, u mnie wszystko ok :?

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Dziwne, u mnie plik pobiera się bez problemu :x - mam nadzieję, że to tylko tymczasowy problem.
Ostatnio zmieniony 2 sie 2007, o 20:46 przez Kapitan Hak, łącznie zmieniany 1 raz.
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

U mnie wyskakuje błąd... na pewno dobry link ?? Haku z twojego linka pobrało sie 50% po czym wystąpił błąd ;/
Ostatnio zmieniony 2 sie 2007, o 20:38 przez Sykstus, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ