Settingi i inne nieoficjalne dodatki

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Torin
Wałkarz
Posty: 59
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Torin »

Skąd mumie w Mordheimie, wystarczy wymyślić jakiś wstęp, powiedzmy ze jakiś bogaty szlachcic umiłował sobie kolekcjonowanie artefaktów z dalekich ziem, udało mu się wynająć ludzi którzy dla niego ograbili grobowiec, wszystko zakończyło by się pomyślnie gdyby nie ciekawość osób dostarczających łupy którzy otworzyli sarkofag i zbudzili mumie.

(teraz tułają się po ruinach miasta, zbierają wyrdstone bo nie mają na bilet do domu;P )

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

A lizaki przeszly przez portal magiczny prosto z Lustrii.

Awatar użytkownika
Wojtku
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 188

Post autor: Wojtku »

:lol2: :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Torin
Wałkarz
Posty: 59
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Torin »

E tam portal, może uciekli z zoo ;>
Mimo wszystko jednym dużym plusem wystawiania takich band jest zróżnicowanie podczas gry, kiedy przy każdej potyczce musisz obmyślić nową strategię.

Freeks
Wałkarz
Posty: 50

Post autor: Freeks »

Ta, ja już mam obmyślanie strategi na taka jedną nieoficjalną bandę nocników...

Głupio nam powiedzieć, że grać z tym nie będziemy, bo to kumpel (może twoi znajomi tez nie wiedza, jak Ci powiedzieć, że gra z ta banda to Zuoo..?). Więc jak na razie najlepsza taktyka to podstawić plewy pod ostrzał i routować dobrowolnie najszybciej jak się da.

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Torin pisze:Skąd mumie w Mordheimie, wystarczy wymyślić jakiś wstęp, powiedzmy ze jakiś bogaty szlachcic umiłował sobie kolekcjonowanie artefaktów z dalekich ziem, udało mu się wynająć ludzi którzy dla niego ograbili grobowiec, wszystko zakończyło by się pomyślnie gdyby nie ciekawość osób dostarczających łupy którzy otworzyli sarkofag i zbudzili mumie.
Hmm, a ciekawe skąd rekrutują nowych członków. Zamawiają przez internet?
Ale to sprawa drugorzędna.

Jestem przeciwnikiem mieszania settingów z prostego powodu - siły band są po prostu niezrównoważone. A nie widzę przyjemności z ciągłego masakrowania przeciwników, bo mam przepakowaną bandę, albo (jeszcze gorzej :wink: ) dostawania oklepu co bitwę.
Torin pisze:Mimo wszystko jednym dużym plusem wystawiania takich band jest zróżnicowanie podczas gry, kiedy przy każdej potyczce musisz obmyślić nową strategię.
Oficjalnych band do Mordheim jest ok. 15 i naprawdę zapewnia to wystarczającą różnorodność.
A Tomb Lord z 3W i T5 (takie staty ma najpotężniejszy w grze Rat Ogre, który nie dostaje doświadczenia) to po prostu przepak, a nie wyzwanie strategiczne.
http://azylium.vot.pl - Serwis Społeczności Mordheim

ODPOWIEDZ